'Beerschot wil miljoenen vangen voor sterkhouder'

225
'Beerschot wil miljoenen vangen voor sterkhouder'

Beerschot bereidt zich na een rampseizoen voor op een terugkeer naar 1B, maar heel wat sterkhouders zijn niet van plan om mee af te dalen. Joren Dom tekende al bij OH Leuven en ook Raphael Holzhauser kondigde zijn afscheid al aan, want de Oostenrijker beschikte over een clausule waardoor hij bij degradatie gratis weg kon. Daarnaast zijn een aantal van de weinige lichtpuntjes zeer gegeerd.


Zo trekken heel wat clubs, onder wie ook Club Brugge, aan de mouw van Ilias Sebaoui, maar de offensieve middenvelder is niet de enige die zich in de kijker speelde. Gazet van Antwerpen weet dat er ook belangstelling is voor Stipe Radic. De 21-jarige Kroaat kwam in januari 2021 voor 450.000 euro over van Hajduk Split en kwam sindsdien 42 keer uit voor Beerschot, waarin hij twee keer scoorde.

De jonge verdediger geniet al sinds de winter interesse van Lech Poznan en intussen zou ook een club uit de Bundesliga zich gemeld hebben. Radic zou ook al aan het bestuur van Beerschot laten weten hebben dat hij wil vertrekken, maar in tegenstelling tot Holzhauser en Dom beschikt hij niet over een clausule. Geïnteresseerde clubs zullen dus een akkoord moeten vinden met Beerschot, waar Radic nog een contract voor een jaar met optie heeft.

HOOFDPRIJS
Beerschot wil dan ook de hoofdprijs vangen voor zijn sterkhouder en zou mikken op een transfersom tussen de 2 en 3 miljoen euro. Het wordt afwachten of één van de geïnteresseerde clubs bereid is om die som op tafel te leggen voor de Kroatische belofteninternational, die anders vrede zal moeten nemen met een jaartje in 1B.

LEES OOK: Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw
111

Vraagt Beerschot te veel?

Meest recent

‘Garcia onthult wat Courtois na WK-drama verzweeg’

De veelbesproken wissel van Thibaut Courtois op het WK tegen Spanje blijft voor discussie zorgen. ...

54
54
‘Plotse wending rond recordbom Anderlecht’

Anderlecht leek een recordbedrag te moeten betalen om zijn toptarget los te weken, maar plots is het ...

216
216
‘Transferrel Adedeji krijgt bijzonder pijnlijke wending’

De transferrel rond Noah Adedeji-Sternberg krijgt stilaan een bijzonder pijnlijke wending. Terwijl ...

286
286
Wilmots gooit verdere transferplannen Standard op tafel

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

81
81
Wederopstanding bij Club: verrassende naam charmeert Leko

Club Brugge zag de voorbije weken heel wat belangrijke krachten vertrekken. Dat werd grotendeels ...

325
325
Open mond bij Carragher en co: Tzolis maakt Engelse pers wild

Arsenal FC is sterk begonnen aan zijn queeste om de titel in de Premier League te verlengen. ...

260
260
‘Ophef om De Bruyne escaleert: Allegri gaat ongezien ver’

Kevin De Bruyne begon voor de tweede oefenmatch op rij op de bank bij Napoli. Tegen Aris antwoordde ...

139
139
Stadionsoap nog niet voorbij: Club botst op nieuwe hinderpaal

Club Brugge hoopt zo snel mogelijk te kunnen starten met de bouw van zijn nieuwe stadion. Het ...

528
528
'Anderlecht zet eindspel in: vijftal naar uitgang geduwd'

Met Tawfik Bentayeb verzekerde RSC Anderlecht zich vrijdag van zijn zesde zomeraanwinst. De ...

658
658
Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen beet. De Luikenaars hielden ...

162
162
Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

818
818
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

100
100
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

104
104
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

518
518
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

111
111
Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

396
396
Barça heeft groot Tresoldi-plan: krankzinnige transfersom

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge in het slot van de transferperiode geen sterkhouders meer ...

847
847
Union kondigt weer vertrekker aan; Beveren shopt in Duitsland

De derde speeldag van de Jupiler Pro League is aangebroken, maar de eersteklassers blijven uiterst ...

89
89
"Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Arsenal FC bewees met een ruime zege in de Community Shield klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. ...

173
173
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’

Anderlecht wil deze zomer nog uitpakken met een nieuwe creatieve maestro op het middenveld. ...

1167
1167
Vlak voor Serie A-start: De Bruyne slaat Allegri met verstomming

Verschillende Europese topcompetities trekken zich dit weekend weer op gang, daarbij ook de Serie A. ...

322
322
STVV op weg naar straffe stunt: strijdplan voor Cyprus

STVV heeft zijn rentree op het Europese toneel niet gemist. De Kanaries hadden in de heenwedstrijd ...

229
229
'Transferwaanzin in Londen: doorbraak Marmoush nabij'

Vrijdagavond gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start. Maar de Engelse clubs zijn ...

119
119
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Met een zes op zes heeft Antwerp zijn start niet gemist. Om die lijn door te trekken zal Marvin ...

491
491
'Done deal: Club Brugge rondt transferhuiswerk af'

Club Brugge laat het geld deze zomer weer stevig rollen. Tot dusver gaf het al ruim 40 miljoen uit ...

848
848

Meer sportnieuws