Dolblije Kana: "Wij zijn Anderlecht, alles is nog mogelijk"

240
Dolblije Kana:

Bij Anderlecht kreeg Marco Kana opnieuw een basisplaats van Vincent Kompany. De beloftevolle middenvelder lijkt er helemaal doorgekomen en dat uitgerekend in de Play Offs. Na de match tegen Antwerp was de middenvelder dolblij. 

Een grote smile op het gezicht bij Marco Kana na de match tegen de Great Old. Het jonge Anderlecht-product mocht nog eens opdraven op het middenveld, zijn favoriete stek, en stond er aardig zijn mannetje. “We toonden mooi voetbal en hebben verdiend gewonnen. Daar draaide het vandaag om, die derde plaats veiligstellen", aldus Kana. Toch zag de middenvelder nog een werkpuntje voor de ploeg. "Als je met dergelijk goed voetbal 2-0 voor staat, dan moet je dat gewoon uitspelen. Maar we bleven kranig overeind en hebben de drie punten thuis gehouden, dat is écht mooi", zei een glunderende Kana bij Eleven. 

TWEEDE PLAATS
De middenvelder herinnert zich maar al te goed de dramatische week waarin de beker verloren ging en Paars-Wit een slechte start kende in de Play Offs. Een geluk bij een ongeluk kwam Kana toen in de ploeg. "Sinds het verlies tegen Union is de mentaliteit binnen de groep veranderd. Iedereen is hongeriger nu. Die derde plek is oké, maar nu gaan we voluit voor die tweede plaats", zei Kana over de gedachten binnen de groep. 

De jonge middenvelder acht dat zeker mogelijk, vol vertrouwen sloot hij het interview af met: "Wij zijn Anderlecht. Als we altijd zo spelen, is het moeilijk winnen tegen ons.”

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Haalt Anderlecht nog de tweede plaats na een dramatische start in PO1?

Meest recent

De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

29
29
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

65
65
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

78
78
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

118
118
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

34
34
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

242
242
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

34
34
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

44
44
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

92
92
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

226
226
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

25
25
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

71
71
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

130
130
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

17
17
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

58
58
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

365
365
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

219
219
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

192
192
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

196
196
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

100
100
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

135
135
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

94
94
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

74
74

Meer sportnieuws