Lewandowski: "Waarschijnlijk mijn laatste match voor Bayern"

49 stemmen
Lewandowski:

Bayern München zette zaterdagnamiddag een punt achter zijn seizoen in de Bundesliga met een 2-2 tegen VfL Wolfsburg. Robert Lewandowski pikte zijn onvermijdelijke doelpuntje mee en sluit het seizoen zo voor de zoveelste keer af als topschutter, deze keer met 35 doelpunten. De Poolse sterspeler stond echter om heel andere redenen in de spotlights.


Gespreksonderwerp nummer één in de marge van de wedstrijd was immers de toekomst van Lewandowski. De voorbije dagen was er al heel wat gespeculeerd dat de spits zou willen vertrekken en voor de match bevestigde technisch directeur Hasan Salihamidzic dat nieuws ook. Hij voegde er wel meteen aan toe dat het standpunt van Bayern niet veranderd is, wat erop wijst dat de club hem aan zijn nog één jaar lopende contract wil houden.

Lewandowski diende hem na de match echter meteen van antwoord. "Het is heel goed mogelijk dat dit mijn laatste match voor Bayern was", verklaarde hij immers aan Viaplay. "Dat kan ik natuurlijk niet met 100 procent zekerheid zeggen, maar het zou zeker kunnen. We willen de beste oplossing vinden voor mij en voor de club."

TRANSFERSOM
Daarmee maakt Lewandowski dus nogmaals duidelijk dat hij nu al wil vertrekken. Het voordeel van een transfer deze zomer zou voor Bayern zijn dat ze nog een transfersom kunnen vangen, al zal die voor een 33-jarige met één jaar contract natuurlijk geen jackpot zijn. Er gaan in Duitsland al geruchten dat zijn makelaar Pini Zahavi een akkoord zou hebben met FC Barcelona, alleen is het voorlopig de vraag hoe zij een overgang gaan bekostigen.


LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Moet Bayern meewerken aan een transfer?

Meest recent

Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

0
0
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

54
54
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

42
42
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

157
157
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

36
36
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

49
49
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

85
85
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

340
340
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

29
29
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

77
77
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

221
221
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

153
153
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

118
118
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

92
92
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

158
158
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

420
420
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

81
81
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

463
463
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

102
102
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

331
331
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

520
520
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

379
379
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

476
476
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

562
562

Meer sportnieuws