'Club Brugge laat kampioenenmaker zomaar vertrekken'

869 stemmen
'Club Brugge laat kampioenenmaker zomaar vertrekken'

Club Brugge betaalde even bibbergeld op de Bosuil, maar na enkele doldwaze minuten in de tweede helft mocht het titelfeest dan toch al worden ingezet. Met dank aan doelpuntenmakers Hans Vanaken, Jack Hendry en Sargis Adamyan, die op die manier stuk voor stuk een hoofdrol opeisten.


Vaste kost uiteraard voor Vanaken, die nog maar eens op de afspraak was. Hendry, ingevallen voor de geblesseerde Clinton Mata, haalde dan weer zijn gram na enkele moeilijke maanden. "Dat hoort bij voetbal en ik heb eruit geleerd, maar hopelijk gebeurt het niet opnieuw", liet de Schot na afloop optekenen. Hoewel er druk gespeculeerd wordt over zijn toekomst, lijkt hij dan ook gewoon op post te zullen blijven.

Dat is volgens Het Nieuwsblad daarentegen niet het geval voor Adamyan. "Deed de boeken toe met zijn zesde en wellicht laatste Club-goal. Blijft volgend seizoen niet", schrijft de krant namelijk. Opvallend, want de balans van de 28-jarige Armeniër is overwegend positief. Adamyan werd sinds januari op voorspraak van Alfred Schreuder gehuurd van Hoffenheim en had toch een serieus aandeel in de landstitel.

AJAX?
Even verdrong hij zelfs Noa Lang naar de bank, tijdens de play-offs deed de populaire spits dan weer vooral dienst als supersub. Bovendien bedraagt zijn aankoopoptie naar verluidt 'slechts' drieënhalf miljoen, geen onoverkomelijke som, en moet Blauw-Zwart op zoek naar vervangers voor Noa Lang en/of Charles De Ketelaere. Toch ziet het er dus naar uit dat het Adamyan, wiens lot schijnbaar verbonden is aan dat van Schreuder, straks zomaar laat vertrekken. Eveneens met bestemming Amsterdam?

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Club moet Adamyan houden

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

23
23
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

42
42
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

15
15
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

35
35
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

95
95
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

286
286
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

111
111
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

307
307
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

392
392
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1060
1060
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

421
421
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

158
158
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

175
175
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

84
84
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws