'Bayern maakt werk van verrassende opvolger Lewandowski'

130 stemmen
'Bayern maakt werk van verrassende opvolger Lewandowski'

Bayern München zette afgelopen weekend een punt achter zijn seizoen met een gelijkspel tegen VfL Wolfsburg, waarbij Robert Lewandowski de hoofdrol opeiste. Niet zozeer omdat de spits alweer zijn 35ste competitiegoal van het seizoen maakte, maar wel door de soap rond zijn toekomst die in de marge van de wedstrijd helemaal losbarstte.


Het begon allemaal met de bevestiging van technisch directeur Hasan Salihamidzic dat Lewandowski hen laten weten had dat hij zijn in 2023 aflopende contract niet wil verlengen en in de zomer wil vertrekken. De speler bevestigde dat nieuws na de wedstrijd ook nog eens zelf door te verklaren dat het zeer mogelijk zijn laatste wedstrijd in het shirt van Bayern was.

Een transfer zal echter nog heel wat voeten in de aarde hebben, want Bayern is van plan om Lewandowski aan zijn contract te houden. Tegelijk is de club ook al volop bezig met de zoektocht naar een vervanger. Ze hengelden naar verluidt naar Erling Haaland, maar die tekende dus bij Manchester City. Bayern zou nu echter een nieuwe optie gevonden hebben en dat is een verrassende naam.

GEHEIME MEETING
Ze zouden namelijk werk maken van de komst van Sasa Kalajdzic. De 24-jarige targetspits speelde zich de voorbije seizoenen in de kijker bij VfB Stuttgart, waar hij in 57 wedstrijden 24 keer scoorde. Hij heeft bovendien nog maar een jaar contract. Stuttgart wil nog 20 miljoen euro vangen, maar daarmee is Kalajdzic nog steeds een pak goedkoper dan eerder genoemde kandidaten als Romelu Lukaku of Patrik Schick. Volgens Sport1 is de interesse van Bayern concreet, maar hebben er nog geen gesprekken plaatsgevonden. Daar zou wel snel verandering in kunnen komen, want BILD meldt dat er voor deze week een 'geheime meeting' met het management van Kalajdzic gepland staat.

LEES OOK: 'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Zou hij een goede spits zijn voor Bayern?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

95
95
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

50
50
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

57
57
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

285
285
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

216
216
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

430
430
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws