'Leegloop in de maak bij KV Kortrijk'

door
'Leegloop in de maak bij KV Kortrijk'

KV Kortrijk trekt donderdag definitief een streep onder zijn seizoen. De Kerels spelen nog een oefenwedstrijd tegen Club NXT, maar daarna mogen de spelers op vakantie vertrekken. In juni zullen ze zich opnieuw moeten melden om de voorbereiding op het nieuwe seizoen aan te vatten, maar een pak spelers lijkt dan niet meer terug te zullen keren.


Het Laatste Nieuws weet dat er heel wat spelers op vertrekken staan in Kortrijk. Trent Sainsbury, Lucas Rougeaux en Michiel Jonckheere zijn einde contract, terwijl ook de huurspelers Ante Palaversa, Marlos Moreno, Victor Torp, Bryan Reynolds en Rachid Alioui keren terug naar hun moederclubs. Met hen zal de samenwerking niet verlengd worden.

Daarnaast moet KVK ook een vertrek van Marko Ilic en Faïz Selemani vrezen. Beide sterkhouders hebben nog een contract, maar willen een stap hogerop zetten. Selemani kondigde na de laatste competitiematch tegen Anderlecht al aan dat hij andere oorden zal opzoeken en dat hij interesse geniet uit België en het buitenland.

AANWINSTEN
Kortrijk legde de voorbije maanden wel al vier aanwinsten voor het nieuwe seizoen vast. Tom Vandenberghe en Youssef Challouk werden weggeplukt bij Deinze, terwijl Dion De Neve weggekaapt werd bij aartsrivaal Zulte Waregem. Daarnaast werd ook de aankoopoptie op Billal Messaoudi gelicht. Er strijkt dus al wat vers bloed neer, maar desondanks lijkt Kortrijk nog veel werk te hebben om zijn kern rond te krijgen.

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Zal KV Kortrijk volgend seizoen beter doen?

Meest recent

'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

44
44
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

79
79
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

563
563
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

78
78
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

69
69
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

93
93
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

141
141
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

545
545
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

32
32
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

293
293
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

203
203
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

155
155
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

349
349
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

178
178
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

61
61
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

42
42
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

264
264
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

88
88
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

337
337
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

178
178
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

46
46
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

279
279
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

302
302
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

101
101
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

233
233

Meer sportnieuws