'Beerschot ziet opnieuw 2 sterkhouders vertrekken'

289 stemmen
'Beerschot ziet opnieuw 2 sterkhouders vertrekken'

Beerschot weet na een rampseizoen intussen al een tijd dat het volgend seizoen in 1B aan de bak zal moeten. Het bestuur sprak al de ambitie uit om meteen weer te promoveren, maar het is voorlopig nog de vraag met welke kern dat zal moeten gebeuren. Voorlopig verliest de club vooral sterkhouders, want Joren Dom tekende al bij OHL en ook Raphael Holzhauser kondigde al zijn vertrek aan.


Daar zal het bovendien niet bij blijven, want Gazet van Antwerpen weet dat ook Tom Pietermaat en Ryan Sanusi wellicht zullen vertrekken op het Kiel. De twee middenvelders wachten al weken tevergeefs op een nieuw contractvoorstel van de club en hebben hun makelaars nu de opdracht gegeven om een nieuwe club te zoeken. Sanusi is einde contract, terwijl Pietermaat nog een jaar vastligt maar net als Dom en Holzhauser een clausule heeft waardoor hij na de degradatie gratis weg kan.

Het vertrek van de twee zal Beerschot pijn doen, want Sanusi en Pietermaat waren twee uithangborden van het elftal. Die eerste was de laatste maanden aanvoerder, terwijl Pietermaat de langst dienende speler in de selectie was. Hij speelde al sinds 2014 voor Beerschot, dat toen nog in vierde klasse voetbalde. Dit seizoen waren ze indien fit allebei onbetwiste titularissen.

LEEGLOOP
Voorlopig zet de leegloop op het Kiel zich dus verder, terwijl het aan inkomende zijde zeer stil blijft. Voorlopig werd enkel het aflopende contract van Dante Rigo verlengd, verder viel er nog geen inkomend transfernieuws te noteren. Het bestuur van Beerschot zal dus snel in actie moeten schieten als het de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een degelijke kern wil aanvatten.

LEES OOK: 'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Zal Beerschot meteen weer terugkeren naar 1A?

Meest recent

Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

92
92
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

40
40
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

36
36
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

185
185
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

103
103
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

39
39
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

416
416
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

169
169
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

136
136
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

405
405
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

200
200
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

261
261
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

408
408
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

721
721
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

315
315
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3629
3629
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

67
67
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

86
86
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

152
152
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

62
62
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

222
222
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

75
75
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

28
28
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

246
246
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

218
218

Meer sportnieuws