Rentree Hazard, Carrasco helpt Atletico naar CL

190
Rentree Hazard, Carrasco helpt Atletico naar CL

Op de voorlaatste speeldag van La Liga is de beslissing gevallen over de Champions League-tickets. Naast Real Madrid en FC Barcelona mogen ook Atletico Madrid en FC Sevilla naar het kampioenenbal. De twee teams pakten hun ticket door in een onderling duel gelijk te spelen. Kampioen Real kon niet winnen tegen Cadiz, maar Eden Hazard maakte wel zijn wederoptreden.


De Rode Duivel zat na twee maanden herstellen van een nieuwe enkeloperatie voor de eerste keer opnieuw in de selectie. Hij mocht na 64 minuten ook invallen, op een moment dat het 1-1 stond. Mariano Diaz had Real al na vijf minuten op voorsprong gebracht, maar Sobrino bracht de thuisploeg nog voor rust weer langszij. Enkele minuten voor de invalbeurt van Hazard had Negredo de thuisploeg op 2-1 kunnen zetten, maar hij kreeg zijn strafschop niet voorbij Lunin, die in doel Thibaut Courtois verving.

Hazard kon niets meer aan de score veranderen, maar ongetwijfeld zullen de speelminuten een opsteker zijn. Hij kan volgende week in de laatste competitiematch tegen Real Betis nog wat extra wedstrijdritme opdoen, om op die manier helemaal klaar te zijn voor de finale van de Champions League. Die staat voor 28 mei gepland in Parijs tegen Liverpool.

CARRASCO
Atletico Madrid en Sevilla hebben zich allebei verzekerd van een plaats in de top vier, ten koste van Real Betis. Door hun onderlinge gelijkspel houden ze een kloof die met één speeldag voor de boeg niet meer overbrugd kan worden. Yannick Carrasco was mee beslissend, want hij leverde na een halfuur de assist voor de 1-0 van Gimenez. En-Nesyri zorgde er vijf minuten voor tijd voor dat ook Sevilla straks opnieuw het kampioenenbal in mag.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Zal Hazard in de finale van de CL een rol spelen?

Meest recent

Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

38
38
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

11
11
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

64
64
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

66
66
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

281
281
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

133
133
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

122
122
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

79
79
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

271
271
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

146
146
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

281
281
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

192
192
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

176
176
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

156
156
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

120
120
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

217
217
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

291
291
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

131
131
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

112
112
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

132
132
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

28
28
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

94
94
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

250
250

Meer sportnieuws