Dolblije Kana: "Wij zijn Anderlecht, alles is nog mogelijk"

door
Dolblije Kana:

Bij Anderlecht kreeg Marco Kana opnieuw een basisplaats van Vincent Kompany. De beloftevolle middenvelder lijkt er helemaal doorgekomen en dat uitgerekend in de Play Offs. Na de match tegen Antwerp was de middenvelder dolblij. 

Een grote smile op het gezicht bij Marco Kana na de match tegen de Great Old. Het jonge Anderlecht-product mocht nog eens opdraven op het middenveld, zijn favoriete stek, en stond er aardig zijn mannetje. “We toonden mooi voetbal en hebben verdiend gewonnen. Daar draaide het vandaag om, die derde plaats veiligstellen", aldus Kana. Toch zag de middenvelder nog een werkpuntje voor de ploeg. "Als je met dergelijk goed voetbal 2-0 voor staat, dan moet je dat gewoon uitspelen. Maar we bleven kranig overeind en hebben de drie punten thuis gehouden, dat is écht mooi", zei een glunderende Kana bij Eleven

TWEEDE PLAATS
De middenvelder herinnert zich maar al te goed de dramatische week waarin de beker verloren ging en Paars-Wit een slechte start kende in de Play Offs. Een geluk bij een ongeluk kwam Kana toen in de ploeg. "Sinds het verlies tegen Union is de mentaliteit binnen de groep veranderd. Iedereen is hongeriger nu. Die derde plek is oké, maar nu gaan we voluit voor die tweede plaats", zei Kana over de gedachten binnen de groep. 

De jonge middenvelder acht dat zeker mogelijk, vol vertrouwen sloot hij het interview af met: "Wij zijn Anderlecht. Als we altijd zo spelen, is het moeilijk winnen tegen ons.”

LEES OOK: Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Haalt Anderlecht nog de tweede plaats na een dramatische start in PO1?

Meest recent

Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

9
9
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

50
50
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

25
25
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

102
102
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

219
219
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

71
71
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

125
125
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

427
427
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

108
108
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

75
75
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

190
190
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

383
383
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

176
176
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

60
60
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

251
251
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

250
250
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

211
211
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

76
76
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

170
170
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

508
508
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

82
82
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

153
153
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

105
105
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

126
126

Meer sportnieuws