'KV Mechelen mag al naam van trainerslijstje schrappen'

door
'KV Mechelen mag al naam van trainerslijstje schrappen'

Bij KV Mechelen maakten ze zondag officieel bekend wat iedereen eigenlijk al wekenlang wist: Wouter Vrancken verlaat deze zomer na vier seizoenen de club. De trainer is toe aan een nieuwe uitdaging en zijn naam viel de voorbije weken al bij KRC Genk en Club Brugge. Achter de Kazerne zijn ze de zoektocht naar een vervanger al gestart, maar één optie mag al geschrapt worden.


Vorige week werd Jonas De Roeck nog met zijn makelaar op de tribune gespot en Malinwa zag zijn komst wel zitten, maar Het Nieuwsblad weet dat De Roeck uiteindelijk gewoon bij Westerlo zal blijven. Alle partijen zouden hun akkoord gegeven hebben over een nieuw contract voor drie seizoenen. De komende dagen moeten de handtekeningen gezet worden en zal de promovendus het nieuws officieel bevestigen.

De Roeck had het nieuws zaterdag al gemeld op de kampioenenhuldiging van Westerlo en trekt zich dus terug uit de race bij Malinwa. Dat zal de komende weken ongetwijfeld nog met heel wat kandidaat-trainers aan tafel zitten en de namen van enkele kandidaten sijpelden de voorbije dagen al door.

ERVARING OF NIET
Daarbij zitten ook enkele zeer onervaren opties, zoals bijvoorbeeld Club Brugge-assistent Carl Hoefkens of ex-speler Jonas Ivens, die tegenwoordig assistent van Philippe Clement is bij AS Monaco. Beiden waren nog nooit hoofdtrainer. Andere namen die al vielen zijn die van Bernd Hollerbach (STVV) en Danny Buijs, die vertrekt bij FC Groningen.

LEES OOK: Grote uitverkoop dreigt in de Jupiler Pro League

Zal KV Mechelen snel een nieuwe trainer vinden?

Meest recent

Manchester United blijft op de dool in de Premier League

Manchester United ging om 13u30 op bezoek bij Leeds United. Kon de gevallen Engelse topclub nog eens ...

9
9
Analisten lyrisch over Tielemans: "Een droom!"

Aston Villa is bezig aan een geweldig seizoen in de Premier League. Ze zijn zelfs outsider voor de ...

18
18
Kindermans rekent af met Neerpede-verhaal

Het was een opmerkelijk fenomeen. Bepaalde analisten riepen plots gezamenlijk dat de jeugd van RSC ...

92
92
Antwerp in actie: terugkeer plots wél op de tafel

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

132
132
Anderlecht aan de bak: club wil 'drama' vermijden

RSC Anderlecht eindigde 2025 met een fikse tegenvaller door met 1-2 te verliezen van Sporting ...

158
158
Standard doet zéér verrassende transfermove

Standard wil deze maand een aantal versterkingen halen, maar de Rouches hebben geen groot budget. De ...

55
55
Diamanten bij Club, RSCA en Genk: toppers op komst

We opperen voor meer kansen voor de Belgische jeugd. En of er nog meer dan genoeg talent zit aan te ...

157
157
Anderlecht en Genk: weldra wéér 2 jonkies bij wereldtop?

Neerpede is al vele jaren een garantie op doorstroming, net als de Jos Vaessen Academy in Genk. ...

174
174
Hallo, Belgische clubs? Deze 6 ‘vergeten’ Belgen schitteren

De Belgische clubs kijken veel te vaak naar buitenlanders om hun ploeg te versterken. Er zijn ook ...

152
152
RSCA, Club en Genk: drie buitenlandse parels op komst

Bij RSCA Futures, Club NXT en Jong Genk lopen ondertussen ook heel wat buitenlandse spelers rond. ...

568
568
TRANSFERUURTJE: 'Floptransfer weg bij RSCA, bod op Tzolis'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

169
169
Courtois ooit T1? Rode Duivel verklapt grootse plannen

Thibaut Courtois gaf een interview aan Sporza en de doelman sprak er onder meer over zijn toekomst. ...

82
82
‘Napoli genadeloos voor Noa Lang: topper op komst'

De transfer van Noa Lang naar Napoli is nog geen succes gebleken. De buitenspeler was een smaakmaker ...

116
116
Club Brugge incasseert ferme domper op winterstage

Veel Belgische clubs gaan deze winter op stage, meestal naar een warme bestemming. Dat was ook het ...

424
424
Straffe onthulling Courtois: “Dit riep Haaland naar mij”

Thibaut Courtois is één van de beste doelmannen ter wereld. Bij Real Madrid is hij de ...

330
330
Afrika Cup in de ban van Belgische mirakelman: “Een droom!”

Het gaat om de knikkers nu in de Afrika Cup. In het Afrikaanse landentornooi zien we enkele oude ...

175
175
Winterdeal afgerond: Anderlecht doet zaken met Westerlo

RSC Anderlecht en Westerlo doen zaken op de wintermercato. Op de officiële kanalen van De ...

206
206
Marc Coucke doet fans schrikken met donker toekomstbeeld

Marc Coucke staat bekend om zijn gevoel voor humor, maar zijn nieuwste Instagrambericht deed toch ...

203
203
Storm rond Herman Brusselmans krijgt onverwachte wending

Herman Brusselmans is opnieuw het middelpunt van een storm die veel groter werd dan enkel een ...

151
151
Courtois speelt open kaart: afscheid Rode Duivels na WK?

Thiibaut Courtois wordt binnen enkele maanden 34 jaar. 'El Muro' weet dus dat zijn laatste fase van ...

125
125
'Club Brugge baalt: toptarget weigert Blauw-Zwart'

Club Brugge is op zoek naar versterking. De Bruggelingen hadden één speler heel hoog ...

611
611
Waarom DAZN-bom wél positief effect kan hebben op JPL

Het Belgische voetbal kent (alweer) woelige maanden. DAZN zorgde voor een enorme bom. Tot het einde ...

246
246
‘Club Brugge haalt La Liga-topper: bom in kleedkamer?’

Hij is international, heeft sterke prestaties in La Liga op zijn cv, maar speelt dit seizoen amper. ...

924
924
Grote uitverkoop dreigt in de Jupiler Pro League

Het jaar 2026 zal wellicht jaar worden dat de Jupiler Pro League-clubs nog gretiger dan anders ...

162
162
Anderlecht en Hasi hopen: twee ‘aanwinsten’ voor 2026

Bij RSC Anderlecht is er versterking nodig. Er moet aanvallend kwaliteit bij, op de rechterflank en ...

386
386

Meer sportnieuws