'KV Mechelen mag al naam van trainerslijstje schrappen'

door
'KV Mechelen mag al naam van trainerslijstje schrappen'

Bij KV Mechelen maakten ze zondag officieel bekend wat iedereen eigenlijk al wekenlang wist: Wouter Vrancken verlaat deze zomer na vier seizoenen de club. De trainer is toe aan een nieuwe uitdaging en zijn naam viel de voorbije weken al bij KRC Genk en Club Brugge. Achter de Kazerne zijn ze de zoektocht naar een vervanger al gestart, maar één optie mag al geschrapt worden.


Vorige week werd Jonas De Roeck nog met zijn makelaar op de tribune gespot en Malinwa zag zijn komst wel zitten, maar Het Nieuwsblad weet dat De Roeck uiteindelijk gewoon bij Westerlo zal blijven. Alle partijen zouden hun akkoord gegeven hebben over een nieuw contract voor drie seizoenen. De komende dagen moeten de handtekeningen gezet worden en zal de promovendus het nieuws officieel bevestigen.

De Roeck had het nieuws zaterdag al gemeld op de kampioenenhuldiging van Westerlo en trekt zich dus terug uit de race bij Malinwa. Dat zal de komende weken ongetwijfeld nog met heel wat kandidaat-trainers aan tafel zitten en de namen van enkele kandidaten sijpelden de voorbije dagen al door.

ERVARING OF NIET
Daarbij zitten ook enkele zeer onervaren opties, zoals bijvoorbeeld Club Brugge-assistent Carl Hoefkens of ex-speler Jonas Ivens, die tegenwoordig assistent van Philippe Clement is bij AS Monaco. Beiden waren nog nooit hoofdtrainer. Andere namen die al vielen zijn die van Bernd Hollerbach (STVV) en Danny Buijs, die vertrekt bij FC Groningen.

LEES OOK: JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

Zal KV Mechelen snel een nieuwe trainer vinden?

Meest recent

België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

0
0
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

55
55
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

23
23
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

80
80
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

32
32
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

100
100
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

123
123
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

359
359
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

597
597
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

156
156
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

294
294
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

56
56
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

615
615
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

136
136
'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

173
173
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

997
997
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

327
327
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

342
342
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

236
236
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

531
531
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

640
640
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

263
263
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

139
139
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

207
207
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

626
626

Meer sportnieuws