'Club Brugge vindt vervanger Lang bij rivaal'

door
'Club Brugge vindt vervanger Lang bij rivaal'

Club Brugge is wellicht weer 30 miljoen euro rijker door de vetpotten van de Champions League. De Bruggelingen zullen bovendien Noa Lang en Charles De Ketelaere wellicht voor nog wat tientallen miljoenen euro's verkopen. Blauw-Zwart schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt.


Volgens Football Insider is Club Brugge in de dans gesprongen omtrent Rabbi Matondo. De flankaanvaller geniet ook interesse van Fulham en Bournemouth. De flankaanvaller uit Wales maakte dit seizoen furore bij Cercle Brugge, waar hij met 10 goals en 2 assists in 27 wedstrijden in de kijker sprong. Cercle Brugge heeft een aankoopoptie van 3,5 miljoen euro die het kan lichten bij Schalke 04.

VERVANGER LANG

Door de steeds toenemende interesse lijkt de kans klein te zijn dat Matondo volgend jaar nog bij Cercle zal spelen. Zal Matondo 'ja' zeggen tegen Cercle om zo via een vastgelegde prijs meteen de overstap naar een andere club te maken? Of laat hij Schalke 04, dat naar de Bundesliga stijgt, verder onderhandelen? Zij zullen de ex-speler van Manchester City in het andere geval niet goedkoop laten gaan, aangezien ze zelf in het verleden 9 miljoen euro betaalden.

Bij Club Brugge zou Matondo de opvolger kunnen worden van Lang, die zeker vertrekt. Met Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen haalde Blauw-Zwart in januari wel twee nieuwe flankaanvallers, maar het belooft een druk seizoen te worden. Er zal dus voldoende geroteerd gaan worden. Voor Matondo zou het alvast een stap voorwaarts zijn en als Club de titel pakt, dan kan hij zich in de Champions League verder in de kijker spelen. 

LEES OOK: Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Zal Matondo naar Club verkassen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

36
36
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

23
23
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

43
43
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

28
28
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

117
117
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

22
22
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

102
102
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

419
419
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

234
234
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

257
257
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

224
224
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

44
44
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

238
238
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

72
72
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

414
414
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

250
250
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

99
99
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

91
91
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

412
412
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

82
82
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

199
199
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

72
72
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

417
417

Meer sportnieuws