Mignolet: "Volgend jaar wil ik nummer vier"

door
Mignolet:

Nationale reservedoelman Simon Mignolet stond pal op de Bosuil. Logischerwijs werd de Truienaar tot Man Van De Match verkozen. Hij denkt nog lang niet aan uitbollen en wil volgend jaar een vierde titel.


De Limburger keepte de hele Champions’ play-offs op zeer hoog niveau en had ook tegen Antwerp weer een cruciale rol in de overwinning van Blauw-Zwart. “ Ik ben heel erg blij dat we het geflikt hebben. Ik weet dat ik belangrijk moest zijn vandaag en dat het 1-0 staat aan de rust door enkele belangrijke reddingen. Tijdens de rust heb ik de jongens bij elkaar moeten roepen, want in de eerste helft wonnen we amper duels en tegen Antwerp kan je niet winnen zonder duels te winnen", aldus Mignolet op de clubwebsite. In de tweede helft kwam Club Brugge beter en steviger voor de dag. Blauw-Zwart won meer duels en kon profiteren op enkele standaard fases.

NUMMER VIER
Voor Mignolet is het de derde titel op rij. Sinds zijn komst naar Club Brugge mocht de Limburger na elk seizoen de champagne ontkurken. De bedoeling is die lijn door te trekken en volgend jaar titel nummer vier te realiseren. “De honger is nog groot. Ik heb nu drie titels op rij, maar de beker heb ik nog niet gewonnen. Dat is iets wat ik nog wil. Een titel vieren met fans was iets wat ik ook nog wilde, nadat dat twee keer op een speciale manier gebeurde door corona. Ik ben dan ook blij dat we de titel nu met hen kunnen vieren. Drie op een rij wil niet zeggen dat ik er geen vier op een rij wil. Ik zal er volgend jaar opnieuw staan om opnieuw iets te winnen."

LEES OOK: Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge is volgend jaar weer dé titelfavoriet

Meest recent

Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

27
27
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

58
58
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

68
68
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

132
132
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

43
43
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

332
332
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

357
357
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

110
110
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

273
273
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

430
430
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

258
258
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

274
274
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

488
488
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

496
496
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

284
284
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

257
257
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

302
302
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

159
159
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

357
357
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

87
87
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

266
266
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

404
404
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

326
326
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

326
326

Meer sportnieuws