De Ketelaere geeft Club Brugge hoop

door
De Ketelaere geeft Club Brugge hoop

Club Brugge gaat een stevige feestnacht tegemoet, nadat het in de namiddag op de Bosuil zijn derde landstitel op een rij veroverde. In tegenstelling tot de twee vorige keren kon het die nu ook met de fans vieren en dat zorgde voor een extra laagje euforie. Die deed ook zijn werk bij Charles De Ketelaere.


De titel was wellicht het laatste kunstje van de 20-jarige aanvaller bij Blauw-Zwart, want er lijkt een transfer te lonken. Heel wat clubs dingen naar de diensten van de jonge Rode Duivel. De voorbije weken werd er vooral gesproken over concrete interesse van Leicester City, al zouden ook onder meer AC Milan en Napoli nog op de loer liggen.

Maar De Ketelaere ziet ook een opvallende andere optie. "Dat kan zeker", antwoordde hij immers toen VTM Nieuws hem vroeg of hij volgend seizoen nog Champions League zal spelen met Club. "Maar het kan ook van niet. Voor mij zou het zeker geen straf zijn om hier te blijven. Maar ik ben jong en soms moet je dingen doen in het leven. We zien wel wat er komt, maar het kan ook zijn dat ik blijf."

AMBITIES
Voor de sportieve ambities van Club zou het alvast een uitstekende zaak zijn als De Ketelaere zou blijven, al loopt het dan wel de kans voorlopig mis om de clubkas met een recordsom te spijzen. Roberto Martinez zal een verlengd verblijf van CDK wellicht ook graag zien gebeuren, want de bondscoach gaf al aan dat hij zijn Rode Duivels liefst geen transfer ziet maken in de zomer, om zo hun situatie met het oog op het WK niet in gevaar te brengen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

Speelt De Ketelaere volgend seizoen nog bij Club?

Meest recent

Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

0
0
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

243
243
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

77
77
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

260
260
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

215
215
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

150
150
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

134
134
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

446
446
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

107
107
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

167
167
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

107
107
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

68
68
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

170
170
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

498
498
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

255
255
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

762
762
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

107
107
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

474
474
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

769
769
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

276
276
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

959
959
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

182
182
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

281
281
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

337
337
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

224
224

Meer sportnieuws