Bondsparket streng voor Murillo, Anderlecht akkoord

door
Bondsparket streng voor Murillo, Anderlecht akkoord

Anderlecht hoopte nog aanspraak te maken op de tweede plaats, maar in hun laatste thuismatch van het seizoen gingen de Brusselaars opnieuw de boot in tegen stadsgenoot Union. Een afscheid in mineur dus voor een aantal spelers die de fans volgend jaar wellicht niet meer terugzien in het Lotto Park.


Het gehuurde spitsenduo Joshua Zirkzee en Christian Kouamé bijvoorbeeld, of de naar verluidt gegeerde Josh Cullen en Sergio Gomez. En ook Michael Murillo zoekt mogelijk andere oorden op. De 26-jarige Panamees, wiens marktwaarde op een viertal miljoen wordt geschat, aast al langer op een nieuwe uitdaging. Hoewel hij nog vastligt tot medio 2025, lijkt stilaan het ideale moment voor een transfer dan ook aangebroken.

Zeker omdat de rechtsachter er een uiterst wisselvallig seizoen heeft opzitten, met zijn domme uitsluiting tegen Union als dieptepunt. De derde rode kaart alweer voor Murillo in deze campagne, iets waar Vincent Kompany uiteraard niet mee kan lachen. De coach kondigde meteen na de wedstrijd aan dat de zondebok van de avond, tevens andermaal de auteur van een zwakke prestatie, zich aan een interne sanctie mag verwachten.

LAATSTE MATCH GESPEELD?
Die straf komt dan natuurlijk bovenop het verdict van het bondsparket, dat volgens diverse media maar liefst drie matchen schorsing bedraagt. Bovendien hing Murillo nog een voorwaardelijke sanctie boven het hoofd, wat het totaal op vier stuks brengt. Te beginnen met het bezoek aan Club Brugge van aanstaande zondag. Volgens Het Laatste Nieuws is Anderlecht alvast zinnens het voorstel te aanvaarden. Of we Murillo ooit nog in een Paars-Wit tenue aan het werk zullen zien, valt dus sterk te betwijfelen.

LEES OOK: 'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Denkt u dat Murillo zijn laatste match voor RSCA gespeeld heeft?

Meest recent

Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

14
14
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

323
323
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

14
14
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

567
567
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

31
31
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

122
122
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

420
420
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

268
268
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

641
641
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

227
227
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

551
551
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

101
101
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

563
563
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

388
388
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

721
721
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

614
614
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

194
194
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

119
119
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

507
507
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

75
75
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

443
443
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

260
260
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

226
226
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

370
370
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

273
273

Meer sportnieuws