Rentree Hazard, Carrasco helpt Atletico naar CL

door
Rentree Hazard, Carrasco helpt Atletico naar CL

Op de voorlaatste speeldag van La Liga is de beslissing gevallen over de Champions League-tickets. Naast Real Madrid en FC Barcelona mogen ook Atletico Madrid en FC Sevilla naar het kampioenenbal. De twee teams pakten hun ticket door in een onderling duel gelijk te spelen. Kampioen Real kon niet winnen tegen Cadiz, maar Eden Hazard maakte wel zijn wederoptreden.


De Rode Duivel zat na twee maanden herstellen van een nieuwe enkeloperatie voor de eerste keer opnieuw in de selectie. Hij mocht na 64 minuten ook invallen, op een moment dat het 1-1 stond. Mariano Diaz had Real al na vijf minuten op voorsprong gebracht, maar Sobrino bracht de thuisploeg nog voor rust weer langszij. Enkele minuten voor de invalbeurt van Hazard had Negredo de thuisploeg op 2-1 kunnen zetten, maar hij kreeg zijn strafschop niet voorbij Lunin, die in doel Thibaut Courtois verving.

Hazard kon niets meer aan de score veranderen, maar ongetwijfeld zullen de speelminuten een opsteker zijn. Hij kan volgende week in de laatste competitiematch tegen Real Betis nog wat extra wedstrijdritme opdoen, om op die manier helemaal klaar te zijn voor de finale van de Champions League. Die staat voor 28 mei gepland in Parijs tegen Liverpool.

CARRASCO
Atletico Madrid en Sevilla hebben zich allebei verzekerd van een plaats in de top vier, ten koste van Real Betis. Door hun onderlinge gelijkspel houden ze een kloof die met één speeldag voor de boeg niet meer overbrugd kan worden. Yannick Carrasco was mee beslissend, want hij leverde na een halfuur de assist voor de 1-0 van Gimenez. En-Nesyri zorgde er vijf minuten voor tijd voor dat ook Sevilla straks opnieuw het kampioenenbal in mag.

LEES OOK: Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Zal Hazard in de finale van de CL een rol spelen?

Meest recent

Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

49
49
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club in stroomversnelling'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

308
308
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

45
45
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

155
155
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

81
81
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

12
12
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

179
179
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

441
441
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

344
344
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

36
36
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

697
697
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

940
940
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

58
58
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

176
176
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

263
263
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

409
409
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

230
230
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

228
228
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

66
66
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

722
722
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

449
449
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

108
108
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

124
124
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

985
985

Meer sportnieuws