'KV Mechelen denkt aan coach uit JPL'

door
'KV Mechelen denkt aan coach uit JPL'

KV Mechelen heeft nog twee wedstrijden in de Europe Play-Off voor de boeg, maar na een nul op negen staat daarin niets meer op het spel. Malinwa lijkt zich dan maar helemaal op volgend seizoen te richten en de eerste taak wordt het vinden van een nieuwe trainer. Wouter Vrancken heeft na vier seizoenen immers zijn zinnen gezet op een nieuw avontuur.


Het lijkt erop dat KVM een versnelling hoger schakelt in de zoektocht naar zijn opvolger, want er komen alsmaar meer namen van kandidaten naar buiten. Mogelijk kiest Mechelen daarbij voor een jonge coach zonder ervaring. Het Nieuwsblad weet dat één van de kandidaten immers Jonas Ivens is. De 37-jarige volgde in januari Philippe Clement als assistent naar AS Monaco, maar kan nu dus zijn eigen vleugels uitslaan.

Ivens kent het huis, want hij was van 2006 tot 2010 als speler aan de slag bij KV Mechelen. Hij is echter niet de enige Belgische kandidaat, want ook de naam van Jonas De Roeck blijft vallen. Ook Carl Hoefkens is in beeld, maar die aarzelt voorlopig omdat hij mogelijk hoofdcoach kan worden bij Club Brugge. Maar KV Mechelen verkent ook enkele buitenlandse pistes.

NEDERLAND
Eén van die opties is Bernd Hollerbach, die dit seizoen STVV ei zo na naar de play-offs leidde. De Duitser deed het eerder ook al goed bij Moeskroen. De laatste naam die nog valt, komt uit Nederland. Danny Buijs leidde FC Groningen dit seizoen naar een elfde plaats in de Eredivisie, maar vertrekt er sowieso deze zomer.

LEES OOK: 'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen moet kiezen voor...

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

27
27
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

80
80
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

39
39
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

54
54
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

65
65
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

155
155
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

50
50
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

30
30
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

619
619
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

20
20
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

415
415
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

213
213
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

402
402
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

231
231
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

159
159
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

234
234
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

208
208
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

805
805
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

132
132
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

137
137
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

324
324
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

143
143
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

400
400
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

545
545
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

462
462

Meer sportnieuws