'Sleutelrol Lukaku in transfersoap Lewandowski'

door
'Sleutelrol Lukaku in transfersoap Lewandowski'

De geruchten die de voorbije weken al nadrukkelijk weerklonken, werden zaterdag ook bevestigd: Robert Lewandowski wil Bayern Mûnchen verlaten. Zowel de Pool als het bestuur van de Duitse kampioen bevestigden in de marge van de laatste competitiematch tegen Wolfsburg dat hij niet van plan is zijn contract te verlengen en al deze zomer wil vertrekken.


De strijd om Lewandowski kan dus helemaal gaan losbarsten. FC Barcelona lijkt de voornaamste kandidaat te zijn om zijn handtekening binnen te halen, maar de Noorse analist en reporter Jan Aage Fjortoft schuift nog een verrassende andere kandidaat naar voor. Volgens hem zou Chelsea weleens alles en iedereen kunnen verrassen door Lewandowski naar de Premier League te lokken.

De Blues lijken in ieder geval meer dan Barça over de financiële middelen te beschikken om zowel Bayern als Lewandowski te overtuigen, nu de overname van de club door een consortium rond miljardairs Todd Boehly en Hansjorg Wyss helemaal afgerond is. Bovendien hebben ze volgend seizoen wat goed te maken, want dit seizoen sluiten ze na de nederlaag in de FA Cup-finale af zonder prijs.

LUKAKU
Alleen heeft Chelsea momenteel uiteraard nog ene Romelu Lukaku rondlopen. Er zal eerst 'beweging' moeten komen in de situatie van de Rode Duivel, zoals Fjortoft het verwoordt. Lukaku past niet in de speelwijze van Thomas Tuchel en werd de voorbije maanden al uitgebreid gelinkt aan een terugkeer naar Internazionale en aan enkele andere clubs.


LEES OOK: Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

Zie je Lewandowski de vervanger van Lukaku worden?

Meest recent

Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

11
11
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

61
61
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

124
124
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

106
106
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

29
29
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

24
24
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

162
162
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

60
60
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

251
251
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

140
140
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

37
37
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

138
138
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

218
218
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

65
65
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

204
204
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

67
67
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

90
90
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

252
252
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

84
84
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

792
792
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

441
441
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

56
56
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

440
440
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

158
158
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

412
412

Meer sportnieuws