De Ketelaere geeft Club Brugge hoop

door
De Ketelaere geeft Club Brugge hoop

Club Brugge gaat een stevige feestnacht tegemoet, nadat het in de namiddag op de Bosuil zijn derde landstitel op een rij veroverde. In tegenstelling tot de twee vorige keren kon het die nu ook met de fans vieren en dat zorgde voor een extra laagje euforie. Die deed ook zijn werk bij Charles De Ketelaere.


De titel was wellicht het laatste kunstje van de 20-jarige aanvaller bij Blauw-Zwart, want er lijkt een transfer te lonken. Heel wat clubs dingen naar de diensten van de jonge Rode Duivel. De voorbije weken werd er vooral gesproken over concrete interesse van Leicester City, al zouden ook onder meer AC Milan en Napoli nog op de loer liggen.

Maar De Ketelaere ziet ook een opvallende andere optie. "Dat kan zeker", antwoordde hij immers toen VTM Nieuws hem vroeg of hij volgend seizoen nog Champions League zal spelen met Club. "Maar het kan ook van niet. Voor mij zou het zeker geen straf zijn om hier te blijven. Maar ik ben jong en soms moet je dingen doen in het leven. We zien wel wat er komt, maar het kan ook zijn dat ik blijf."

AMBITIES
Voor de sportieve ambities van Club zou het alvast een uitstekende zaak zijn als De Ketelaere zou blijven, al loopt het dan wel de kans voorlopig mis om de clubkas met een recordsom te spijzen. Roberto Martinez zal een verlengd verblijf van CDK wellicht ook graag zien gebeuren, want de bondscoach gaf al aan dat hij zijn Rode Duivels liefst geen transfer ziet maken in de zomer, om zo hun situatie met het oog op het WK niet in gevaar te brengen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

Speelt De Ketelaere volgend seizoen nog bij Club?

Meest recent

'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

11
11
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

37
37
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

93
93
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

43
43
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

62
62
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

181
181
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

259
259
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

131
131
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

81
81
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

28
28
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

357
357
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

57
57
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

162
162
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

452
452
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

313
313
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

113
113
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

98
98
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

273
273
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

427
427
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

192
192
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

406
406
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

146
146
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

195
195
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

190
190

Meer sportnieuws