Anderlecht mag hopen op transfer van Vlap

226 stemmen
Anderlecht mag hopen op transfer van Vlap

RSC Anderlecht krijgt een pak huurspelers terug, maar zij moeten niet echt hopen op een nieuwe kans. Zo is er het dossier van Michel Vlap. Hij mag vertrekken.


De middenvelder is een vaste waarde bij FC Twente, waar hij in 32 competitiewedstrijden goed was voor 5 goals en 2 assists. De Nederlandse journalist Leon ten Voorde weet dat Vlap graag in Enschede wil blijven. "Hij is afhankelijk van wat Anderlecht wil. Hij wil natuurlijk voetballen en het liefst bij FC Twente blijven. Dat heeft hij niet helemaal uitgesproken omdat hij ook weet: ik ben afhankelijk van wat FC Twente kan betalen en wat wil Anderlecht?”, zegt hij in de podcast De Ballen Verstand.

INSPANNING TWENTE

Anderlecht betaalde in het verleden 6,8 miljoen euro en dat geld zal het nooit meer terugzien. De huidige marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt.be 2 miljoen euro, maar Anderlecht zal wellicht meer willen vangen, wellicht met een doorverkooppercentage. De aanvallende middenvelder ligt nog twee jaar onder contract in Brussel, maar kon er te weinig overtuigen. Twente wil hem houden, maar financieel is het geen topclub. De afgelopen jaren deden ze er voornamelijk transfers van maximaal 1,5 miljoen euro. Anderlecht hoopt dat er nog meer clubs zich komen melden in het Lotto Park.

In Brussel hebben ze genoeg en vooral betere aanvallende middenvelders dan de Nederlander. Hij viel door de mand tijdens zijn passage bij RSCA, ondanks enkele goede momenten. Een uitleenbeurt bij Bielefeld was ook geen succes en bij Twente speelt hij niet onaardig, maar ook niet indrukwekkend.

LEES OOK: Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

Zal Twente Vlap kopen?

Meest recent

'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

14
14
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

151
151
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

50
50
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

493
493
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

124
124
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

373
373
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

132
132
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

264
264
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

785
785
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

352
352
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

274
274
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

399
399
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

350
350
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

260
260
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

185
185
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

428
428
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

323
323
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

148
148
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

120
120
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

192
192
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

225
225
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

165
165
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

103
103
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

481
481
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

117
117

Meer sportnieuws