'KV Mechelen denkt aan coach uit JPL'

345 stemmen
'KV Mechelen denkt aan coach uit JPL'

KV Mechelen heeft nog twee wedstrijden in de Europe Play-Off voor de boeg, maar na een nul op negen staat daarin niets meer op het spel. Malinwa lijkt zich dan maar helemaal op volgend seizoen te richten en de eerste taak wordt het vinden van een nieuwe trainer. Wouter Vrancken heeft na vier seizoenen immers zijn zinnen gezet op een nieuw avontuur.


Het lijkt erop dat KVM een versnelling hoger schakelt in de zoektocht naar zijn opvolger, want er komen alsmaar meer namen van kandidaten naar buiten. Mogelijk kiest Mechelen daarbij voor een jonge coach zonder ervaring. Het Nieuwsblad weet dat één van de kandidaten immers Jonas Ivens is. De 37-jarige volgde in januari Philippe Clement als assistent naar AS Monaco, maar kan nu dus zijn eigen vleugels uitslaan.

Ivens kent het huis, want hij was van 2006 tot 2010 als speler aan de slag bij KV Mechelen. Hij is echter niet de enige Belgische kandidaat, want ook de naam van Jonas De Roeck blijft vallen. Ook Carl Hoefkens is in beeld, maar die aarzelt voorlopig omdat hij mogelijk hoofdcoach kan worden bij Club Brugge. Maar KV Mechelen verkent ook enkele buitenlandse pistes.

NEDERLAND
Eén van die opties is Bernd Hollerbach, die dit seizoen STVV ei zo na naar de play-offs leidde. De Duitser deed het eerder ook al goed bij Moeskroen. De laatste naam die nog valt, komt uit Nederland. Danny Buijs leidde FC Groningen dit seizoen naar een elfde plaats in de Eredivisie, maar vertrekt er sowieso deze zomer.

LEES OOK: 'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord
1496

KV Mechelen moet kiezen voor...

Meest recent

'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

50
50
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

13
13
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

46
46
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

61
61
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

17
17
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

61
61
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

444
444
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

85
85
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

165
165
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

64
64
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

241
241
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

61
61
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

91
91
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

128
128
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

109
109
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

174
174
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

101
101
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

134
134
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

357
357
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

162
162
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

159
159
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

95
95
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

174
174
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

273
273

Meer sportnieuws