Union kent al één mogelijke tegenstander in voorronde CL

door
Union kent al één mogelijke tegenstander in voorronde CL

De titeldroom van Union werd zondagmiddag dan wel definitief begraven doordat Club Brugge na een zege op Antwerp de champagne ontkurkte, de promovendus mag nog steeds terugblikken op een bijzonder knap seizoen. Dat zullen ze uiteindelijk ook afsluiten op de tweede plaats, want na de vierde zege tegen Anderlecht dit seizoen kunnen ze door Paars-Wit niet meer bijgehaald worden.


Dat betekent dat Union volgend seizoen de voorrondes van de Champions League in mag. Uiteraard zullen ze in het Dudenpark er stilletjes van dromen om de groepsfase te bereiken, maar dat zal een zeer moeilijke opdracht worden. Het stroomt in de derde voorronde in en daarin zal Union zeker geen reekshoofd zijn, gezien ze geen recente Europese ervaring hebben.

De Brusselaars zullen dus sowieso een lastige tegenstander krijgen. Journalist Jarno Bertho weet dat één van de vier mogelijke tegenstanders nu al duidelijk is. Union zou Benfica kunnen treffen, want dat stroomt als nummer drie in de Portugese competitie ook in de derde voorronde in. De ploeg van Jan Vertonghen schopte het dit seizoen nog tot de kwartfinale in het kampioenenbal, nadat ze in de groepsfase FC Barcelona wisten voor te blijven en daarna nog Ajax uitschakelden.

ANDERE OPTIES
Bertho gooit ook nog enkele andere mogelijke tegenstanders van Union op tafel. Zo zouden ze ook Rangers kunnen treffen, als dat naast de Europa League en bijhorend ticket voor de groepsfase grijpt. Ook Dynamo Kiev of Olympique Marseille kunnen opties zijn, als zij respectievelijk de tweede voorronde overleven en op de derde plaats in de Ligue 1 blijven.


LEES OOK: Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

Kan Union de groepsfase van de CL halen?

Meest recent

Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

33
33
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

26
26
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

248
248
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

57
57
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

109
109
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

151
151
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

63
63
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

122
122
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

79
79
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

136
136
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

58
58
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

37
37
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

221
221
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

90
90
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

334
334
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

351
351
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

98
98
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

194
194
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

384
384
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

182
182
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

377
377
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

157
157
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

388
388
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

372
372
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

319
319

Meer sportnieuws