Bondsparket streng voor Murillo, Anderlecht akkoord

277 stemmen
Bondsparket streng voor Murillo, Anderlecht akkoord

Anderlecht hoopte nog aanspraak te maken op de tweede plaats, maar in hun laatste thuismatch van het seizoen gingen de Brusselaars opnieuw de boot in tegen stadsgenoot Union. Een afscheid in mineur dus voor een aantal spelers die de fans volgend jaar wellicht niet meer terugzien in het Lotto Park.


Het gehuurde spitsenduo Joshua Zirkzee en Christian Kouamé bijvoorbeeld, of de naar verluidt gegeerde Josh Cullen en Sergio Gomez. En ook Michael Murillo zoekt mogelijk andere oorden op. De 26-jarige Panamees, wiens marktwaarde op een viertal miljoen wordt geschat, aast al langer op een nieuwe uitdaging. Hoewel hij nog vastligt tot medio 2025, lijkt stilaan het ideale moment voor een transfer dan ook aangebroken.

Zeker omdat de rechtsachter er een uiterst wisselvallig seizoen heeft opzitten, met zijn domme uitsluiting tegen Union als dieptepunt. De derde rode kaart alweer voor Murillo in deze campagne, iets waar Vincent Kompany uiteraard niet mee kan lachen. De coach kondigde meteen na de wedstrijd aan dat de zondebok van de avond, tevens andermaal de auteur van een zwakke prestatie, zich aan een interne sanctie mag verwachten.

LAATSTE MATCH GESPEELD?
Die straf komt dan natuurlijk bovenop het verdict van het bondsparket, dat volgens diverse media maar liefst drie matchen schorsing bedraagt. Bovendien hing Murillo nog een voorwaardelijke sanctie boven het hoofd, wat het totaal op vier stuks brengt. Te beginnen met het bezoek aan Club Brugge van aanstaande zondag. Volgens Het Laatste Nieuws is Anderlecht alvast zinnens het voorstel te aanvaarden. Of we Murillo ooit nog in een Paars-Wit tenue aan het werk zullen zien, valt dus sterk te betwijfelen.

LEES OOK: ‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Denkt u dat Murillo zijn laatste match voor RSCA gespeeld heeft?

Meest recent

Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

41
41
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

151
151
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

79
79
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

52
52
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

351
351
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

541
541
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

275
275
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

60
60
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

302
302
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

756
756
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

187
187
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

294
294
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

635
635
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

393
393
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

287
287
Individuele prijzen WK 2026: géén Gouden Bal voor Messi

Het wereldkampioenschap 2026 zit er sinds zondagavond op. Na een ware marathon van liefst 104 ...

129
129
WK-finale ontspoort na affluiten: Paredes compléét over de rooie

Spanje heeft zich zondagavond voor de tweede keer tot wereldkampioen gekroond. In eenzijdige finale ...

743
743
Spanje sloopt Argentijnse muur en grijpt wereldtitel

Na een zenuwslopende WK-finale heeft Spanje zich tot wereldkampioen gekroond. De ploeg van Luis de ...

88
88
Sporza genadeloos neergesabeld na gênant WK-momentje

Voor miljoenen voetbalfans is dit hét sportmoment van de voorbije vier jaar. Maar nog voor de ...

919
919
Fred Vanderbiest verrast en ziet dé sleutel tot nieuw succes

Na een historisch seizoen liggen de verwachtingen opnieuw bijzonder hoog bij KV Mechelen. Tegelijk ...

301
301
Fans gaan los op 'WK-schaamteshow': "Hele afkickkliniek?"

Niet alleen het voetbal maakt de tongen los tijdens de WK finale. De rustshow in typisch Amerikaanse ...

339
339
Donald Trump slaat iedereen met verstomming bij WK-finale

Daar is hij dan. Donald Trump verschijnt tijdens de WK finale voor het eerst in het stadion tijdens ...

331
331
Peter Vandenbempt beleeft ware nachtmerrie op WK

Al een dikke maand lang vliegt Peter Vandenbempt van het ene WK-stadion naar het andere. Vanavond ...

314
314
WK finale ontploft (nog) niet: Spanje zoekt opening

De spanning is om te snijden in de grootste voetbalwedstrijd van het jaar. Spanje en Argentinië ...

20
20

Meer sportnieuws