Bizarre tirade Guardiola: "Iedereen is voor Liverpool"

door
Bizarre tirade Guardiola:

Manchester City heeft zondag een grote stap richting een nieuwe landstitel gezet. Het profiteerde optimaal van het puntenverlies van Liverpool tegen Tottenham door zelf Newcastle United met 5-0 in de pan te hakken. Het vergroot daarmee zijn voorsprong op zijn rivaal tot drie punten met nog drie matchen voor de boeg. Voor Pep Guardiola en zijn troepen was het een welkome opsteker nadat ze deze week naast een finaleplaats in de Champions League grepen.


Guardiola kroop na de monsterzege opmerkelijk genoeg wel in de Calimero-rol. "Iedereen in dit land, inclusief de media, steunt Liverpool", verkondigde hij immers aan beIN Sports. "Natuurlijk heeft Liverpool een ongelooflijke historie in Europa. Niet in de Premier League, nee. Ze wonnen maar eenmaal de titel in dertig jaar, maar dat is helemaal geen probleem. De situatie is zoals die is. We hebben ons lot in eigen hand."

"Liverpool behoort samen met Manchester United tot de belangrijkste teams in de Engelse voetbalhistorie. Denk aan de titels en wat de ploegen allemaal hebben betekend. Wij zijn er pas tien, elf, twaalf jaar. De mensen hebben gewoon liever dat Liverpool wint, maar dat is geen issue", besloot de Spanjaard over de kwestie.

SYMPATHIE
Guardiola lijkt zich vooral gestoord te hebben aan de berichtgeving rond de halve finales in de Champions League. Terwijl zijn ploeg uitgeschakeld werd, wist Liverpool het wel tot de finale te schoppen. Daarop gingen in de Engelse pers heel wat stemmen op dat men de Reds de quadruple - titel, FA Cup, League Cup en Champions League - moet gunnen.

LEES OOK: Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Is zijn onvrede terecht?

Meest recent

Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

27
27
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

155
155
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

200
200
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

347
347
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

227
227
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

180
180
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

213
213
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

52
52
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

195
195
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

100
100
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

250
250
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

461
461
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

294
294
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

257
257
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

227
227
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

284
284
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

335
335
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

314
314
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

127
127
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

380
380
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

90
90
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

321
321
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

126
126
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

84
84
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

214
214

Meer sportnieuws