Schreuder bejubelt twee kampioenenmakers

door
Schreuder bejubelt twee kampioenenmakers

Zijn opdracht als hoofdtrainer van Club Brugge bekroont Alfred Schreuder al na enkele maanden met een prijs. De Nederlander bleef ijzig kalm na de titelmatch op Antwerp FC, maar geniet ten volle van het eremetaal.


De Nederlandse coach is bijzonder trots op de prestatie van zijn team en voelt zich vereerd om er deel van uit te maken. Bij zijn aanstelling stond Club eerst acht, daarna twaalf punten achter Union. Hij voelde al die tijd wel een bepaalde druk, maar vertrouwde op de kwaliteiten van zichzelf als trainer.De voormalig assistent wist dat de mayonaise vroeg of laat bij deze groep zou pakken.

Ook tegen Antwerp zondag panikeerde Schreuder niet zo snel. "Zo’n kampioenswedstrijden zijn altijd wedstrijden met veel stress. In de eerste helft was het een zwakke wedstrijd van ons. Achterin deden we het eerste half uur gewoon slecht. Maar in de tweede helft hebben we de schroom van ons afgegooid en hebben we het veel beter gedaan”, aldus de Nederlandse trainer op de clubwebstek.

SIMON EN HANS
Eén man wilde de Nederlander in het bijzonder bedanken: keeper Simon Mignolet. “Hij heeft geweldige play-offs gespeeld. Simon is sowieso een topkeeper, dat heb ik vanaf de eerste dag gezien. Maar hij is ook een topmens en een leider van de groep." Ook Hans Vanaken verdiende nog een eervolle vermelding van de Nederlander die na een halfjaar alweer vertrekt. "Hans hetzelfde. Ze zijn allebei van grote waarde geweest, maar er zijn nog meerdere spelers geweest die van cruciaal belang waren voor ons."

LEES OOK: 'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

Is het vertrek van Schreuder een aderlating voor Club Brugge?

Meest recent

Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

17
17
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

226
226
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

120
120
KRC Genk houdt poot stijf en zegt ‘nee’ tegen topclubs

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

38
38
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

16
16
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

95
95
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

19
19
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

459
459
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

145
145
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

103
103
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

51
51
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

228
228
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

316
316
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

89
89
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

187
187
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

548
548
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

124
124
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

242
242
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

421
421
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

215
215
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

71
71
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

276
276
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

287
287

Meer sportnieuws