'Club Brugge vindt vervanger Lang bij rivaal'

door
'Club Brugge vindt vervanger Lang bij rivaal'

Club Brugge is wellicht weer 30 miljoen euro rijker door de vetpotten van de Champions League. De Bruggelingen zullen bovendien Noa Lang en Charles De Ketelaere wellicht voor nog wat tientallen miljoenen euro's verkopen. Blauw-Zwart schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt.


Volgens Football Insider is Club Brugge in de dans gesprongen omtrent Rabbi Matondo. De flankaanvaller geniet ook interesse van Fulham en Bournemouth. De flankaanvaller uit Wales maakte dit seizoen furore bij Cercle Brugge, waar hij met 10 goals en 2 assists in 27 wedstrijden in de kijker sprong. Cercle Brugge heeft een aankoopoptie van 3,5 miljoen euro die het kan lichten bij Schalke 04.

VERVANGER LANG

Door de steeds toenemende interesse lijkt de kans klein te zijn dat Matondo volgend jaar nog bij Cercle zal spelen. Zal Matondo 'ja' zeggen tegen Cercle om zo via een vastgelegde prijs meteen de overstap naar een andere club te maken? Of laat hij Schalke 04, dat naar de Bundesliga stijgt, verder onderhandelen? Zij zullen de ex-speler van Manchester City in het andere geval niet goedkoop laten gaan, aangezien ze zelf in het verleden 9 miljoen euro betaalden.

Bij Club Brugge zou Matondo de opvolger kunnen worden van Lang, die zeker vertrekt. Met Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen haalde Blauw-Zwart in januari wel twee nieuwe flankaanvallers, maar het belooft een druk seizoen te worden. Er zal dus voldoende geroteerd gaan worden. Voor Matondo zou het alvast een stap voorwaarts zijn en als Club de titel pakt, dan kan hij zich in de Champions League verder in de kijker spelen. 

LEES OOK: Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

Zal Matondo naar Club verkassen?

Meest recent

Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

0
0
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

0
0
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

14
14
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

50
50
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

15
15
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

46
46
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

69
69
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

52
52
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

110
110
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

327
327
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

98
98
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

316
316
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

288
288
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

422
422
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

226
226
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

651
651
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

573
573
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

243
243
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

25
25
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

87
87
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

90
90
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

131
131
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

384
384
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

62
62
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

498
498

Meer sportnieuws