Ceulemans verrast: "Zij verdienen kampioen te worden"

door
Ceulemans verrast:

De titelstrijd kan zondag helemaal beslist worden, want bij een zege tegen Antwerp mag Club Brugge al zijn achttiende landstitel vieren. Als het niet kan winnen, mag Blauw-Zwart nog steeds de champagne ontkurken als Union op Anderlecht niet beter doet dan Club. Na de twee titels in coronatijden kan er deze keer dan eindelijk een echt volksfeest losbarsten, waarbij ongetwijfeld heel wat Clublegendes zullen passeren.


Ook Jan Ceulemans zal ongetwijfeld vieren, al zit het ultieme Blauw-Zwarte icoon straks zeker niet in het stadion omdat hij momenteel op vakantie in Mallorca is. De Caje heeft echter geen twijfel over de afloop van de titelstrijd. "Club zal het uiteindelijk halen dankzij z’n ervaring, een tikkeltje geluk en een héle goeie doelman", stelt hij immers tegenover VTM Nieuws.

Al vindt Ceulemans wel dat Union meer verdiend had. "Union heeft iedereen verbaasd, het deed wat niemand van hen had verwacht. Van Club verwacht iedereen goed voetbal met veel overwinningen en titels... Op dat gebied had Union de titel verdiend, maar nogmaals: de play-offs zijn een heel ander gegeven", beseft hij.

ZEVEN MAANDEN
Maar liefst zeven maanden lang stond Union immers onafgebroken aan de leiding. De promovendus veroverde de koppositie midden oktober na een zege tegen Seraing op de elfde speeldag en gaf die pas vorig weekend af. Ze hebben met nog twee speeldagen te gaan drie punten minder dan Club Brugge. Bij een gelijk puntenaantal is het echter Club dat kampioen wordt, omdat Union bij de start van de play-offs een half punt bijgeteld kreeg.

LEES OOK: El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Had Union de titel verdiend?

Meest recent

Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

157
157
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

18
18
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

33
33
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

81
81
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

37
37
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

118
118
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

353
353
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

65
65
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

30
30
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

24
24
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

159
159
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

232
232
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

437
437
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

177
177
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

157
157
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

87
87
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

72
72
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

367
367
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

60
60
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

90
90
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173

Meer sportnieuws