'KV Mechelen denkt aan coach uit JPL'

door
'KV Mechelen denkt aan coach uit JPL'

KV Mechelen heeft nog twee wedstrijden in de Europe Play-Off voor de boeg, maar na een nul op negen staat daarin niets meer op het spel. Malinwa lijkt zich dan maar helemaal op volgend seizoen te richten en de eerste taak wordt het vinden van een nieuwe trainer. Wouter Vrancken heeft na vier seizoenen immers zijn zinnen gezet op een nieuw avontuur.


Het lijkt erop dat KVM een versnelling hoger schakelt in de zoektocht naar zijn opvolger, want er komen alsmaar meer namen van kandidaten naar buiten. Mogelijk kiest Mechelen daarbij voor een jonge coach zonder ervaring. Het Nieuwsblad weet dat één van de kandidaten immers Jonas Ivens is. De 37-jarige volgde in januari Philippe Clement als assistent naar AS Monaco, maar kan nu dus zijn eigen vleugels uitslaan.

Ivens kent het huis, want hij was van 2006 tot 2010 als speler aan de slag bij KV Mechelen. Hij is echter niet de enige Belgische kandidaat, want ook de naam van Jonas De Roeck blijft vallen. Ook Carl Hoefkens is in beeld, maar die aarzelt voorlopig omdat hij mogelijk hoofdcoach kan worden bij Club Brugge. Maar KV Mechelen verkent ook enkele buitenlandse pistes.

NEDERLAND
Eén van die opties is Bernd Hollerbach, die dit seizoen STVV ei zo na naar de play-offs leidde. De Duitser deed het eerder ook al goed bij Moeskroen. De laatste naam die nog valt, komt uit Nederland. Danny Buijs leidde FC Groningen dit seizoen naar een elfde plaats in de Eredivisie, maar vertrekt er sowieso deze zomer.

LEES OOK: Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen moet kiezen voor...

Meest recent

Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

48
48
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

37
37
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

254
254
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

90
90
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

670
670
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

146
146
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

603
603
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

60
60
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

157
157
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

218
218
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

84
84
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

175
175
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

554
554
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

204
204
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

263
263
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

547
547
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

205
205
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

173
173
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

97
97
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

84
84
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

412
412

Meer sportnieuws