'Club Brugge vindt vervanger Lang bij rivaal'

door
'Club Brugge vindt vervanger Lang bij rivaal'

Club Brugge is wellicht weer 30 miljoen euro rijker door de vetpotten van de Champions League. De Bruggelingen zullen bovendien Noa Lang en Charles De Ketelaere wellicht voor nog wat tientallen miljoenen euro's verkopen. Blauw-Zwart schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt.


Volgens Football Insider is Club Brugge in de dans gesprongen omtrent Rabbi Matondo. De flankaanvaller geniet ook interesse van Fulham en Bournemouth. De flankaanvaller uit Wales maakte dit seizoen furore bij Cercle Brugge, waar hij met 10 goals en 2 assists in 27 wedstrijden in de kijker sprong. Cercle Brugge heeft een aankoopoptie van 3,5 miljoen euro die het kan lichten bij Schalke 04.

VERVANGER LANG

Door de steeds toenemende interesse lijkt de kans klein te zijn dat Matondo volgend jaar nog bij Cercle zal spelen. Zal Matondo 'ja' zeggen tegen Cercle om zo via een vastgelegde prijs meteen de overstap naar een andere club te maken? Of laat hij Schalke 04, dat naar de Bundesliga stijgt, verder onderhandelen? Zij zullen de ex-speler van Manchester City in het andere geval niet goedkoop laten gaan, aangezien ze zelf in het verleden 9 miljoen euro betaalden.

Bij Club Brugge zou Matondo de opvolger kunnen worden van Lang, die zeker vertrekt. Met Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen haalde Blauw-Zwart in januari wel twee nieuwe flankaanvallers, maar het belooft een druk seizoen te worden. Er zal dus voldoende geroteerd gaan worden. Voor Matondo zou het alvast een stap voorwaarts zijn en als Club de titel pakt, dan kan hij zich in de Champions League verder in de kijker spelen. 

LEES OOK: Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

Zal Matondo naar Club verkassen?

Meest recent

Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

20
20
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

89
89
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

66
66
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

22
22
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

19
19
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

139
139
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

55
55
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

234
234
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

128
128
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

35
35
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

132
132
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

203
203
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

61
61
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

200
200
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

63
63
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

85
85
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

237
237
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

76
76
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

779
779
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

428
428
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

52
52
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

425
425
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

156
156
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

407
407
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

148
148

Meer sportnieuws