'T1 gezocht: Van Bommel op één in Genk, Club schrapt kandidaat'

579 stemmen
'T1 gezocht: Van Bommel op één in Genk, Club schrapt kandidaat'

Hein Vanhaezebrouck blijft wellicht bij AA Gent, Vincent Kompany en Anderlecht lijken evenmin af te stevenen op een breuk. KRC Genk, Antwerp en kersvers kampioen Club Brugge moeten daarentegen op zoek naar een nieuwe coach voor volgend seizoen. Daarbij lijken de Belgische topclubs af en toe ook in dezelfde vijver te vissen.


Over de trainerszoektocht van Antwerp, dat de samenwerking met Brian Priske vermoedelijk al na amper één jaar stopzet, geraakte voorlopig vrij weinig bekend. Naar verluidt toonde de Great Old vergaande interesse in Vanhaezebrouck, maar die ontkende recent zelf nog contact te hebben gehad met het stamnummer één. De verwachting is dat sportief directeur Marc Overmars liever voor een buitenlandse piste opteert, al is wie weet ook Wouter Vrancken een optie.

De afscheidnemende T1 van KV Mechelen wordt alvast nadrukkelijk genoemd als een van de voornaamste kandidaten bij Club Brugge, dat Alfred Schreuder naar Ajax ziet vertrekken, en vooral KRC Genk. Daar lijkt ook Bernd Storck op weg naar de exit. Indien een van beiden straks wil doordrukken voor Vrancken weet Het Laatste Nieuws nu welke som ze dan op tafel moeten leggen. Zijn afkoopsom Achter de Kazerne zou namelijk 600 duizend euro bedragen.

VAN BOMMEL
Nog volgens de krant een mogelijk obstakel voor Genk, al zou Malinwa wel bereid zijn om te praten. Toch is het een van de redenen waarom Mark van Bommel momenteel in polepositie ligt, aldus HLN, dat zo de info van Sporza bevestigt. Zelf zou de Nederlander ook openstaan voor de stap. Intussen werden er zelfs al verkennende gesprekken gevoerd, maar van concrete onderhandelingen is wel nog geen sprake. Bovendien vormt Vrancken nog steeds een te duchten concurrent. Tot slot wat Club Brugge betreft: Alexander Blessin, tevens in beeld in Jan Breydel, blijft gewoon bij Genoa. Dat maakten de Italianen zopas bekend.

LEES OOK: Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

Waar zou Vrancken het beste passen?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

23
23
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

42
42
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

16
16
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

35
35
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

101
101
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

289
289
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

111
111
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

312
312
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

396
396
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1067
1067
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

422
422
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

159
159
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

175
175
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

84
84
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

256
256
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws