Rentree Hazard, Carrasco helpt Atletico naar CL

190 stemmen
Rentree Hazard, Carrasco helpt Atletico naar CL

Op de voorlaatste speeldag van La Liga is de beslissing gevallen over de Champions League-tickets. Naast Real Madrid en FC Barcelona mogen ook Atletico Madrid en FC Sevilla naar het kampioenenbal. De twee teams pakten hun ticket door in een onderling duel gelijk te spelen. Kampioen Real kon niet winnen tegen Cadiz, maar Eden Hazard maakte wel zijn wederoptreden.


De Rode Duivel zat na twee maanden herstellen van een nieuwe enkeloperatie voor de eerste keer opnieuw in de selectie. Hij mocht na 64 minuten ook invallen, op een moment dat het 1-1 stond. Mariano Diaz had Real al na vijf minuten op voorsprong gebracht, maar Sobrino bracht de thuisploeg nog voor rust weer langszij. Enkele minuten voor de invalbeurt van Hazard had Negredo de thuisploeg op 2-1 kunnen zetten, maar hij kreeg zijn strafschop niet voorbij Lunin, die in doel Thibaut Courtois verving.

Hazard kon niets meer aan de score veranderen, maar ongetwijfeld zullen de speelminuten een opsteker zijn. Hij kan volgende week in de laatste competitiematch tegen Real Betis nog wat extra wedstrijdritme opdoen, om op die manier helemaal klaar te zijn voor de finale van de Champions League. Die staat voor 28 mei gepland in Parijs tegen Liverpool.

CARRASCO
Atletico Madrid en Sevilla hebben zich allebei verzekerd van een plaats in de top vier, ten koste van Real Betis. Door hun onderlinge gelijkspel houden ze een kloof die met één speeldag voor de boeg niet meer overbrugd kan worden. Yannick Carrasco was mee beslissend, want hij leverde na een halfuur de assist voor de 1-0 van Gimenez. En-Nesyri zorgde er vijf minuten voor tijd voor dat ook Sevilla straks opnieuw het kampioenenbal in mag.

LEES OOK: 'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Zal Hazard in de finale van de CL een rol spelen?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

76
76
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

191
191
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

755
755
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

86
86
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

148
148
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

58
58
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

66
66
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

35
35
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

157
157
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

178
178
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

24
24
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

149
149
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

381
381
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

191
191
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

110
110
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

852
852
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

514
514
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

365
365
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

49
49

Meer sportnieuws