'Beerschot wil miljoenen vangen voor sterkhouder'

door
'Beerschot wil miljoenen vangen voor sterkhouder'

Beerschot bereidt zich na een rampseizoen voor op een terugkeer naar 1B, maar heel wat sterkhouders zijn niet van plan om mee af te dalen. Joren Dom tekende al bij OH Leuven en ook Raphael Holzhauser kondigde zijn afscheid al aan, want de Oostenrijker beschikte over een clausule waardoor hij bij degradatie gratis weg kon. Daarnaast zijn een aantal van de weinige lichtpuntjes zeer gegeerd.


Zo trekken heel wat clubs, onder wie ook Club Brugge, aan de mouw van Ilias Sebaoui, maar de offensieve middenvelder is niet de enige die zich in de kijker speelde. Gazet van Antwerpen weet dat er ook belangstelling is voor Stipe Radic. De 21-jarige Kroaat kwam in januari 2021 voor 450.000 euro over van Hajduk Split en kwam sindsdien 42 keer uit voor Beerschot, waarin hij twee keer scoorde.

De jonge verdediger geniet al sinds de winter interesse van Lech Poznan en intussen zou ook een club uit de Bundesliga zich gemeld hebben. Radic zou ook al aan het bestuur van Beerschot laten weten hebben dat hij wil vertrekken, maar in tegenstelling tot Holzhauser en Dom beschikt hij niet over een clausule. Geïnteresseerde clubs zullen dus een akkoord moeten vinden met Beerschot, waar Radic nog een contract voor een jaar met optie heeft.

HOOFDPRIJS
Beerschot wil dan ook de hoofdprijs vangen voor zijn sterkhouder en zou mikken op een transfersom tussen de 2 en 3 miljoen euro. Het wordt afwachten of één van de geïnteresseerde clubs bereid is om die som op tafel te leggen voor de Kroatische belofteninternational, die anders vrede zal moeten nemen met een jaartje in 1B.

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

🚀

Vraagt Beerschot te veel?

Meest recent

Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

13
13
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

71
71
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

116
116
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

28
28
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

206
206
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

88
88
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

199
199
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

300
300
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

246
246
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

406
406
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

191
191
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

153
153
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

110
110
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

150
150
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

83
83
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

259
259
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

602
602
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

70
70
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

124
124
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

195
195
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

349
349
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

110
110
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

326
326

Meer sportnieuws