Mignolet: "Volgend jaar wil ik nummer vier"

door
Mignolet:

Nationale reservedoelman Simon Mignolet stond pal op de Bosuil. Logischerwijs werd de Truienaar tot Man Van De Match verkozen. Hij denkt nog lang niet aan uitbollen en wil volgend jaar een vierde titel.


De Limburger keepte de hele Champions’ play-offs op zeer hoog niveau en had ook tegen Antwerp weer een cruciale rol in de overwinning van Blauw-Zwart. “ Ik ben heel erg blij dat we het geflikt hebben. Ik weet dat ik belangrijk moest zijn vandaag en dat het 1-0 staat aan de rust door enkele belangrijke reddingen. Tijdens de rust heb ik de jongens bij elkaar moeten roepen, want in de eerste helft wonnen we amper duels en tegen Antwerp kan je niet winnen zonder duels te winnen", aldus Mignolet op de clubwebsite. In de tweede helft kwam Club Brugge beter en steviger voor de dag. Blauw-Zwart won meer duels en kon profiteren op enkele standaard fases.

NUMMER VIER
Voor Mignolet is het de derde titel op rij. Sinds zijn komst naar Club Brugge mocht de Limburger na elk seizoen de champagne ontkurken. De bedoeling is die lijn door te trekken en volgend jaar titel nummer vier te realiseren. “De honger is nog groot. Ik heb nu drie titels op rij, maar de beker heb ik nog niet gewonnen. Dat is iets wat ik nog wil. Een titel vieren met fans was iets wat ik ook nog wilde, nadat dat twee keer op een speciale manier gebeurde door corona. Ik ben dan ook blij dat we de titel nu met hen kunnen vieren. Drie op een rij wil niet zeggen dat ik er geen vier op een rij wil. Ik zal er volgend jaar opnieuw staan om opnieuw iets te winnen."

LEES OOK: 'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Club Brugge is volgend jaar weer dé titelfavoriet

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

35
35
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

73
73
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

133
133
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

192
192
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

93
93
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

108
108
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

162
162
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

264
264
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

65
65
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

388
388
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

244
244
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

391
391
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

473
473
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

366
366
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

254
254
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

740
740
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

432
432
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

152
152
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

649
649
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

71
71
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

877
877

Meer sportnieuws