Referee Department reageert op klachten Antwerp

door
Referee Department reageert op klachten Antwerp

"Een schande". Zo noemde Ritchie De Laet zondag het optreden van ref Lawrence Visser, die ook van Radja Nainggolan de volle lading kreeg. Antwerp voelde zich dan ook sterk benadeeld in de nederlaag tegen Club Brugge. Onterecht, zo oordeelt het Referee Department.


In haar gebruikelijke duiding na elke speeldag neemt het Referee Department twee fases onder de loep waar de Great Old achteraf haar beklag over deed. Zo opperde Nainggolan dat Noa Lang een tweede gele kaart moest krijgen omwille van een schwalbe, maar was er volgens het PRD wel degelijk sprake van een overtreding van Dinis Almeida. Een verkeerde beslissing dus van Visser, die gewoon liet doorspelen, zij het dan wel net in het voordeel van Antwerp.

Daar was men tevens van mening dat Brandon Mechele vlak voor de rust van het veld gestuurd moest worden voor een vermeende fout op Michael Frey, eveneens door de vingers gezien door Visser. Ook hier had het Referee Department hem liever zien ingrijpen, al hoefde er geen rode kaart aan te pas te komen. Een geel exemplaar had daarentegen volstaan, omdat er in de ogen van het PRD toch geen sprake was van een vrijgeleide voor Frey richting Simon Mignolet.

ROOD MURILLO
"Frey is op het moment van de fout nog aan het overeind komen terwijl Club Brugge-verdediger Jack Hendry, die op volle snelheid is, de mogelijkheid heeft om deel te nemen aan deze actie", klinkt het namelijk. Meteen ook de reden waarom de VAR niet tussenbeide kwam. Tot slot is het Referee Department uiteraard nog van mening dat Amir Murillo in de partij tussen Anderlecht en Union terecht vroegtijdig de kleedkamer mocht opzoeken wegens "gewelddadig gedrag".

LEES OOK: Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

De klachten van Antwerp zijn volgens mij ...

Meest recent

Leko kruist vingers: cruciale update bij Club Brugge

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

3
3
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

97
97
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

15
15
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

166
166
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

131
131
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

331
331
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

71
71
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

600
600
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1052
1052
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

325
325
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

283
283
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

280
280
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

452
452
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

474
474
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

219
219
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

363
363
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

99
99
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

220
220
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

978
978
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

224
224
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

48
48
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

355
355
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

320
320
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

184
184

Meer sportnieuws