Mignolet: "Volgend jaar wil ik nummer vier"

door
Mignolet:

Nationale reservedoelman Simon Mignolet stond pal op de Bosuil. Logischerwijs werd de Truienaar tot Man Van De Match verkozen. Hij denkt nog lang niet aan uitbollen en wil volgend jaar een vierde titel.


De Limburger keepte de hele Champions’ play-offs op zeer hoog niveau en had ook tegen Antwerp weer een cruciale rol in de overwinning van Blauw-Zwart. “ Ik ben heel erg blij dat we het geflikt hebben. Ik weet dat ik belangrijk moest zijn vandaag en dat het 1-0 staat aan de rust door enkele belangrijke reddingen. Tijdens de rust heb ik de jongens bij elkaar moeten roepen, want in de eerste helft wonnen we amper duels en tegen Antwerp kan je niet winnen zonder duels te winnen", aldus Mignolet op de clubwebsite. In de tweede helft kwam Club Brugge beter en steviger voor de dag. Blauw-Zwart won meer duels en kon profiteren op enkele standaard fases.

NUMMER VIER
Voor Mignolet is het de derde titel op rij. Sinds zijn komst naar Club Brugge mocht de Limburger na elk seizoen de champagne ontkurken. De bedoeling is die lijn door te trekken en volgend jaar titel nummer vier te realiseren. “De honger is nog groot. Ik heb nu drie titels op rij, maar de beker heb ik nog niet gewonnen. Dat is iets wat ik nog wil. Een titel vieren met fans was iets wat ik ook nog wilde, nadat dat twee keer op een speciale manier gebeurde door corona. Ik ben dan ook blij dat we de titel nu met hen kunnen vieren. Drie op een rij wil niet zeggen dat ik er geen vier op een rij wil. Ik zal er volgend jaar opnieuw staan om opnieuw iets te winnen."

LEES OOK: 'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Club Brugge is volgend jaar weer dé titelfavoriet

Meest recent

Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

8
8
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

22
22
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

76
76
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

28
28
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

34
34
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

222
222
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

120
120
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

190
190
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

259
259
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

32
32
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

113
113
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

48
48
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

515
515
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

144
144
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

243
243
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

307
307
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

251
251
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

183
183
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

96
96
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

71
71
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

107
107
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

471
471
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

245
245
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

360
360
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

173
173

Meer sportnieuws