Schreuder bejubelt twee kampioenenmakers

door
Schreuder bejubelt twee kampioenenmakers

Zijn opdracht als hoofdtrainer van Club Brugge bekroont Alfred Schreuder al na enkele maanden met een prijs. De Nederlander bleef ijzig kalm na de titelmatch op Antwerp FC, maar geniet ten volle van het eremetaal.


De Nederlandse coach is bijzonder trots op de prestatie van zijn team en voelt zich vereerd om er deel van uit te maken. Bij zijn aanstelling stond Club eerst acht, daarna twaalf punten achter Union. Hij voelde al die tijd wel een bepaalde druk, maar vertrouwde op de kwaliteiten van zichzelf als trainer.De voormalig assistent wist dat de mayonaise vroeg of laat bij deze groep zou pakken.

Ook tegen Antwerp zondag panikeerde Schreuder niet zo snel. "Zo’n kampioenswedstrijden zijn altijd wedstrijden met veel stress. In de eerste helft was het een zwakke wedstrijd van ons. Achterin deden we het eerste half uur gewoon slecht. Maar in de tweede helft hebben we de schroom van ons afgegooid en hebben we het veel beter gedaan”, aldus de Nederlandse trainer op de clubwebstek.

SIMON EN HANS
Eén man wilde de Nederlander in het bijzonder bedanken: keeper Simon Mignolet. “Hij heeft geweldige play-offs gespeeld. Simon is sowieso een topkeeper, dat heb ik vanaf de eerste dag gezien. Maar hij is ook een topmens en een leider van de groep." Ook Hans Vanaken verdiende nog een eervolle vermelding van de Nederlander die na een halfjaar alweer vertrekt. "Hans hetzelfde. Ze zijn allebei van grote waarde geweest, maar er zijn nog meerdere spelers geweest die van cruciaal belang waren voor ons."

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

Is het vertrek van Schreuder een aderlating voor Club Brugge?

Meest recent

Kompany op handen gedragen: heerlijke woorden Bayern-boegbeeld

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

0
0
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

18
18
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

44
44
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

167
167
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

136
136
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

63
63
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

63
63
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

255
255
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

231
231
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

218
218
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

325
325
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

86
86
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

184
184
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

189
189
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1035
1035
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

88
88
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

126
126
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

394
394
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

159
159
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

520
520
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

208
208
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

177
177
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

251
251
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

279
279

Meer sportnieuws