Bayat: "Dat levert Charleroi jaarlijks 6 miljoen meer op"

100
Bayat:

Bij Sporting Charleroi levert Mehdi Bayat goed werk. De club is financieel zeer gezond en sportief doet de club het ook al jaren goed. Om de volgende stap te zetten zijn er meer inkomsten nodig.


Bayat wil met een nieuw stadion Charleroi fors laten groeien. Tegenover RTBF vertelt hij dat dit Charleroi jaarlijks 5 à 6 miljoen euro aan extra inkomsten kan opleveren. Daarmee baseert de club zich op een stadion dat voor 70% gevuld zou zijn. De Carolo’s willen zo spelers langer aan boord houden en zo af en toe eens kunnen stunten met een prijs.

Charleroi wil de Belgische top bestormen. Bayat laat weten dat investeerders altijd mogen aankloppen. Heel wat investeringsfondsen polsten al eens, maar dat is niet echt een optie. Zij komen enkel om winst te maken. Bayat is wel van mening dat een investeerder meer dan welkom is. Tot op heden kwamen de juiste voorstellen nog niet op tafel te liggen.

EUROPA

Charleroi wist zich dit seizoen te plaatse voor de Europe play-offs, maar daar speelt het ook slechts een bijrol. Bayat zal ook volgend jaar verder gaan met trainer Edward Still, die een goede indruk achterliet. De fans waren onlangs nog boos op Bayat, maar als ze een nuchtere analyse maken zullen ze ook wel beseffen dat Charleroi het met zijn financiële middelen zeker niet onaardig doet in de Jupiler Pro League. De club hoopt de komende jaren de volgende stap te zetten, maar dat kost dan weer de nodige tijd.

LEES OOK: Voetbalbond maakt scheidsrechters speeldag 8 bekend

Levert Bayat goed werk bij Charleroi?

Meest recent

Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

3
3
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

12
12
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

14
14
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

24
24
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

2
2
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

70
70
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

28
28
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

111
111
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

49
49
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

60
60
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

51
51
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

122
122
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

51
51
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

97
97
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

172
172
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

246
246
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

223
223
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

300
300
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

136
136
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

129
129
De Mil vloekt bij KAA Gent: “Ongelooflijk jammerlijke zaak”

KAA Gent neemt het na een lange interlandbreak op tegen Zulte Waregem. De Buffalo’s zagen ...

93
93
Lavia en Diego Moreira gaan viraal: “Waarom zo boos?”

De interlandperiode is gedaan, maar een moment met Roméo Lavia en Diego Moreira gaat plots ...

34
34
Kohnen gooit olie op het vuur voor Waalse derby

Speeldag 8 van de Jupiler Pro League staat voor de deur. De affiche die in het oog springt is de ...

56
56
Ferme waarschuwing Anderlecht: Friis slaat op tafel bij Cercle

Cercle Brugge neemt het na de interlandbreak op tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. ...

227
227
De Mil grijpt in na afgesprongen transfer Max Dean

Max Dean werd afgelopen zomermercato nog nadrukkelijk met een knaltransfer in verband gebracht, maar ...

283
283

Meer sportnieuws