'Barça bezorgt Lewandowski transferboodschap'

108 stemmen
'Barça bezorgt Lewandowski transferboodschap'

De Duitse voetbalwereld stond donderdagavond in rep en roer, want verschillende media berichtten dat Robert Lewandowski wel degelijk van plan is om Bayern München te verlaten. De Poolse steraanvaller zou zijn vertrekwens al aan het clubbestuur gemeld hebben en zal zijn in 2023 aflopende contract niet meer verlengen. De speculatie over zijn toekomst kan dus weer beginnen en dan valt al snel de naam van FC Barcelona.


BILD stelde meteen dat er in Camp Nou een driejarig contract klaar zou liggen voor Lewandowski, die deze zomer zo'n 40 miljoen euro zou moeten kosten. Alleen lijkt het niet snel zo'n vaart te gaan lopen. Daar is volgens Mundo Deportivo een goede reden voor: Barcelona beschikt momenteel gewoonweg niet over de financiële middelen om Lewandowski aan te trekken.

De 33-jarige strijkt bij Bayern momenteel bruto 22 miljoen euro per jaar op en zou wel bereid zijn om een beetje in te leveren, maar zelfs dan kan Barça met zijn huidige budget niet aan zijn eisen voldoen. De club zal eerst extra financiële middelen moeten vinden. De meest voor de hand liggende manier daarvoor is door spelers te verkopen, waardoor er naast het incasseren van een transfersom ook extra ruimte in het loonbudget zou komen.

HEFBOMEN
Maar Barça bestudeert ook andere opties om de clubkas te spijzen, iets wat voorzitter Joan Laporta al 'economische hefbomen' noemde. Daarbij wordt gedacht aan het vinden van een extra sponsor die op de mouwen van de shirts geplaatst kan worden of een deal met het CVC-fonds, al wil de club zijn schuldenberg niet verhogen. Andere mogelijkheden zijn een verkoop van de merchandisingvleugel of van Barça Studios, maar die twee opties zouden moeilijker liggen. Het lijkt er dus op dat Lewandowski veel geduld zal moeten oefenen.

LEES OOK: Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

🚀

Zal Lewandowski volgend seizoen bij Barça spelen?

Meest recent

Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

10
10
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

59
59
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

144
144
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

382
382
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

128
128
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

204
204
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

23
23
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

30
30
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

128
128
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

159
159
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

409
409
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

163
163
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

36
36
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

26
26
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

103
103
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

225
225
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

516
516
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

70
70
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

334
334
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

246
246
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

733
733
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

441
441

Meer sportnieuws