'Real Madrid ontvangt bod van Belgische club'

door
'Real Madrid ontvangt bod van Belgische club'

Real Madrid heeft bijzonder veel talent rondlopen in de jeugdrangen, maar het is moeilijk om meteen te kunnen doorbreken in het eerste elftal. Volgens het Spaanse AS kan één van de parels van de Koninklijke mogelijk ervaring gaan opdoen in de Jupiler Pro League. Er is alvast interesse.


Belgische, Nederlandse, Spaanse en Duitse clubs willen dolgraag Sergio Arribas op huurbasis overnemen van Real Madrid. De 20-jarige Spanjaard is een flankaanvaller die bij het tweede elftal van Real Madrid goed was voor 14 goals en 5 assists in 33 wedstrijden. Het is niet bekend over welke Belgische clubs het gaat, al zou Borussia Dortmund wel één van de Duitse clubs zijn die de Spaanse jeugdinternational tijdelijk wil aantrekken.

ZIDANE

Arribas heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 3 miljoen euro en hij ligt er nog tot medio 2025 onder contract. De speler komt dus uit voor het tweede elftal en wil volgend seizoen ergens ervaring op gaan doen bij een ploeg op het hoogste niveau. Carlo Ancelotti gaf hem dit seizoen geen speelkansen, maar vorig jaar was Zinedine Zidane duidelijk gecharmeerd door hem en hij mocht in La Liga (acht keer) en de Champions League (twee keer) opdraven. 

Real Madrid is bereid om mee te werken aan uitleenbeurt en zelfs een een definitieve transfer, met terugkoopoptie. Voor de Belgische topclubs die interesse hebben, wordt het dus een spannende strijd. In onderstaand filmpje kan je hem alvast aan het werk zien.

LEES OOK: 'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Zal hij naar de JPL afzakken?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

67
67
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

74
74
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

106
106
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

134
134
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

173
173
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

47
47
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

211
211
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

206
206
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

228
228
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

148
148
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

325
325
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

136
136
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

103
103
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

144
144
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

279
279
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

503
503
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

513
513
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

298
298
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

71
71
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

202
202
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

547
547
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

229
229
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

152
152

Meer sportnieuws