De Ketelaere geeft Club Brugge hoop

315 stemmen
De Ketelaere geeft Club Brugge hoop

Club Brugge gaat een stevige feestnacht tegemoet, nadat het in de namiddag op de Bosuil zijn derde landstitel op een rij veroverde. In tegenstelling tot de twee vorige keren kon het die nu ook met de fans vieren en dat zorgde voor een extra laagje euforie. Die deed ook zijn werk bij Charles De Ketelaere.


De titel was wellicht het laatste kunstje van de 20-jarige aanvaller bij Blauw-Zwart, want er lijkt een transfer te lonken. Heel wat clubs dingen naar de diensten van de jonge Rode Duivel. De voorbije weken werd er vooral gesproken over concrete interesse van Leicester City, al zouden ook onder meer AC Milan en Napoli nog op de loer liggen.

Maar De Ketelaere ziet ook een opvallende andere optie. "Dat kan zeker", antwoordde hij immers toen VTM Nieuws hem vroeg of hij volgend seizoen nog Champions League zal spelen met Club. "Maar het kan ook van niet. Voor mij zou het zeker geen straf zijn om hier te blijven. Maar ik ben jong en soms moet je dingen doen in het leven. We zien wel wat er komt, maar het kan ook zijn dat ik blijf."

AMBITIES
Voor de sportieve ambities van Club zou het alvast een uitstekende zaak zijn als De Ketelaere zou blijven, al loopt het dan wel de kans voorlopig mis om de clubkas met een recordsom te spijzen. Roberto Martinez zal een verlengd verblijf van CDK wellicht ook graag zien gebeuren, want de bondscoach gaf al aan dat hij zijn Rode Duivels liefst geen transfer ziet maken in de zomer, om zo hun situatie met het oog op het WK niet in gevaar te brengen.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Speelt De Ketelaere volgend seizoen nog bij Club?

Meest recent

Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

20
20
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

86
86
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

13
13
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

16
16
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

87
87
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

96
96
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

13
13
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

337
337
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

136
136
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

31
31
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

33
33
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

90
90
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

206
206
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

491
491
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

318
318
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

75
75
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

238
238
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

700
700
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

392
392
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

455
455
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

643
643
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

285
285
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

98
98

Meer sportnieuws