'Anderlecht gaat voor ervaren Welshe international'

door
'Anderlecht gaat voor ervaren Welshe international'

Bij Anderlecht zullen ze ook komende zomer niet met enorme transferbedragen gooien en de club zal een transfervrije opportuniteit zeker niet laten liggen. In de zoektocht naar versterking wordt de blik opnieuw op Engeland gericht, waar Paars-Wit de voorbije jaren al een paar keer ging shoppen, met verschillende huurlingen van Manchester City maar ook Josh Cullen. Nu zouden ze daar opnieuw een zaakje willen doen.


Volgens de Daily Mail is Anderlecht namelijk één van de clubs die zich in de zomer graag willen versterken met Tom Lawrence. De 28-jarige flankaanvaller was dit seizoen aanvoerder van Derby County, waar hij met elf goals en vijf assists in 38 wedstrijden in de Championship een goed seizoen draaide. Dat was echter niet voldoende om degradatie te vermijden.

Lawrence wil dan ook vertrekken en kan gratis weg, want zijn contract loopt eind juni af. Anderlecht kan dus de gesprekken al aanknopen met de ervaren speler, die ook al 23 caps voor Wales achter zijn naam heeft staan. Ze krijgen echter heel wat concurrentie, want ook bij Fulham, Burnley, Norwich City, Watford, Everton en Leeds United staat hij op de lijst.

MAN UTD
Lawrence legde de voorbije jaren al een heel parcours af. Hij kreeg zijn opleiding bij Manchester United, maar de grote doorbraak zou daar niet volgen. Hij passeerde vervolgens bij Carlisle United, Yeovil Town, Leicester City, Rotherham, Blackburn Rovers, Cardiff City en Ipswich, alvorens in 2017 voor 5,5 miljoen euro bij Derby te belanden.

LEES OOK: 'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Zou hij een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

89
89
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

38
38
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

56
56
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

56
56
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

85
85
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

244
244
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

196
196
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

323
323
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

56
56
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

374
374
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

100
100
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

162
162
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

155
155
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

122
122
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

300
300
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

976
976
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

397
397
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

296
296
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

808
808
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

230
230
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

761
761
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

502
502
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1078
1078

Meer sportnieuws