Bondsparket streng voor Murillo, Anderlecht akkoord

277 stemmen
Bondsparket streng voor Murillo, Anderlecht akkoord

Anderlecht hoopte nog aanspraak te maken op de tweede plaats, maar in hun laatste thuismatch van het seizoen gingen de Brusselaars opnieuw de boot in tegen stadsgenoot Union. Een afscheid in mineur dus voor een aantal spelers die de fans volgend jaar wellicht niet meer terugzien in het Lotto Park.


Het gehuurde spitsenduo Joshua Zirkzee en Christian Kouamé bijvoorbeeld, of de naar verluidt gegeerde Josh Cullen en Sergio Gomez. En ook Michael Murillo zoekt mogelijk andere oorden op. De 26-jarige Panamees, wiens marktwaarde op een viertal miljoen wordt geschat, aast al langer op een nieuwe uitdaging. Hoewel hij nog vastligt tot medio 2025, lijkt stilaan het ideale moment voor een transfer dan ook aangebroken.

Zeker omdat de rechtsachter er een uiterst wisselvallig seizoen heeft opzitten, met zijn domme uitsluiting tegen Union als dieptepunt. De derde rode kaart alweer voor Murillo in deze campagne, iets waar Vincent Kompany uiteraard niet mee kan lachen. De coach kondigde meteen na de wedstrijd aan dat de zondebok van de avond, tevens andermaal de auteur van een zwakke prestatie, zich aan een interne sanctie mag verwachten.

LAATSTE MATCH GESPEELD?
Die straf komt dan natuurlijk bovenop het verdict van het bondsparket, dat volgens diverse media maar liefst drie matchen schorsing bedraagt. Bovendien hing Murillo nog een voorwaardelijke sanctie boven het hoofd, wat het totaal op vier stuks brengt. Te beginnen met het bezoek aan Club Brugge van aanstaande zondag. Volgens Het Laatste Nieuws is Anderlecht alvast zinnens het voorstel te aanvaarden. Of we Murillo ooit nog in een Paars-Wit tenue aan het werk zullen zien, valt dus sterk te betwijfelen.

LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Denkt u dat Murillo zijn laatste match voor RSCA gespeeld heeft?

Meest recent

Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

61
61
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

13
13
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

34
34
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

71
71
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

62
62
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

258
258
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

189
189
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

46
46
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

418
418
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

168
168
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

495
495
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

66
66
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

116
116
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

376
376
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

715
715
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

549
549
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

160
160
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1165
1165
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

82
82
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

685
685
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

262
262
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

538
538
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

260
260

Meer sportnieuws