Vrancken reageert op interesse Club Brugge

467 stemmen
Vrancken reageert op interesse Club Brugge

Nu er geen twijfel meer bestaat over het vertrek van Alfred Schreuder kan Club Brugge haar zoektocht naar een nieuwe coach officieel beginnen. Intussen doen al heel wat namen de ronde om de Nederlander op te volgen. Een van hen is uiteraard Wouter Vrancken.


De succestrainer van KV Mechelen, die daar de afgelopen jaren tal van hoogtepunten beleefde, gaf enkele maanden geleden zelf aan zich rijp te voelen voor een nieuwe uitdaging. Dat zijn naam nu bij Blauw-Zwart wordt genoemd is dan ook geen verrassing. Tijdens zijn persbabbel in aanloop naar de partij tegen Charleroi werd Vrancken gepolst naar die vermeende belangstelling.

Daarbij hield hij de boot voorlopig nog af. "Er is nog niets concreet, nog geen enkele club heeft zich gemeld bij KV Mechelen. Er valt op dit moment dus weinig te zeggen. Dat ik wel bij verschillende clubs genoemd wordt? In de pers, ja. Zo gaat dat. We zullen zien wat de toekomst brengt. Ik wil het seizoen hier goed afsluiten", werd Vrancken immers geciteerd door Het Laatste Nieuws.

GENK OF ANTWERP?
Momenteel weigert de Limburger, tevens nadrukkelijk in beeld bij KRC Genk als mogelijke vervanger van Bernd Storck, dus in zijn kaarten te laten kijken. Komende zomer lijken er alvast een pak vacatures vrij te komen aan de Belgische top, want bij Antwerp zit ook Brian Priske op de wip. Of kiest Vrancken voor een buitenlands avontuur indien hij daar de kans toe krijgt? Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Waar zou Vrancken het beste passen?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

35
35
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

31
31
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

167
167
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

129
129
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

344
344
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

141
141
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

444
444
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

55
55
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

108
108
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

44
44
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

330
330
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

683
683
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

511
511
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

149
149
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1108
1108
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

661
661
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

249
249
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

512
512
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

252
252
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1268
1268
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

640
640

Meer sportnieuws