Vrancken reageert op interesse Club Brugge

door
Vrancken reageert op interesse Club Brugge

Nu er geen twijfel meer bestaat over het vertrek van Alfred Schreuder kan Club Brugge haar zoektocht naar een nieuwe coach officieel beginnen. Intussen doen al heel wat namen de ronde om de Nederlander op te volgen. Een van hen is uiteraard Wouter Vrancken.


De succestrainer van KV Mechelen, die daar de afgelopen jaren tal van hoogtepunten beleefde, gaf enkele maanden geleden zelf aan zich rijp te voelen voor een nieuwe uitdaging. Dat zijn naam nu bij Blauw-Zwart wordt genoemd is dan ook geen verrassing. Tijdens zijn persbabbel in aanloop naar de partij tegen Charleroi werd Vrancken gepolst naar die vermeende belangstelling.

Daarbij hield hij de boot voorlopig nog af. "Er is nog niets concreet, nog geen enkele club heeft zich gemeld bij KV Mechelen. Er valt op dit moment dus weinig te zeggen. Dat ik wel bij verschillende clubs genoemd wordt? In de pers, ja. Zo gaat dat. We zullen zien wat de toekomst brengt. Ik wil het seizoen hier goed afsluiten", werd Vrancken immers geciteerd door Het Laatste Nieuws.

GENK OF ANTWERP?
Momenteel weigert de Limburger, tevens nadrukkelijk in beeld bij KRC Genk als mogelijke vervanger van Bernd Storck, dus in zijn kaarten te laten kijken. Komende zomer lijken er alvast een pak vacatures vrij te komen aan de Belgische top, want bij Antwerp zit ook Brian Priske op de wip. Of kiest Vrancken voor een buitenlands avontuur indien hij daar de kans toe krijgt? Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Waar zou Vrancken het beste passen?

Meest recent

'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

0
0
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

74
74
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

21
21
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

14
14
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

53
53
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

62
62
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

142
142
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

356
356
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

170
170
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

317
317
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

197
197
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

130
130
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

344
344
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

556
556
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

218
218
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

254
254
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

110
110
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

166
166
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

409
409
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

721
721
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

338
338
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

129
129
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

257
257
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

153
153
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

168
168

Meer sportnieuws