Bondsparket streng voor Murillo, Anderlecht akkoord

door
Bondsparket streng voor Murillo, Anderlecht akkoord

Anderlecht hoopte nog aanspraak te maken op de tweede plaats, maar in hun laatste thuismatch van het seizoen gingen de Brusselaars opnieuw de boot in tegen stadsgenoot Union. Een afscheid in mineur dus voor een aantal spelers die de fans volgend jaar wellicht niet meer terugzien in het Lotto Park.


Het gehuurde spitsenduo Joshua Zirkzee en Christian Kouamé bijvoorbeeld, of de naar verluidt gegeerde Josh Cullen en Sergio Gomez. En ook Michael Murillo zoekt mogelijk andere oorden op. De 26-jarige Panamees, wiens marktwaarde op een viertal miljoen wordt geschat, aast al langer op een nieuwe uitdaging. Hoewel hij nog vastligt tot medio 2025, lijkt stilaan het ideale moment voor een transfer dan ook aangebroken.

Zeker omdat de rechtsachter er een uiterst wisselvallig seizoen heeft opzitten, met zijn domme uitsluiting tegen Union als dieptepunt. De derde rode kaart alweer voor Murillo in deze campagne, iets waar Vincent Kompany uiteraard niet mee kan lachen. De coach kondigde meteen na de wedstrijd aan dat de zondebok van de avond, tevens andermaal de auteur van een zwakke prestatie, zich aan een interne sanctie mag verwachten.

LAATSTE MATCH GESPEELD?
Die straf komt dan natuurlijk bovenop het verdict van het bondsparket, dat volgens diverse media maar liefst drie matchen schorsing bedraagt. Bovendien hing Murillo nog een voorwaardelijke sanctie boven het hoofd, wat het totaal op vier stuks brengt. Te beginnen met het bezoek aan Club Brugge van aanstaande zondag. Volgens Het Laatste Nieuws is Anderlecht alvast zinnens het voorstel te aanvaarden. Of we Murillo ooit nog in een Paars-Wit tenue aan het werk zullen zien, valt dus sterk te betwijfelen.

LEES OOK: 'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

Denkt u dat Murillo zijn laatste match voor RSCA gespeeld heeft?

Meest recent

Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

9
9
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

30
30
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

59
59
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

37
37
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

44
44
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

287
287
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

108
108
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

120
120
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

31
31
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

54
54
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

122
122
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

116
116
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

237
237
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

201
201
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

37
37
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

212
212
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

22
22
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

46
46
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

289
289
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

94
94
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

50
50
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

132
132
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

182
182
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

42
42
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

127
127

Meer sportnieuws