Mignolet: "Volgend jaar wil ik nummer vier"

door
Mignolet:

Nationale reservedoelman Simon Mignolet stond pal op de Bosuil. Logischerwijs werd de Truienaar tot Man Van De Match verkozen. Hij denkt nog lang niet aan uitbollen en wil volgend jaar een vierde titel.


De Limburger keepte de hele Champions’ play-offs op zeer hoog niveau en had ook tegen Antwerp weer een cruciale rol in de overwinning van Blauw-Zwart. “ Ik ben heel erg blij dat we het geflikt hebben. Ik weet dat ik belangrijk moest zijn vandaag en dat het 1-0 staat aan de rust door enkele belangrijke reddingen. Tijdens de rust heb ik de jongens bij elkaar moeten roepen, want in de eerste helft wonnen we amper duels en tegen Antwerp kan je niet winnen zonder duels te winnen", aldus Mignolet op de clubwebsite. In de tweede helft kwam Club Brugge beter en steviger voor de dag. Blauw-Zwart won meer duels en kon profiteren op enkele standaard fases.

NUMMER VIER
Voor Mignolet is het de derde titel op rij. Sinds zijn komst naar Club Brugge mocht de Limburger na elk seizoen de champagne ontkurken. De bedoeling is die lijn door te trekken en volgend jaar titel nummer vier te realiseren. “De honger is nog groot. Ik heb nu drie titels op rij, maar de beker heb ik nog niet gewonnen. Dat is iets wat ik nog wil. Een titel vieren met fans was iets wat ik ook nog wilde, nadat dat twee keer op een speciale manier gebeurde door corona. Ik ben dan ook blij dat we de titel nu met hen kunnen vieren. Drie op een rij wil niet zeggen dat ik er geen vier op een rij wil. Ik zal er volgend jaar opnieuw staan om opnieuw iets te winnen."

LEES OOK: Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Club Brugge is volgend jaar weer dé titelfavoriet

Meest recent

Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

4
4
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

22
22
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

117
117
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

207
207
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

37
37
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

128
128
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

107
107
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

66
66
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

29
29
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

257
257
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

43
43
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

44
44
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

218
218
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

112
112
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

279
279
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

219
219
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

268
268
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

638
638
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

283
283
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

149
149
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

514
514
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

134
134
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

100
100
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

223
223
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

524
524

Meer sportnieuws