'Anderlecht gaat voor ervaren Welshe international'

door
'Anderlecht gaat voor ervaren Welshe international'

Bij Anderlecht zullen ze ook komende zomer niet met enorme transferbedragen gooien en de club zal een transfervrije opportuniteit zeker niet laten liggen. In de zoektocht naar versterking wordt de blik opnieuw op Engeland gericht, waar Paars-Wit de voorbije jaren al een paar keer ging shoppen, met verschillende huurlingen van Manchester City maar ook Josh Cullen. Nu zouden ze daar opnieuw een zaakje willen doen.


Volgens de Daily Mail is Anderlecht namelijk één van de clubs die zich in de zomer graag willen versterken met Tom Lawrence. De 28-jarige flankaanvaller was dit seizoen aanvoerder van Derby County, waar hij met elf goals en vijf assists in 38 wedstrijden in de Championship een goed seizoen draaide. Dat was echter niet voldoende om degradatie te vermijden.

Lawrence wil dan ook vertrekken en kan gratis weg, want zijn contract loopt eind juni af. Anderlecht kan dus de gesprekken al aanknopen met de ervaren speler, die ook al 23 caps voor Wales achter zijn naam heeft staan. Ze krijgen echter heel wat concurrentie, want ook bij Fulham, Burnley, Norwich City, Watford, Everton en Leeds United staat hij op de lijst.

MAN UTD
Lawrence legde de voorbije jaren al een heel parcours af. Hij kreeg zijn opleiding bij Manchester United, maar de grote doorbraak zou daar niet volgen. Hij passeerde vervolgens bij Carlisle United, Yeovil Town, Leicester City, Rotherham, Blackburn Rovers, Cardiff City en Ipswich, alvorens in 2017 voor 5,5 miljoen euro bij Derby te belanden.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Zou hij een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

0
0
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

8
8
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

15
15
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

35
35
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

36
36
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

67
67
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

76
76
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

235
235
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

101
101
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

253
253
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

117
117
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

389
389
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

119
119
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

84
84
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

273
273
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

136
136
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

406
406
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

237
237
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws