Lewandowski: "Waarschijnlijk mijn laatste match voor Bayern"

door
Lewandowski:

Bayern München zette zaterdagnamiddag een punt achter zijn seizoen in de Bundesliga met een 2-2 tegen VfL Wolfsburg. Robert Lewandowski pikte zijn onvermijdelijke doelpuntje mee en sluit het seizoen zo voor de zoveelste keer af als topschutter, deze keer met 35 doelpunten. De Poolse sterspeler stond echter om heel andere redenen in de spotlights.


Gespreksonderwerp nummer één in de marge van de wedstrijd was immers de toekomst van Lewandowski. De voorbije dagen was er al heel wat gespeculeerd dat de spits zou willen vertrekken en voor de match bevestigde technisch directeur Hasan Salihamidzic dat nieuws ook. Hij voegde er wel meteen aan toe dat het standpunt van Bayern niet veranderd is, wat erop wijst dat de club hem aan zijn nog één jaar lopende contract wil houden.

Lewandowski diende hem na de match echter meteen van antwoord. "Het is heel goed mogelijk dat dit mijn laatste match voor Bayern was", verklaarde hij immers aan Viaplay. "Dat kan ik natuurlijk niet met 100 procent zekerheid zeggen, maar het zou zeker kunnen. We willen de beste oplossing vinden voor mij en voor de club."

TRANSFERSOM
Daarmee maakt Lewandowski dus nogmaals duidelijk dat hij nu al wil vertrekken. Het voordeel van een transfer deze zomer zou voor Bayern zijn dat ze nog een transfersom kunnen vangen, al zal die voor een 33-jarige met één jaar contract natuurlijk geen jackpot zijn. Er gaan in Duitsland al geruchten dat zijn makelaar Pini Zahavi een akkoord zou hebben met FC Barcelona, alleen is het voorlopig de vraag hoe zij een overgang gaan bekostigen.


LEES OOK: Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Moet Bayern meewerken aan een transfer?

Meest recent

Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

25
25
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

149
149
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

0
0
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

41
41
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

101
101
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

24
24
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

54
54
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

49
49
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

169
169
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

210
210
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

837
837
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

43
43
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

528
528
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

344
344
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

137
137
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

144
144
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

765
765
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

649
649
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

244
244
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

147
147
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

89
89
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

58
58
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

903
903
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

336
336
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

120
120

Meer sportnieuws