Rentree Hazard, Carrasco helpt Atletico naar CL

door
Rentree Hazard, Carrasco helpt Atletico naar CL

Op de voorlaatste speeldag van La Liga is de beslissing gevallen over de Champions League-tickets. Naast Real Madrid en FC Barcelona mogen ook Atletico Madrid en FC Sevilla naar het kampioenenbal. De twee teams pakten hun ticket door in een onderling duel gelijk te spelen. Kampioen Real kon niet winnen tegen Cadiz, maar Eden Hazard maakte wel zijn wederoptreden.


De Rode Duivel zat na twee maanden herstellen van een nieuwe enkeloperatie voor de eerste keer opnieuw in de selectie. Hij mocht na 64 minuten ook invallen, op een moment dat het 1-1 stond. Mariano Diaz had Real al na vijf minuten op voorsprong gebracht, maar Sobrino bracht de thuisploeg nog voor rust weer langszij. Enkele minuten voor de invalbeurt van Hazard had Negredo de thuisploeg op 2-1 kunnen zetten, maar hij kreeg zijn strafschop niet voorbij Lunin, die in doel Thibaut Courtois verving.

Hazard kon niets meer aan de score veranderen, maar ongetwijfeld zullen de speelminuten een opsteker zijn. Hij kan volgende week in de laatste competitiematch tegen Real Betis nog wat extra wedstrijdritme opdoen, om op die manier helemaal klaar te zijn voor de finale van de Champions League. Die staat voor 28 mei gepland in Parijs tegen Liverpool.

CARRASCO
Atletico Madrid en Sevilla hebben zich allebei verzekerd van een plaats in de top vier, ten koste van Real Betis. Door hun onderlinge gelijkspel houden ze een kloof die met één speeldag voor de boeg niet meer overbrugd kan worden. Yannick Carrasco was mee beslissend, want hij leverde na een halfuur de assist voor de 1-0 van Gimenez. En-Nesyri zorgde er vijf minuten voor tijd voor dat ook Sevilla straks opnieuw het kampioenenbal in mag.

LEES OOK: Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

Zal Hazard in de finale van de CL een rol spelen?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

29
29
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

56
56
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

78
78
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

28
28
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

125
125
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

55
55
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

116
116
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

64
64
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

112
112
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

141
141
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

555
555
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

170
170
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

464
464
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

88
88
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

479
479
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

134
134
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

138
138
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

278
278
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

313
313
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

809
809
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

227
227

Meer sportnieuws