'KV Mechelen mag al naam van trainerslijstje schrappen'

door
'KV Mechelen mag al naam van trainerslijstje schrappen'

Bij KV Mechelen maakten ze zondag officieel bekend wat iedereen eigenlijk al wekenlang wist: Wouter Vrancken verlaat deze zomer na vier seizoenen de club. De trainer is toe aan een nieuwe uitdaging en zijn naam viel de voorbije weken al bij KRC Genk en Club Brugge. Achter de Kazerne zijn ze de zoektocht naar een vervanger al gestart, maar één optie mag al geschrapt worden.


Vorige week werd Jonas De Roeck nog met zijn makelaar op de tribune gespot en Malinwa zag zijn komst wel zitten, maar Het Nieuwsblad weet dat De Roeck uiteindelijk gewoon bij Westerlo zal blijven. Alle partijen zouden hun akkoord gegeven hebben over een nieuw contract voor drie seizoenen. De komende dagen moeten de handtekeningen gezet worden en zal de promovendus het nieuws officieel bevestigen.

De Roeck had het nieuws zaterdag al gemeld op de kampioenenhuldiging van Westerlo en trekt zich dus terug uit de race bij Malinwa. Dat zal de komende weken ongetwijfeld nog met heel wat kandidaat-trainers aan tafel zitten en de namen van enkele kandidaten sijpelden de voorbije dagen al door.

ERVARING OF NIET
Daarbij zitten ook enkele zeer onervaren opties, zoals bijvoorbeeld Club Brugge-assistent Carl Hoefkens of ex-speler Jonas Ivens, die tegenwoordig assistent van Philippe Clement is bij AS Monaco. Beiden waren nog nooit hoofdtrainer. Andere namen die al vielen zijn die van Bernd Hollerbach (STVV) en Danny Buijs, die vertrekt bij FC Groningen.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Zal KV Mechelen snel een nieuwe trainer vinden?

Meest recent

Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

3
3
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

4
4
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

28
28
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

80
80
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

25
25
Deschacht: "Hij had vroeger moeten vertrekken bij Anderlecht"

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

85
85
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

34
34
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

106
106
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

129
129
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

218
218
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

320
320
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

127
127
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

68
68
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

189
189
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

169
169
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

94
94
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

351
351
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

157
157
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

224
224
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

163
163
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

89
89
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

230
230
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

104
104
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

163
163
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

310
310

Meer sportnieuws