'Beerschot ziet opnieuw 2 sterkhouders vertrekken'

door
'Beerschot ziet opnieuw 2 sterkhouders vertrekken'

Beerschot weet na een rampseizoen intussen al een tijd dat het volgend seizoen in 1B aan de bak zal moeten. Het bestuur sprak al de ambitie uit om meteen weer te promoveren, maar het is voorlopig nog de vraag met welke kern dat zal moeten gebeuren. Voorlopig verliest de club vooral sterkhouders, want Joren Dom tekende al bij OHL en ook Raphael Holzhauser kondigde al zijn vertrek aan.


Daar zal het bovendien niet bij blijven, want Gazet van Antwerpen weet dat ook Tom Pietermaat en Ryan Sanusi wellicht zullen vertrekken op het Kiel. De twee middenvelders wachten al weken tevergeefs op een nieuw contractvoorstel van de club en hebben hun makelaars nu de opdracht gegeven om een nieuwe club te zoeken. Sanusi is einde contract, terwijl Pietermaat nog een jaar vastligt maar net als Dom en Holzhauser een clausule heeft waardoor hij na de degradatie gratis weg kan.

Het vertrek van de twee zal Beerschot pijn doen, want Sanusi en Pietermaat waren twee uithangborden van het elftal. Die eerste was de laatste maanden aanvoerder, terwijl Pietermaat de langst dienende speler in de selectie was. Hij speelde al sinds 2014 voor Beerschot, dat toen nog in vierde klasse voetbalde. Dit seizoen waren ze indien fit allebei onbetwiste titularissen.

LEEGLOOP
Voorlopig zet de leegloop op het Kiel zich dus verder, terwijl het aan inkomende zijde zeer stil blijft. Voorlopig werd enkel het aflopende contract van Dante Rigo verlengd, verder viel er nog geen inkomend transfernieuws te noteren. Het bestuur van Beerschot zal dus snel in actie moeten schieten als het de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een degelijke kern wil aanvatten.

LEES OOK: Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Zal Beerschot meteen weer terugkeren naar 1A?

Meest recent

Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

2
2
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

85
85
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

51
51
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

339
339
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

96
96
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

112
112
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

129
129
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

125
125
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

300
300
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

18
18
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

181
181
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

64
64
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

403
403
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

202
202
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

131
131
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

253
253
‘Club Brugge slaat toe: stunt van de wintermercato’

Club Brugge staat dichter bij een toptransfer dan het de voorbije weken ooit was. Transferwatcher ...

984
984
Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Jérémy Doku speelde Galatasaray 35 minuten lang compleet van de mat, maar toen sloeg ...

94
94
Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. De Bruggelingen gaan zo naar de tussenronde in de ...

929
929
Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

127
127
Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

543
543
Leko looft twee spelers: "Grote carrière tegemoet"

Ivan Leko mag net zoals Nicky Hayen en Carl Hoefkens een kwalificatie voor de volgende ronde in de ...

749
749
Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Woensdag 28 januari 2026. Iedereen die Club Brugge KV een warm hart toedraagt, zal deze datum niet ...

860
860
Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

De League Phase van de Champions League zit erop. Woensdagavond werden alle 18 wedstrijden van de ...

186
186
UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Woensdagavond werd de volledige slotspeeldag van de League Phase in de Champions League integraal op ...

227
227

Meer sportnieuws