'Beerschot wil miljoenen vangen voor sterkhouder'

225 stemmen
'Beerschot wil miljoenen vangen voor sterkhouder'

Beerschot bereidt zich na een rampseizoen voor op een terugkeer naar 1B, maar heel wat sterkhouders zijn niet van plan om mee af te dalen. Joren Dom tekende al bij OH Leuven en ook Raphael Holzhauser kondigde zijn afscheid al aan, want de Oostenrijker beschikte over een clausule waardoor hij bij degradatie gratis weg kon. Daarnaast zijn een aantal van de weinige lichtpuntjes zeer gegeerd.


Zo trekken heel wat clubs, onder wie ook Club Brugge, aan de mouw van Ilias Sebaoui, maar de offensieve middenvelder is niet de enige die zich in de kijker speelde. Gazet van Antwerpen weet dat er ook belangstelling is voor Stipe Radic. De 21-jarige Kroaat kwam in januari 2021 voor 450.000 euro over van Hajduk Split en kwam sindsdien 42 keer uit voor Beerschot, waarin hij twee keer scoorde.

De jonge verdediger geniet al sinds de winter interesse van Lech Poznan en intussen zou ook een club uit de Bundesliga zich gemeld hebben. Radic zou ook al aan het bestuur van Beerschot laten weten hebben dat hij wil vertrekken, maar in tegenstelling tot Holzhauser en Dom beschikt hij niet over een clausule. Geïnteresseerde clubs zullen dus een akkoord moeten vinden met Beerschot, waar Radic nog een contract voor een jaar met optie heeft.

HOOFDPRIJS
Beerschot wil dan ook de hoofdprijs vangen voor zijn sterkhouder en zou mikken op een transfersom tussen de 2 en 3 miljoen euro. Het wordt afwachten of één van de geïnteresseerde clubs bereid is om die som op tafel te leggen voor de Kroatische belofteninternational, die anders vrede zal moeten nemen met een jaartje in 1B.

LEES OOK: 'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

🚀

Vraagt Beerschot te veel?

Meest recent

'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

0
0
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

51
51
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

37
37
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

26
26
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

54
54
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

77
77
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

73
73
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

110
110
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

78
78
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

107
107
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

302
302
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

146
146
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

134
134
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

84
84
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

154
154
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

249
249
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

54
54
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

219
219
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

552
552
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1272
1272
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

179
179
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

274
274
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

160
160
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

129
129

Meer sportnieuws