'Beerschot wil miljoenen vangen voor sterkhouder'

door
'Beerschot wil miljoenen vangen voor sterkhouder'

Beerschot bereidt zich na een rampseizoen voor op een terugkeer naar 1B, maar heel wat sterkhouders zijn niet van plan om mee af te dalen. Joren Dom tekende al bij OH Leuven en ook Raphael Holzhauser kondigde zijn afscheid al aan, want de Oostenrijker beschikte over een clausule waardoor hij bij degradatie gratis weg kon. Daarnaast zijn een aantal van de weinige lichtpuntjes zeer gegeerd.


Zo trekken heel wat clubs, onder wie ook Club Brugge, aan de mouw van Ilias Sebaoui, maar de offensieve middenvelder is niet de enige die zich in de kijker speelde. Gazet van Antwerpen weet dat er ook belangstelling is voor Stipe Radic. De 21-jarige Kroaat kwam in januari 2021 voor 450.000 euro over van Hajduk Split en kwam sindsdien 42 keer uit voor Beerschot, waarin hij twee keer scoorde.

De jonge verdediger geniet al sinds de winter interesse van Lech Poznan en intussen zou ook een club uit de Bundesliga zich gemeld hebben. Radic zou ook al aan het bestuur van Beerschot laten weten hebben dat hij wil vertrekken, maar in tegenstelling tot Holzhauser en Dom beschikt hij niet over een clausule. Geïnteresseerde clubs zullen dus een akkoord moeten vinden met Beerschot, waar Radic nog een contract voor een jaar met optie heeft.

HOOFDPRIJS
Beerschot wil dan ook de hoofdprijs vangen voor zijn sterkhouder en zou mikken op een transfersom tussen de 2 en 3 miljoen euro. Het wordt afwachten of één van de geïnteresseerde clubs bereid is om die som op tafel te leggen voor de Kroatische belofteninternational, die anders vrede zal moeten nemen met een jaartje in 1B.

LEES OOK: Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

🚀

Vraagt Beerschot te veel?

Meest recent

Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

21
21
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

21
21
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

20
20
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

33
33
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

202
202
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

23
23
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

107
107
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

30
30
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

33
33
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

105
105
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

226
226
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

5
5
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

287
287
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

173
173
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

117
117
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

46
46
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

212
212
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

70
70
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

55
55
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

83
83
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

119
119
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

92
92
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

76
76

Meer sportnieuws