Dubbele domper voor sterkhouder KV Mechelen

door
Dubbele domper voor sterkhouder KV Mechelen

Voor KV Mechelen lijken de play-offs nu al voorbij te zijn, want na een pijnlijke nederlaag tegen AA Gent lijken ze uitgeteld te zijn voor de eindwinst. Bovendien ziet Wouter Vrancken dezer dagen de ene na de andere sterkhouder uitvallen. Nadat vorige week al Lucas Bijker een zware knieblessure opliep, zag hij nu ook nog zijn andere flankverdediger uitvallen.


In de eerste helft raakte Sandy Walsh geblesseerd na een stevige botsing met Alessio Castro-Montes. De rechtsachter ging uiteindelijk nog verder tot de rust, maar liet zich dan toch vervangen. Het Belang van Limburg weet te melden dat onderzoek na de wedstrijd aan het licht bracht dat hij zijn sleutelbeen gebroken heeft. Daardoor staat hij vier tot zes weken aan de kant.

Dat is twee keer slecht nieuws voor Walsh. Hij zal dit seizoen niet meer in actie komen voor Malinwa, want dat ziet zijn seizoen al binnen twee weken eindigen. Maar daarnaast ziet de 27-jarige wellicht ook zijn internationale debuut in rook opgaan.

INDONESIË
Walsh zal op het einde van de maand in principe na een lange procedure eindelijk de Indonesische nationaliteit verwerven en hij zou normaal gezien begin juni zijn debuut maken voor het land. Dat speelt op 8, 11 en 14 juni kwalificatiewedstrijden voor de Asia Cup tegen Koeweit, Jordanië en Nepal. Voor die matchen is Walsh nu hoogst onzeker.

LEES OOK: Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Zal KVM zijn afwezigheid kunnen opvangen?

Meest recent

Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

11
11
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

14
14
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

105
105
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

41
41
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

44
44
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

11
11
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

201
201
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

60
60
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

359
359
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

42
42
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

859
859
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

95
95
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

111
111
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

346
346
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

178
178
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

682
682
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

62
62
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

53
53
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

57
57
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

360
360
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

183
183
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

454
454
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

232
232
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

282
282
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

93
93

Meer sportnieuws