'Droomtransfer voor Danjuma'

door
'Droomtransfer voor Danjuma'

Na zijn vertrek bij Club Brugge leek Arnaut Danjuma even in de vergeetput te belanden bij FC Bournemouth, maar de ster van de Nederlandse flankaanvaller is de voorbije twee jaar als een komeet weer omhoog geschoten. Een sterk seizoen in de Championship leverde hem vorige zomer een mooie transfer naar Villarreal op en daar groeide Danjuma zowaar uit tot één van de sensaties van Europa.


Villarreal schopte het dit seizoen verrassend tot de halve finales van de Champions League door Juventus en Bayern München uit het toernooi te kegelen en Danjuma was dé blikvanger bij het team. Hij liet in 34 wedstrijden zestien doelpunten en vier assists optekenen en met die prestaties lokte hij de aandacht van een aantal grootmachten. Eén van hen lijkt ook snel in actie te schieten.

Volgens ESPN staat Danjuma immers bovenaan het verlanglijstje van Paris Saint-Germain, dat in de zomer afscheid neemt van Angel Di Maria en wellicht ook Kylian Mbappé. De Franse kampioen is daarom op zoek naar een extra flankaanvaller om aan de zijde van Lionel Messi en Neymar te spelen en Danjuma zou de voornaamste kandidaat zijn.

AFKOOPSOM
Net als alle spelers in La Liga kan Danjuma immers voor een contractueel vastgelegde som vertrekken en dat bedrag zou PSG betaalbaar achten. Na amper één jaar in Spanje lijkt er dus al een absolute droomtransfer te lonken voor Danjuma, die dit seizoen ook zijn rentree in Oranje maakte.

LEES OOK: Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Zou Danjuma een aanwinst zijn voor PSG?

Meest recent

Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

7
7
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

80
80
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

96
96
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

52
52
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

Als zesde in de stand verzekerde RSC Anderlecht zich op het nippertje van een plaats in de ...

164
164
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

137
137
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

201
201
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

468
468
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

171
171
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

544
544
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

76
76
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

61
61
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

128
128
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

61
61
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

88
88
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

403
403
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

243
243
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

82
82
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

243
243
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

285
285
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

36
36
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

114
114
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

236
236
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

183
183
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

416
416

Meer sportnieuws