'Verrassende transfer Jan Vertonghen'

603
'Verrassende transfer Jan Vertonghen'

Jan Vertonghen is dit seizoen een vaste waarde bij Benfica en de Rode Duivel is gelukkig in Portugal. Er duiken plots verrassende geruchten op. De Belg kan nog een transfer versieren.


Zo zou het Turkse Besiktas Vertonghen, die wellicht nooit in de Jupiler Pro League zal voetballen, dolgraag willen aantrekken en de verdediger zou zelfs een prioriteit zijn. Toch is de kans klein dat de linksvoetige centrale verdediger Benfica deze zomer gaat verlaten. Vertonghen is er een vaste waarde en voelt zich zeer goed in Lissabon. Hij ligt er bovendien nog een jaar onder contract.

Vertonghen speelde tot op heden 88 wedstrijden voor de Portugese topclub. Hij was er goed voor 1 goal, 3 assists en 11 gele kaarten. De 35-jarige verdediger zal met het WK in het achterhoofd geen risico’s willen nemen en bij Benfica blijven. Daar is hij tot op heden een certitude en Vertonghen is daardoor ook nog steeds een vaste waarde bij de Rode Duivels.

WK LAATSTE WAPENFEIT

Het WK wordt wellicht zijn laatste wapenfeit als Rode Duivel. Vertonghen is recordinternational met 136 interlands en hij zal sowieso de kaap van 150 interlands halen. Dat zou een nieuwe mijlpaal zijn in de carrière van de ex-speler van Ajax, RKC Waalwijk en Tottenham. Bij de nationale ploeg was Vertonghen tot op heden goed voor 9 goals, 6 assists en 17 gele kaarten. Hij pakte nog geen enkele rode kaart bij de nationale ploeg, wat toch een opmerkelijke prestatie is voor een verdediger.

LEES OOK: ‘Domper van Bommel: basispion Rode Duivels valt uit’

Zal hij bij Benfica blijven?

Meest recent

Courtois vloekt: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

0
0
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

7
7
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

5
5
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

24
24
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

68
68
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

23
23
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

94
94
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

222
222
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

213
213
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

37
37
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

240
240
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

50
50
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

308
308
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

91
91
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

105
105
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

339
339
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

195
195
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

113
113
Valentine Besard slaat Van Gucht met complete verstomming

Het waren spannende dagen voor zowel Ruben Van Gucht als Valentine Besard. De twee zijn ondertussen ...

27
27
Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

428
428
Compper wisselt vier keer, sterkhouders terug bij Union

Union SG wil de interland-periode inzetten als co-leider in de Jupiler Pro League. Maar dan moet het ...

30
30
Hard dilemma Van Bommel: bijrol voor drie grote namen?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

225
225
Grote frustratie Zulte Waregem: Beale slaat op tafel

Zulte Waregem kon tegen RSC Anderlecht geen vuist maken en ging in het Lotto Park met 3-0 onderuit. ...

263
263
Antwerp-pion flirt plots met buitenlandse transfer

Royal Antwerp FC is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Onder Mavin Compper was de start goed, ...

225
225

Meer sportnieuws