'Club Brugge vindt vervanger Lang bij rivaal'

694 stemmen
'Club Brugge vindt vervanger Lang bij rivaal'

Club Brugge is wellicht weer 30 miljoen euro rijker door de vetpotten van de Champions League. De Bruggelingen zullen bovendien Noa Lang en Charles De Ketelaere wellicht voor nog wat tientallen miljoenen euro's verkopen. Blauw-Zwart schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt.


Volgens Football Insider is Club Brugge in de dans gesprongen omtrent Rabbi Matondo. De flankaanvaller geniet ook interesse van Fulham en Bournemouth. De flankaanvaller uit Wales maakte dit seizoen furore bij Cercle Brugge, waar hij met 10 goals en 2 assists in 27 wedstrijden in de kijker sprong. Cercle Brugge heeft een aankoopoptie van 3,5 miljoen euro die het kan lichten bij Schalke 04.

VERVANGER LANG

Door de steeds toenemende interesse lijkt de kans klein te zijn dat Matondo volgend jaar nog bij Cercle zal spelen. Zal Matondo 'ja' zeggen tegen Cercle om zo via een vastgelegde prijs meteen de overstap naar een andere club te maken? Of laat hij Schalke 04, dat naar de Bundesliga stijgt, verder onderhandelen? Zij zullen de ex-speler van Manchester City in het andere geval niet goedkoop laten gaan, aangezien ze zelf in het verleden 9 miljoen euro betaalden.

Bij Club Brugge zou Matondo de opvolger kunnen worden van Lang, die zeker vertrekt. Met Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen haalde Blauw-Zwart in januari wel twee nieuwe flankaanvallers, maar het belooft een druk seizoen te worden. Er zal dus voldoende geroteerd gaan worden. Voor Matondo zou het alvast een stap voorwaarts zijn en als Club de titel pakt, dan kan hij zich in de Champions League verder in de kijker spelen. 

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Zal Matondo naar Club verkassen?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

47
47
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

29
29
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

24
24
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

20
20
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

287
287
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

45
45
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

178
178
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

36
36
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

212
212
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

148
148
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

104
104
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

650
650
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

62
62
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

153
153
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

159
159
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1023
1023
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

64
64
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

644
644
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

435
435
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

825
825
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

808
808
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

131
131
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

479
479
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

795
795
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

386
386

Meer sportnieuws