Gillet: "Het overtuigde me om terug te keren naar RSCA"

door
Gillet:

RSC Anderlecht heeft Guillaume Gillet op zijn 37ste teruggehaald naar de club. Hij zal volgend seizoen bij de beloften meedraaien in Eerste Klasse B. De voormalige Rode Duivel is in de wolken met zijn terugkeer naar RSCA.


De ex-speler van onder meer AA Gent, Olympiacos en FC Nantes is in zijn nopjes met zijn terugkeer. "Ik ben heel blij dat ik naar hier kan terugkeren, aangezien het de club is waar ik het langst heb gespeeld. De club waar ik titels heb gepakt. De kans om terug te keren naar deze grote club is voor mij een prachtige opportuniteit. Het project bestaat erin dat Anderlecht en de andere clubs uit eerste klasse de kans hebben om met een beloftenploeg in 1B te spelen. Ik ken die competitie goed, aangezien ik er gespeeld heb en genoeg ervaring heb om de jonge spelers te begeleiden die misschien hier en daar nog iets missen om de stap naar de eerste ploeg te zetten."

JEUGDOPLEIDING

Gillet wil met zijn ervaring de jonge spelers gidsen. "De rol die de club wil dat ik hier speel, die ligt me helemaal. Ik weet heel goed dat deze jeugdopleiding de absolute top is. Ik weet dat het talent er is, dat is ook wat me overtuigd heeft om te komen. Ik zal kunnen samenspelen met die jongeren die bijna mijn kinderen zouden kunnen zijn. Maar zo is het nu al enkele jaren, ik ben vaak de oudste in de kleedkamer. Maar ze zullen zien dat ik nog in vorm ben en hen kan helpen, op en naast het veld."

LEES OOK: Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

Een goede zet van RSCA?

Meest recent

Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

4
4
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

66
66
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

52
52
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

42
42
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

42
42
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

43
43
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

134
134
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

301
301
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

220
220
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

102
102
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

168
168
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

24
24
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

412
412
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

757
757
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

83
83
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

298
298
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

50
50
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

514
514
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

116
116
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

438
438
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

69
69
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

197
197
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

176
176
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

89
89
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

345
345

Meer sportnieuws