'Anderlecht gaat voor ervaren Welshe international'

door
'Anderlecht gaat voor ervaren Welshe international'

Bij Anderlecht zullen ze ook komende zomer niet met enorme transferbedragen gooien en de club zal een transfervrije opportuniteit zeker niet laten liggen. In de zoektocht naar versterking wordt de blik opnieuw op Engeland gericht, waar Paars-Wit de voorbije jaren al een paar keer ging shoppen, met verschillende huurlingen van Manchester City maar ook Josh Cullen. Nu zouden ze daar opnieuw een zaakje willen doen.


Volgens de Daily Mail is Anderlecht namelijk één van de clubs die zich in de zomer graag willen versterken met Tom Lawrence. De 28-jarige flankaanvaller was dit seizoen aanvoerder van Derby County, waar hij met elf goals en vijf assists in 38 wedstrijden in de Championship een goed seizoen draaide. Dat was echter niet voldoende om degradatie te vermijden.

Lawrence wil dan ook vertrekken en kan gratis weg, want zijn contract loopt eind juni af. Anderlecht kan dus de gesprekken al aanknopen met de ervaren speler, die ook al 23 caps voor Wales achter zijn naam heeft staan. Ze krijgen echter heel wat concurrentie, want ook bij Fulham, Burnley, Norwich City, Watford, Everton en Leeds United staat hij op de lijst.

MAN UTD
Lawrence legde de voorbije jaren al een heel parcours af. Hij kreeg zijn opleiding bij Manchester United, maar de grote doorbraak zou daar niet volgen. Hij passeerde vervolgens bij Carlisle United, Yeovil Town, Leicester City, Rotherham, Blackburn Rovers, Cardiff City en Ipswich, alvorens in 2017 voor 5,5 miljoen euro bij Derby te belanden.

LEES OOK: Hasi prijst zich gelukkig: Sikan lost twee problemen op

Zou hij een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Hoe KRC Genk toch eens ‘vloekt’ omtrent speler FC Utrecht

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

3
3
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

6
6
Hasi prijst zich gelukkig: Sikan lost twee problemen op

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

36
36
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

5
5
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

335
335
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

116
116
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

95
95
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

44
44
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

200
200
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

293
293
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

88
88
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

168
168
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

528
528
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

124
124
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

79
79
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

227
227
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

415
415
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

206
206
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

69
69
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

271
271
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

281
281
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

224
224
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

82
82
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

178
178

Meer sportnieuws