Referee Department reageert op klachten Antwerp

door
Referee Department reageert op klachten Antwerp

"Een schande". Zo noemde Ritchie De Laet zondag het optreden van ref Lawrence Visser, die ook van Radja Nainggolan de volle lading kreeg. Antwerp voelde zich dan ook sterk benadeeld in de nederlaag tegen Club Brugge. Onterecht, zo oordeelt het Referee Department.


In haar gebruikelijke duiding na elke speeldag neemt het Referee Department twee fases onder de loep waar de Great Old achteraf haar beklag over deed. Zo opperde Nainggolan dat Noa Lang een tweede gele kaart moest krijgen omwille van een schwalbe, maar was er volgens het PRD wel degelijk sprake van een overtreding van Dinis Almeida. Een verkeerde beslissing dus van Visser, die gewoon liet doorspelen, zij het dan wel net in het voordeel van Antwerp.

Daar was men tevens van mening dat Brandon Mechele vlak voor de rust van het veld gestuurd moest worden voor een vermeende fout op Michael Frey, eveneens door de vingers gezien door Visser. Ook hier had het Referee Department hem liever zien ingrijpen, al hoefde er geen rode kaart aan te pas te komen. Een geel exemplaar had daarentegen volstaan, omdat er in de ogen van het PRD toch geen sprake was van een vrijgeleide voor Frey richting Simon Mignolet.

ROOD MURILLO
"Frey is op het moment van de fout nog aan het overeind komen terwijl Club Brugge-verdediger Jack Hendry, die op volle snelheid is, de mogelijkheid heeft om deel te nemen aan deze actie", klinkt het namelijk. Meteen ook de reden waarom de VAR niet tussenbeide kwam. Tot slot is het Referee Department uiteraard nog van mening dat Amir Murillo in de partij tussen Anderlecht en Union terecht vroegtijdig de kleedkamer mocht opzoeken wegens "gewelddadig gedrag".

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De klachten van Antwerp zijn volgens mij ...

Meest recent

Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

3
3
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

20
20
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

34
34
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

26
26
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

20
20
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

60
60
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

138
138
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

29
29
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

216
216
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

125
125
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

159
159
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

84
84
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

112
112
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

67
67
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

123
123
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

220
220
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

65
65
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

469
469
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

90
90
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

297
297
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

103
103
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

128
128
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

120
120

Meer sportnieuws