Schreuder bejubelt twee kampioenenmakers

door
Schreuder bejubelt twee kampioenenmakers

Zijn opdracht als hoofdtrainer van Club Brugge bekroont Alfred Schreuder al na enkele maanden met een prijs. De Nederlander bleef ijzig kalm na de titelmatch op Antwerp FC, maar geniet ten volle van het eremetaal.


De Nederlandse coach is bijzonder trots op de prestatie van zijn team en voelt zich vereerd om er deel van uit te maken. Bij zijn aanstelling stond Club eerst acht, daarna twaalf punten achter Union. Hij voelde al die tijd wel een bepaalde druk, maar vertrouwde op de kwaliteiten van zichzelf als trainer.De voormalig assistent wist dat de mayonaise vroeg of laat bij deze groep zou pakken.

Ook tegen Antwerp zondag panikeerde Schreuder niet zo snel. "Zo’n kampioenswedstrijden zijn altijd wedstrijden met veel stress. In de eerste helft was het een zwakke wedstrijd van ons. Achterin deden we het eerste half uur gewoon slecht. Maar in de tweede helft hebben we de schroom van ons afgegooid en hebben we het veel beter gedaan”, aldus de Nederlandse trainer op de clubwebstek.

SIMON EN HANS
Eén man wilde de Nederlander in het bijzonder bedanken: keeper Simon Mignolet. “Hij heeft geweldige play-offs gespeeld. Simon is sowieso een topkeeper, dat heb ik vanaf de eerste dag gezien. Maar hij is ook een topmens en een leider van de groep." Ook Hans Vanaken verdiende nog een eervolle vermelding van de Nederlander die na een halfjaar alweer vertrekt. "Hans hetzelfde. Ze zijn allebei van grote waarde geweest, maar er zijn nog meerdere spelers geweest die van cruciaal belang waren voor ons."

LEES OOK: 'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

Is het vertrek van Schreuder een aderlating voor Club Brugge?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

70
70
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

47
47
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

292
292
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

56
56
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

64
64
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

23
23
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

13
13
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

31
31
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

44
44
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

119
119
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

75
75
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

126
126
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

202
202
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

31
31
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

219
219
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

55
55
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

202
202
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

198
198
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

310
310
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

91
91
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

357
357
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

200
200
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

451
451
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

307
307
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

403
403

Meer sportnieuws