'Club Brugge laat kampioenenmaker zomaar vertrekken'

869 stemmen
'Club Brugge laat kampioenenmaker zomaar vertrekken'

Club Brugge betaalde even bibbergeld op de Bosuil, maar na enkele doldwaze minuten in de tweede helft mocht het titelfeest dan toch al worden ingezet. Met dank aan doelpuntenmakers Hans Vanaken, Jack Hendry en Sargis Adamyan, die op die manier stuk voor stuk een hoofdrol opeisten.


Vaste kost uiteraard voor Vanaken, die nog maar eens op de afspraak was. Hendry, ingevallen voor de geblesseerde Clinton Mata, haalde dan weer zijn gram na enkele moeilijke maanden. "Dat hoort bij voetbal en ik heb eruit geleerd, maar hopelijk gebeurt het niet opnieuw", liet de Schot na afloop optekenen. Hoewel er druk gespeculeerd wordt over zijn toekomst, lijkt hij dan ook gewoon op post te zullen blijven.

Dat is volgens Het Nieuwsblad daarentegen niet het geval voor Adamyan. "Deed de boeken toe met zijn zesde en wellicht laatste Club-goal. Blijft volgend seizoen niet", schrijft de krant namelijk. Opvallend, want de balans van de 28-jarige Armeniër is overwegend positief. Adamyan werd sinds januari op voorspraak van Alfred Schreuder gehuurd van Hoffenheim en had toch een serieus aandeel in de landstitel.

AJAX?
Even verdrong hij zelfs Noa Lang naar de bank, tijdens de play-offs deed de populaire spits dan weer vooral dienst als supersub. Bovendien bedraagt zijn aankoopoptie naar verluidt 'slechts' drieënhalf miljoen, geen onoverkomelijke som, en moet Blauw-Zwart op zoek naar vervangers voor Noa Lang en/of Charles De Ketelaere. Toch ziet het er dus naar uit dat het Adamyan, wiens lot schijnbaar verbonden is aan dat van Schreuder, straks zomaar laat vertrekken. Eveneens met bestemming Amsterdam?

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Club moet Adamyan houden

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

12
12
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

73
73
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

35
35
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

57
57
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

301
301
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

78
78
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

127
127
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

472
472
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

55
55
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

238
238
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

360
360
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1276
1276
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

548
548
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

179
179
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

808
808
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

595
595
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

278
278
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

139
139
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

204
204
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws