Club Brugge werkt al aan opvolging Mignolet

door
Club Brugge werkt al aan opvolging Mignolet

Indien Club Brugge zich straks voor de derde opeenvolgende keer tot landskampioen kroont, zal het dat voor een groot stuk te danken hebben aan Simon Mignolet. Hij werd in deze play-offs nog geen enkele keer geklopt. Na een wisselvallig seizoen is de 34-jarige doelman dus net op tijd weer op de afspraak.


De komende seizoenen zit Blauw-Zwart dan ook nog gebeiteld onder de lat. Tenslotte ligt Mignolet nog tot 2025 vast in Jan Breydel. Toch denkt Club uiteraard tevens al aan de toekomst. Zo besloot het dit seizoen geen ervaren doublure in huis te halen, maar fungeerden Nick Shinton (21) en Senne Lammens (19) als back-ups.

Op termijn hoopt men in Westkapelle ongetwijfeld dat een van beide producten van eigen kweek de schoenen van Mignolet kan vullen, waarbij schijnbaar vooral op Senne Lammens wordt gerekend. Hij krijgt volgend seizoen alvast opnieuw volop de kans om zich te tonen bij Club NXT in 1B, wellicht in een beurtrol met Shinton. 

DE CORTE
Dat weerhoudt Blauw-Zwart er echter niet van nog meer jong talent tussen de palen vast te leggen. Zo maakte het via de officiële kanalen van Club NXT zopas bekend dat Axl De Corte zijn eerste profcontract tekende. De 16-jarige doelman, voordien aan de slag bij KV Mechelen, maakt volgend seizoen de overstap van de U16 naar de U18.

LEES OOK: ‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Denkt u dat Mignolet zijn contract zal uitdoen bij Club?

Meest recent

‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

18
18
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

10
10
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

10
10
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

64
64
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

79
79
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

276
276
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

65
65
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

162
162
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

32
32
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

110
110
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

136
136
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

129
129
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

286
286
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

110
110
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

82
82
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

345
345
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

73
73
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

139
139
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

151
151
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

326
326
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

415
415
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

141
141
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

120
120
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

142
142
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

502
502

Meer sportnieuws