'Club en Anderlecht vechten het uit om JPL-sensatie'

567
'Club en Anderlecht vechten het uit om JPL-sensatie'

Volgende week wordt er een streep getrokken onder het seizoen in de Jupiler Pro League met de laatste speeldag in de play-offs en daarna lijkt de transfermarkt stilaan op gang te kunnen komen. Dan kunnen immers ook de topclubs volop beginnen met hun kern voor het nieuwe seizoen voor te bereiden. Ongetwijfeld zullen ze daarvoor ook in de eigen competitie kijken.


Zo zouden Club Brugge en Anderlecht weleens de strijd kunnen aangaan om één van de revelaties van het voorbije seizoen. WalesOnline stelt immers dat de rivalen allebei hengelen naar de diensten van Rabbi Matondo. De pijlsnelle flankaanvaller schitterde dit seizoen bij Cercle Brugge, dat hem huurde van Schalke 04. Hij scoorde tien keer en dat leverde hem een nominatie voor de Ebbenhouten Schoen op.

Cercle probeert ook verwoed om zijn aankoopoptie te lichten, maar krijgt dus stevige concurrentie uit eigen land. Daarnaast kan de 21-jarige ook terugkeren naar Engeland. Bournemouth en Fulham zijn in hun zoektocht naar versterking voor hun terugkeer in de Premier League ook bij Matondo uitgekomen. Daarnaast is het ook niet uitgesloten dat hij terugkeert naar Schalke, dat volgend seizoen weer in de Bundesliga speelt.

MILJOENEN
Matondo beschikt dus over heel wat opties, al zal hij met een marktwaarde van 4 miljoen euro voor Anderlecht wel een zeer dure pion zijn. Cercle lijkt wel bevoorrechte partij te zijn gezien hun aankoopoptie, al zal het laatste woord uiteraard bij de speler liggen. Cercle zou er ook voor kunnen kiezen om hem meteen weer met winst door te verkopen.

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Matondo zou het best passen bij...

Meest recent

'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

14
14
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

4
4
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

69
69
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

90
90
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

69
69
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

70
70
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

296
296
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

102
102
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

75
75
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

85
85
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

28
28
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

71
71
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

273
273
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

39
39
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

51
51
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

22
22
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

112
112
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

58
58
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

219
219
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

76
76
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

212
212
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

88
88
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1055
1055
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

54
54

Meer sportnieuws