Lewandowski: "Waarschijnlijk mijn laatste match voor Bayern"

49 stemmen
Lewandowski:

Bayern München zette zaterdagnamiddag een punt achter zijn seizoen in de Bundesliga met een 2-2 tegen VfL Wolfsburg. Robert Lewandowski pikte zijn onvermijdelijke doelpuntje mee en sluit het seizoen zo voor de zoveelste keer af als topschutter, deze keer met 35 doelpunten. De Poolse sterspeler stond echter om heel andere redenen in de spotlights.


Gespreksonderwerp nummer één in de marge van de wedstrijd was immers de toekomst van Lewandowski. De voorbije dagen was er al heel wat gespeculeerd dat de spits zou willen vertrekken en voor de match bevestigde technisch directeur Hasan Salihamidzic dat nieuws ook. Hij voegde er wel meteen aan toe dat het standpunt van Bayern niet veranderd is, wat erop wijst dat de club hem aan zijn nog één jaar lopende contract wil houden.

Lewandowski diende hem na de match echter meteen van antwoord. "Het is heel goed mogelijk dat dit mijn laatste match voor Bayern was", verklaarde hij immers aan Viaplay. "Dat kan ik natuurlijk niet met 100 procent zekerheid zeggen, maar het zou zeker kunnen. We willen de beste oplossing vinden voor mij en voor de club."

TRANSFERSOM
Daarmee maakt Lewandowski dus nogmaals duidelijk dat hij nu al wil vertrekken. Het voordeel van een transfer deze zomer zou voor Bayern zijn dat ze nog een transfersom kunnen vangen, al zal die voor een 33-jarige met één jaar contract natuurlijk geen jackpot zijn. Er gaan in Duitsland al geruchten dat zijn makelaar Pini Zahavi een akkoord zou hebben met FC Barcelona, alleen is het voorlopig de vraag hoe zij een overgang gaan bekostigen.


LEES OOK: 'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Moet Bayern meewerken aan een transfer?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

13
13
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

14
14
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

36
36
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

52
52
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

115
115
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

48
48
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

243
243
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

109
109
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

129
129
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

252
252
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

99
99
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

215
215
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

591
591
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

128
128
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

636
636
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

314
314
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

680
680
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

184
184
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

439
439
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

202
202
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

84
84
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

128
128
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

126
126
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

318
318
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

325
325

Meer sportnieuws