Anderlecht mag hopen op transfer van Vlap

door
Anderlecht mag hopen op transfer van Vlap

RSC Anderlecht krijgt een pak huurspelers terug, maar zij moeten niet echt hopen op een nieuwe kans. Zo is er het dossier van Michel Vlap. Hij mag vertrekken.


De middenvelder is een vaste waarde bij FC Twente, waar hij in 32 competitiewedstrijden goed was voor 5 goals en 2 assists. De Nederlandse journalist Leon ten Voorde weet dat Vlap graag in Enschede wil blijven. "Hij is afhankelijk van wat Anderlecht wil. Hij wil natuurlijk voetballen en het liefst bij FC Twente blijven. Dat heeft hij niet helemaal uitgesproken omdat hij ook weet: ik ben afhankelijk van wat FC Twente kan betalen en wat wil Anderlecht?”, zegt hij in de podcast De Ballen Verstand.

INSPANNING TWENTE

Anderlecht betaalde in het verleden 6,8 miljoen euro en dat geld zal het nooit meer terugzien. De huidige marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt.be 2 miljoen euro, maar Anderlecht zal wellicht meer willen vangen, wellicht met een doorverkooppercentage. De aanvallende middenvelder ligt nog twee jaar onder contract in Brussel, maar kon er te weinig overtuigen. Twente wil hem houden, maar financieel is het geen topclub. De afgelopen jaren deden ze er voornamelijk transfers van maximaal 1,5 miljoen euro. Anderlecht hoopt dat er nog meer clubs zich komen melden in het Lotto Park.

In Brussel hebben ze genoeg en vooral betere aanvallende middenvelders dan de Nederlander. Hij viel door de mand tijdens zijn passage bij RSCA, ondanks enkele goede momenten. Een uitleenbeurt bij Bielefeld was ook geen succes en bij Twente speelt hij niet onaardig, maar ook niet indrukwekkend.

LEES OOK: Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

Zal Twente Vlap kopen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

76
76
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

37
37
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

59
59
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

183
183
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

232
232
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

52
52
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

219
219
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

178
178
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

131
131
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

303
303
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

265
265
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

227
227
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

672
672
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

285
285
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

571
571
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

575
575
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

574
574
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

533
533
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

421
421
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

148
148
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

142
142
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

84
84
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

30
30
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

407
407
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

229
229

Meer sportnieuws