'KV Mechelen mag al naam van trainerslijstje schrappen'

150
'KV Mechelen mag al naam van trainerslijstje schrappen'

Bij KV Mechelen maakten ze zondag officieel bekend wat iedereen eigenlijk al wekenlang wist: Wouter Vrancken verlaat deze zomer na vier seizoenen de club. De trainer is toe aan een nieuwe uitdaging en zijn naam viel de voorbije weken al bij KRC Genk en Club Brugge. Achter de Kazerne zijn ze de zoektocht naar een vervanger al gestart, maar één optie mag al geschrapt worden.


Vorige week werd Jonas De Roeck nog met zijn makelaar op de tribune gespot en Malinwa zag zijn komst wel zitten, maar Het Nieuwsblad weet dat De Roeck uiteindelijk gewoon bij Westerlo zal blijven. Alle partijen zouden hun akkoord gegeven hebben over een nieuw contract voor drie seizoenen. De komende dagen moeten de handtekeningen gezet worden en zal de promovendus het nieuws officieel bevestigen.

De Roeck had het nieuws zaterdag al gemeld op de kampioenenhuldiging van Westerlo en trekt zich dus terug uit de race bij Malinwa. Dat zal de komende weken ongetwijfeld nog met heel wat kandidaat-trainers aan tafel zitten en de namen van enkele kandidaten sijpelden de voorbije dagen al door.

ERVARING OF NIET
Daarbij zitten ook enkele zeer onervaren opties, zoals bijvoorbeeld Club Brugge-assistent Carl Hoefkens of ex-speler Jonas Ivens, die tegenwoordig assistent van Philippe Clement is bij AS Monaco. Beiden waren nog nooit hoofdtrainer. Andere namen die al vielen zijn die van Bernd Hollerbach (STVV) en Danny Buijs, die vertrekt bij FC Groningen.

LEES OOK: Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Zal KV Mechelen snel een nieuwe trainer vinden?

Meest recent

Oorlog in La Liga: Real publiceert publiekelijk statement

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid zondag een flinke tik geïncasseerd. De ...

41
41
‘Club Brugge wil transferstunt: zelfs 12 miljoen te weinig’

Club Brugge broedt op een transfer die meteen tot de duurste uit de clubgeschiedenis zou behoren. ...

85
85
Anderlecht krijgt verdict Bentayeb: FIFA-protocol geactiveerd

RSC Anderlecht speelde zaterdagavond een sterke wedstrijd tegen Zulte Waregem (3-0). Met een voet in ...

177
177
Analisten fileren titelstrijd: "Zij zijn te sterk voor de JPL"

Het eerste luik van het seizoen in de Jupiler Pro League zit erop. Uiteraard is het na zeven ...

270
270
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

538
538
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

50
50
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

371
371
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

53
53
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

34
34
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

151
151
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

296
296
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

62
62
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

58
58
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

197
197
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

233
233
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

224
224
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1260
1260
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

128
128
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

51
51
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

345
345
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

93
93
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

77
77
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

37
37
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

81
81
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48

Meer sportnieuws