'Bayern maakt werk van verrassende opvolger Lewandowski'

130 stemmen
'Bayern maakt werk van verrassende opvolger Lewandowski'

Bayern München zette afgelopen weekend een punt achter zijn seizoen met een gelijkspel tegen VfL Wolfsburg, waarbij Robert Lewandowski de hoofdrol opeiste. Niet zozeer omdat de spits alweer zijn 35ste competitiegoal van het seizoen maakte, maar wel door de soap rond zijn toekomst die in de marge van de wedstrijd helemaal losbarstte.


Het begon allemaal met de bevestiging van technisch directeur Hasan Salihamidzic dat Lewandowski hen laten weten had dat hij zijn in 2023 aflopende contract niet wil verlengen en in de zomer wil vertrekken. De speler bevestigde dat nieuws na de wedstrijd ook nog eens zelf door te verklaren dat het zeer mogelijk zijn laatste wedstrijd in het shirt van Bayern was.

Een transfer zal echter nog heel wat voeten in de aarde hebben, want Bayern is van plan om Lewandowski aan zijn contract te houden. Tegelijk is de club ook al volop bezig met de zoektocht naar een vervanger. Ze hengelden naar verluidt naar Erling Haaland, maar die tekende dus bij Manchester City. Bayern zou nu echter een nieuwe optie gevonden hebben en dat is een verrassende naam.

GEHEIME MEETING
Ze zouden namelijk werk maken van de komst van Sasa Kalajdzic. De 24-jarige targetspits speelde zich de voorbije seizoenen in de kijker bij VfB Stuttgart, waar hij in 57 wedstrijden 24 keer scoorde. Hij heeft bovendien nog maar een jaar contract. Stuttgart wil nog 20 miljoen euro vangen, maar daarmee is Kalajdzic nog steeds een pak goedkoper dan eerder genoemde kandidaten als Romelu Lukaku of Patrik Schick. Volgens Sport1 is de interesse van Bayern concreet, maar hebben er nog geen gesprekken plaatsgevonden. Daar zou wel snel verandering in kunnen komen, want BILD meldt dat er voor deze week een 'geheime meeting' met het management van Kalajdzic gepland staat.

LEES OOK: 'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

🚀

Zou hij een goede spits zijn voor Bayern?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

25
25
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

80
80
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

402
402
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

36
36
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

46
46
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

309
309
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

418
418
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

504
504
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

847
847
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

114
114
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

524
524
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

53
53
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

138
138
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

96
96
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

151
151
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

407
407
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

722
722
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

306
306
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

504
504
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

409
409
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

232
232
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

106
106
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws