De Ketelaere geeft Club Brugge hoop

315 stemmen
De Ketelaere geeft Club Brugge hoop

Club Brugge gaat een stevige feestnacht tegemoet, nadat het in de namiddag op de Bosuil zijn derde landstitel op een rij veroverde. In tegenstelling tot de twee vorige keren kon het die nu ook met de fans vieren en dat zorgde voor een extra laagje euforie. Die deed ook zijn werk bij Charles De Ketelaere.


De titel was wellicht het laatste kunstje van de 20-jarige aanvaller bij Blauw-Zwart, want er lijkt een transfer te lonken. Heel wat clubs dingen naar de diensten van de jonge Rode Duivel. De voorbije weken werd er vooral gesproken over concrete interesse van Leicester City, al zouden ook onder meer AC Milan en Napoli nog op de loer liggen.

Maar De Ketelaere ziet ook een opvallende andere optie. "Dat kan zeker", antwoordde hij immers toen VTM Nieuws hem vroeg of hij volgend seizoen nog Champions League zal spelen met Club. "Maar het kan ook van niet. Voor mij zou het zeker geen straf zijn om hier te blijven. Maar ik ben jong en soms moet je dingen doen in het leven. We zien wel wat er komt, maar het kan ook zijn dat ik blijf."

AMBITIES
Voor de sportieve ambities van Club zou het alvast een uitstekende zaak zijn als De Ketelaere zou blijven, al loopt het dan wel de kans voorlopig mis om de clubkas met een recordsom te spijzen. Roberto Martinez zal een verlengd verblijf van CDK wellicht ook graag zien gebeuren, want de bondscoach gaf al aan dat hij zijn Rode Duivels liefst geen transfer ziet maken in de zomer, om zo hun situatie met het oog op het WK niet in gevaar te brengen.

LEES OOK: Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Speelt De Ketelaere volgend seizoen nog bij Club?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

21
21
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

93
93
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

44
44
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

64
64
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

337
337
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

90
90
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

136
136
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

498
498
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

60
60
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

242
242
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

366
366
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1304
1304
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

556
556
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

184
184
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

206
206
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

828
828
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

608
608
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

144
144
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

204
204
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws