'Juventus verbluft met Inter-sterkhouder'

door
'Juventus verbluft met Inter-sterkhouder'

Het Italiaanse Juventus zal voor het tweede seizoen op rij naast de Scudetto grijpen. De Oude Dame kent op dit moment een sterke periode, maar kon de grote achterstand op de top drie nooit meer inhalen. Met het oog op volgend seizoen wil de Bianconeri alvast opnieuw meestrijden om de oppergaai.


Volgens Fichajes zal Juventus zich tijdens de zomermercato melden bij grote concurrent Inter. De Oude Dame zou de Nerazzurri willen beroven van Milan Skriniar. Het contract van de Slowaakse verdediger loopt af in 2023, waardoor Skriniar een bijzonder interessante optie kan zijn voor Juventus. Volgens de Spaanse bron zou Inter evenwel niet meteen weigerachtig staan tegenover een transfer van zijn sterkhouder.

De Nerazzurri kampt sinds vorig seizoen namelijk met heel wat financiële problemen. Om die reden liet het vorig jaar al zonder weinig moeite Romelu Lukaku vertrekken. Nu zou Milan Skriniar wel eens de volgende ‘grote vertrekker’ kunnen worden voor Inter. Welk bedrag de Milanese club op het hoofd van de Slowaak zal plakken, is evenwel nog niet duidelijk.

Verjonging bij Juventus

Juventus wil zijn verdediging immers stevig verjongen. Met anciens als Giorgio Chiellini en Leonardo Bonucci heeft de Oude Dame heel wat ervaring in zijn rangen, maar beseft het ook maar al te goed dat ook zij alweer een jaartje ouder worden. Om die reden haalde het destijds al talenten als De Ligt en Demiral naar Turijn. Interista Milan Skriniar dient dus de volgende in dat rijtje te gaan worden. De 27-jarige Slowaak speelt al sinds 2017 voor de Nerazzurri.

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Zal Juventus volgend seizoen opnieuw meestrijden om de titel?

Meest recent

Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

15
15
Club-Gent onder hoogspanning: Louwagie geeft schuldige Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

61
61
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

37
37
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

127
127
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

38
38
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

242
242
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

226
226
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

136
136
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

28
28
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

325
325
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

223
223
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

147
147
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

148
148
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

25
25
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

280
280
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

48
48
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

70
70
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

84
84
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

150
150
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

291
291
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

539
539
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

262
262
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

452
452
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

271
271
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

142
142

Meer sportnieuws