'KV Mechelen mag al naam van trainerslijstje schrappen'

door
'KV Mechelen mag al naam van trainerslijstje schrappen'

Bij KV Mechelen maakten ze zondag officieel bekend wat iedereen eigenlijk al wekenlang wist: Wouter Vrancken verlaat deze zomer na vier seizoenen de club. De trainer is toe aan een nieuwe uitdaging en zijn naam viel de voorbije weken al bij KRC Genk en Club Brugge. Achter de Kazerne zijn ze de zoektocht naar een vervanger al gestart, maar één optie mag al geschrapt worden.


Vorige week werd Jonas De Roeck nog met zijn makelaar op de tribune gespot en Malinwa zag zijn komst wel zitten, maar Het Nieuwsblad weet dat De Roeck uiteindelijk gewoon bij Westerlo zal blijven. Alle partijen zouden hun akkoord gegeven hebben over een nieuw contract voor drie seizoenen. De komende dagen moeten de handtekeningen gezet worden en zal de promovendus het nieuws officieel bevestigen.

De Roeck had het nieuws zaterdag al gemeld op de kampioenenhuldiging van Westerlo en trekt zich dus terug uit de race bij Malinwa. Dat zal de komende weken ongetwijfeld nog met heel wat kandidaat-trainers aan tafel zitten en de namen van enkele kandidaten sijpelden de voorbije dagen al door.

ERVARING OF NIET
Daarbij zitten ook enkele zeer onervaren opties, zoals bijvoorbeeld Club Brugge-assistent Carl Hoefkens of ex-speler Jonas Ivens, die tegenwoordig assistent van Philippe Clement is bij AS Monaco. Beiden waren nog nooit hoofdtrainer. Andere namen die al vielen zijn die van Bernd Hollerbach (STVV) en Danny Buijs, die vertrekt bij FC Groningen.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Zal KV Mechelen snel een nieuwe trainer vinden?

Meest recent

'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

30
30
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

279
279
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

112
112
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

639
639
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

86
86
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

337
337
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

416
416
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

195
195
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

56
56
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

434
434
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

193
193
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

101
101
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

304
304
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

167
167
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

409
409
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

232
232
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

458
458
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

401
401
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

53
53
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

301
301
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

124
124
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

463
463
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

108
108
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

255
255

Meer sportnieuws