Titelstrijd in Serie A wordt op slotspeeldag beslist

door
Titelstrijd in Serie A wordt op slotspeeldag beslist

De titelstrijd in de Serie A blijft tot het einde razend spannend, want de beslissing zal uiteindelijk pas op de slotspeeldag vallen. Nadat AC Milan eerder op de avond al gewonnen had van Atalanta, moest het hopen op puntenverlies van rivaal Inter om de champagne te mogen ontkurken. De Nerazzurri lieten echter geen steek vallen in Cagliari.


Inter reisde met vertrouwen af naar Sardinië nadat het enkele dagen geleden al de Coppa Italia in de wacht gesleept had. Dat vertaalde zich halfweg de eerste helft ook in een voorsprong. Een voorzet van Perisic bereikte Matteo Darmian en die kopte binnen. Vroeg in de tweede helft leek Lautaro Martinez Inter helemaal op rozen te zetten, maar de aansluitingstreffer van Lykogiannis maakte het nog spannend. De Argentijn nam in het slot met zijn tweede goal echter alle twijfels weg.

Dat was balen voor Milan, dat eerder al Atalanta opzijgezet had. Alexis Saelemaekers was bij Milan in de basis begonnen, maar moest na tien minuten in de tweede helft al plaatsmaken voor Junior Messias. Dat bleek een beslissende wissel, want de invaller schotelde amper een minuut later al Rafael Leão de openingsgoal voor. Een kwartier voor tijd zorgde Theo Hernandez na een fenomenale ren voor zekerheid over de zege.

VOORDEEL MILAN
De beslissing over de titel zal daardoor pas op de slotspeeldag vallen. Milan begint wel met de beste papieren, want het heeft nog steeds twee punten voorsprong op Inter. Door een beter resultaat in de onderlinge duels hebben ze op 22 mei genoeg aan een punt tegen Sassuolo om voor de eerste keer sinds 2011 kampioen te worden. Inter neemt het op tegen Sampdoria en heeft nog een klein mirakel nodig om zijn titel te verlengen.


LEES OOK: Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Wie zal kampioen worden in Serie A?

Meest recent

Totale exodus bij Club: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

0
0
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

66
66
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

297
297
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

264
264
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

184
184
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

115
115
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

206
206
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

375
375
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

54
54
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

110
110
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

53
53
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

232
232
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

174
174
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

58
58
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

57
57
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

91
91
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

191
191
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

131
131
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

117
117
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

400
400
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

94
94
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

105
105
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

796
796
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

249
249
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

295
295

Meer sportnieuws