'KV Mechelen denkt aan coach uit JPL'

door
'KV Mechelen denkt aan coach uit JPL'

KV Mechelen heeft nog twee wedstrijden in de Europe Play-Off voor de boeg, maar na een nul op negen staat daarin niets meer op het spel. Malinwa lijkt zich dan maar helemaal op volgend seizoen te richten en de eerste taak wordt het vinden van een nieuwe trainer. Wouter Vrancken heeft na vier seizoenen immers zijn zinnen gezet op een nieuw avontuur.


Het lijkt erop dat KVM een versnelling hoger schakelt in de zoektocht naar zijn opvolger, want er komen alsmaar meer namen van kandidaten naar buiten. Mogelijk kiest Mechelen daarbij voor een jonge coach zonder ervaring. Het Nieuwsblad weet dat één van de kandidaten immers Jonas Ivens is. De 37-jarige volgde in januari Philippe Clement als assistent naar AS Monaco, maar kan nu dus zijn eigen vleugels uitslaan.

Ivens kent het huis, want hij was van 2006 tot 2010 als speler aan de slag bij KV Mechelen. Hij is echter niet de enige Belgische kandidaat, want ook de naam van Jonas De Roeck blijft vallen. Ook Carl Hoefkens is in beeld, maar die aarzelt voorlopig omdat hij mogelijk hoofdcoach kan worden bij Club Brugge. Maar KV Mechelen verkent ook enkele buitenlandse pistes.

NEDERLAND
Eén van die opties is Bernd Hollerbach, die dit seizoen STVV ei zo na naar de play-offs leidde. De Duitser deed het eerder ook al goed bij Moeskroen. De laatste naam die nog valt, komt uit Nederland. Danny Buijs leidde FC Groningen dit seizoen naar een elfde plaats in de Eredivisie, maar vertrekt er sowieso deze zomer.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: huurling toont zich in Nederland

KV Mechelen moet kiezen voor...

Meest recent

Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

18
18
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

9
9
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

104
104
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

12
12
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

59
59
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

101
101
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

39
39
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

79
79
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

349
349
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

69
69
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

30
30
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

191
191
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

40
40
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

150
150
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

167
167
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

166
166
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

181
181
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

411
411
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

269
269
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

376
376
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

249
249
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

246
246
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

189
189
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

154
154

Meer sportnieuws