Ceulemans verrast: "Zij verdienen kampioen te worden"

door
Ceulemans verrast:

De titelstrijd kan zondag helemaal beslist worden, want bij een zege tegen Antwerp mag Club Brugge al zijn achttiende landstitel vieren. Als het niet kan winnen, mag Blauw-Zwart nog steeds de champagne ontkurken als Union op Anderlecht niet beter doet dan Club. Na de twee titels in coronatijden kan er deze keer dan eindelijk een echt volksfeest losbarsten, waarbij ongetwijfeld heel wat Clublegendes zullen passeren.


Ook Jan Ceulemans zal ongetwijfeld vieren, al zit het ultieme Blauw-Zwarte icoon straks zeker niet in het stadion omdat hij momenteel op vakantie in Mallorca is. De Caje heeft echter geen twijfel over de afloop van de titelstrijd. "Club zal het uiteindelijk halen dankzij z’n ervaring, een tikkeltje geluk en een héle goeie doelman", stelt hij immers tegenover VTM Nieuws.

Al vindt Ceulemans wel dat Union meer verdiend had. "Union heeft iedereen verbaasd, het deed wat niemand van hen had verwacht. Van Club verwacht iedereen goed voetbal met veel overwinningen en titels... Op dat gebied had Union de titel verdiend, maar nogmaals: de play-offs zijn een heel ander gegeven", beseft hij.

ZEVEN MAANDEN
Maar liefst zeven maanden lang stond Union immers onafgebroken aan de leiding. De promovendus veroverde de koppositie midden oktober na een zege tegen Seraing op de elfde speeldag en gaf die pas vorig weekend af. Ze hebben met nog twee speeldagen te gaan drie punten minder dan Club Brugge. Bij een gelijk puntenaantal is het echter Club dat kampioen wordt, omdat Union bij de start van de play-offs een half punt bijgeteld kreeg.

LEES OOK: 'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Had Union de titel verdiend?

Meest recent

Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

31
31
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

27
27
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

187
187
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

176
176
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

56
56
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

288
288
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

307
307
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

547
547
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

122
122
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

97
97
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

123
123
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

154
154
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

182
182
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

66
66
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

224
224
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

84
84
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

97
97
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

520
520
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

448
448
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

915
915
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

357
357
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

45
45
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

485
485
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

310
310
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1156
1156

Meer sportnieuws