'FC Barcelona op zucht van cruciale deal'

152 stemmen
'FC Barcelona op zucht van cruciale deal'

FC Barcelona kreeg zondag zekerheid over zijn tweede plaats in La Liga. Het bleef wel steken op 0-0 op het veld van Getafe, maar achtervolgers Atletico Madrid en FC Sevilla snoepten elkaar punten af en kunnen daardoor op de laatste speeldag Barça niet meer passeren. Op die manier sluiten de Catalanen een moeilijk seizoen alsnog een beetje op een positieve noot af.


De blik kan daardoor stilaan gericht worden op de komende transferzomer,  waarin de club van plan is om zich stevig te gaan versterken. Maar Barça staat ook op het punt om een deal af te ronden die minstens even belangrijk kan blijken als gelijk welke inkomende transfer. Transfergoeroe Fabrizio Romano meldt namelijk dat Barça maandag opnieuw aan tafel zat met zaakwaarnemer Ivan de la Peña om te onderhandelen over een contractverlenging van Gavi.

De onderhandelingen met het 17-jarige supertalent liepen de voorbije maanden bijzonder moeizaam, maar lijken stilaan op hun ontknoping af te stevenen. Er zouden immers nog maar enkele details geregeld moeten worden om tot een akkoord te komen over een nieuwe verbintenis tot 2027. Dat is niets te vroeg, want Gavi zou zijn laatste contractjaar ingaan.

CLAUSULE
Vooral wordt met het naderende akkoord afgewend dat Barça zijn goudhaantje deze zomer al zou kunnen verliezen. In het huidige contract van Gavi staat immers een afkoopsom van 50 miljoen euro, een bedrag dat enkele Europese grootmachten maar wat graag op tafel zouden leggen. In het nieuwe contract van Gavi zal die som een pak hoger liggen. Een bedrag van 1 miljard euro werd al genoemd, zoals Barça eerder ook al deed bij Pedro en Ansu Fati.


🚀

Zal Barça volgend seizoen opnieuw prijzen winnen?

Meest recent

Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

1
1
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

13
13
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

131
131
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

11
11
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

260
260
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

89
89
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

42
42
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

191
191
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

32
32
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

45
45
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

199
199
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

592
592
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

183
183
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

74
74
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

442
442
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

76
76
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

223
223
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

548
548
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

537
537
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

493
493
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

370
370
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

204
204
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

607
607
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

274
274
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1100
1100

Meer sportnieuws