Referee Department reageert op klachten Antwerp

door
Referee Department reageert op klachten Antwerp

"Een schande". Zo noemde Ritchie De Laet zondag het optreden van ref Lawrence Visser, die ook van Radja Nainggolan de volle lading kreeg. Antwerp voelde zich dan ook sterk benadeeld in de nederlaag tegen Club Brugge. Onterecht, zo oordeelt het Referee Department.


In haar gebruikelijke duiding na elke speeldag neemt het Referee Department twee fases onder de loep waar de Great Old achteraf haar beklag over deed. Zo opperde Nainggolan dat Noa Lang een tweede gele kaart moest krijgen omwille van een schwalbe, maar was er volgens het PRD wel degelijk sprake van een overtreding van Dinis Almeida. Een verkeerde beslissing dus van Visser, die gewoon liet doorspelen, zij het dan wel net in het voordeel van Antwerp.

Daar was men tevens van mening dat Brandon Mechele vlak voor de rust van het veld gestuurd moest worden voor een vermeende fout op Michael Frey, eveneens door de vingers gezien door Visser. Ook hier had het Referee Department hem liever zien ingrijpen, al hoefde er geen rode kaart aan te pas te komen. Een geel exemplaar had daarentegen volstaan, omdat er in de ogen van het PRD toch geen sprake was van een vrijgeleide voor Frey richting Simon Mignolet.

ROOD MURILLO
"Frey is op het moment van de fout nog aan het overeind komen terwijl Club Brugge-verdediger Jack Hendry, die op volle snelheid is, de mogelijkheid heeft om deel te nemen aan deze actie", klinkt het namelijk. Meteen ook de reden waarom de VAR niet tussenbeide kwam. Tot slot is het Referee Department uiteraard nog van mening dat Amir Murillo in de partij tussen Anderlecht en Union terecht vroegtijdig de kleedkamer mocht opzoeken wegens "gewelddadig gedrag".

LEES OOK: 'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De klachten van Antwerp zijn volgens mij ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

109
109
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

118
118
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

74
74
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

145
145
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

67
67
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

94
94
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

134
134
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

35
35
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

65
65
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

219
219
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1282
1282
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

67
67
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

190
190
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

385
385
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

144
144
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

201
201
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

100
100
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

367
367
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

97
97

Meer sportnieuws