De Ketelaere geeft Club Brugge hoop

door
De Ketelaere geeft Club Brugge hoop

Club Brugge gaat een stevige feestnacht tegemoet, nadat het in de namiddag op de Bosuil zijn derde landstitel op een rij veroverde. In tegenstelling tot de twee vorige keren kon het die nu ook met de fans vieren en dat zorgde voor een extra laagje euforie. Die deed ook zijn werk bij Charles De Ketelaere.


De titel was wellicht het laatste kunstje van de 20-jarige aanvaller bij Blauw-Zwart, want er lijkt een transfer te lonken. Heel wat clubs dingen naar de diensten van de jonge Rode Duivel. De voorbije weken werd er vooral gesproken over concrete interesse van Leicester City, al zouden ook onder meer AC Milan en Napoli nog op de loer liggen.

Maar De Ketelaere ziet ook een opvallende andere optie. "Dat kan zeker", antwoordde hij immers toen VTM Nieuws hem vroeg of hij volgend seizoen nog Champions League zal spelen met Club. "Maar het kan ook van niet. Voor mij zou het zeker geen straf zijn om hier te blijven. Maar ik ben jong en soms moet je dingen doen in het leven. We zien wel wat er komt, maar het kan ook zijn dat ik blijf."

AMBITIES
Voor de sportieve ambities van Club zou het alvast een uitstekende zaak zijn als De Ketelaere zou blijven, al loopt het dan wel de kans voorlopig mis om de clubkas met een recordsom te spijzen. Roberto Martinez zal een verlengd verblijf van CDK wellicht ook graag zien gebeuren, want de bondscoach gaf al aan dat hij zijn Rode Duivels liefst geen transfer ziet maken in de zomer, om zo hun situatie met het oog op het WK niet in gevaar te brengen.

LEES OOK: Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Speelt De Ketelaere volgend seizoen nog bij Club?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

42
42
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

15
15
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

20
20
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

44
44
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

103
103
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

33
33
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

126
126
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

236
236
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

216
216
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

123
123
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

73
73
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

610
610
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

102
102
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

93
93
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

174
174
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

249
249
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

136
136
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

133
133
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

453
453
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

126
126
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

290
290
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

492
492
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

388
388
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

233
233
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

392
392

Meer sportnieuws