'Beerschot wil miljoenen vangen voor sterkhouder'

door
'Beerschot wil miljoenen vangen voor sterkhouder'

Beerschot bereidt zich na een rampseizoen voor op een terugkeer naar 1B, maar heel wat sterkhouders zijn niet van plan om mee af te dalen. Joren Dom tekende al bij OH Leuven en ook Raphael Holzhauser kondigde zijn afscheid al aan, want de Oostenrijker beschikte over een clausule waardoor hij bij degradatie gratis weg kon. Daarnaast zijn een aantal van de weinige lichtpuntjes zeer gegeerd.


Zo trekken heel wat clubs, onder wie ook Club Brugge, aan de mouw van Ilias Sebaoui, maar de offensieve middenvelder is niet de enige die zich in de kijker speelde. Gazet van Antwerpen weet dat er ook belangstelling is voor Stipe Radic. De 21-jarige Kroaat kwam in januari 2021 voor 450.000 euro over van Hajduk Split en kwam sindsdien 42 keer uit voor Beerschot, waarin hij twee keer scoorde.

De jonge verdediger geniet al sinds de winter interesse van Lech Poznan en intussen zou ook een club uit de Bundesliga zich gemeld hebben. Radic zou ook al aan het bestuur van Beerschot laten weten hebben dat hij wil vertrekken, maar in tegenstelling tot Holzhauser en Dom beschikt hij niet over een clausule. Geïnteresseerde clubs zullen dus een akkoord moeten vinden met Beerschot, waar Radic nog een contract voor een jaar met optie heeft.

HOOFDPRIJS
Beerschot wil dan ook de hoofdprijs vangen voor zijn sterkhouder en zou mikken op een transfersom tussen de 2 en 3 miljoen euro. Het wordt afwachten of één van de geïnteresseerde clubs bereid is om die som op tafel te leggen voor de Kroatische belofteninternational, die anders vrede zal moeten nemen met een jaartje in 1B.

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

Vraagt Beerschot te veel?

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

16
16
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

73
73
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

153
153
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

59
59
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

177
177
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

27
27
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

218
218
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

169
169
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

396
396
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

83
83
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

615
615
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1082
1082
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

363
363
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

306
306
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

313
313
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

470
470
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

488
488
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

222
222
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

405
405
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

100
100
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

230
230
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

994
994
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

232
232
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

49
49

Meer sportnieuws