'Franse bondsvoorzitter verklapt toekomst Zidane'

door
'Franse bondsvoorzitter verklapt toekomst Zidane'

Vorige zomer gaf Zinedine Zidane er voor de tweede keer de brui aan als trainer van Real Madrid en deze keer lijkt zijn exit bij de Koninklijke definitief te zijn. Sindsdien zit de Fransman zonder job en er wordt nu al vol spanning uitgekeken naar waar hij aan de slag zal gaan. Bij Manchester United viel zijn naam na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer, maar uiteindelijk werd daar Erik ten Hag aangesteld.


Sindsdien werd hij nadrukkelijk gelinkt aan twee andere jobs: als volgende trainer van Paris Saint-Germain en als volgende bondscoach van Frankrijk. Noël Le Graët, de voorzitter van de Franse voetbalbond FFF, gaf in een interview met L'Equipe alvast een opmerkelijke hint over welke van die twee jobs Zidane zou kunnen gaan nemen.

"Als onze wegen met Didier (Deschamps, nvdr) zouden scheiden, zal Zidane bij de opties zitten", verklaarde hij. "Maar ik zit niet te denken: 'Hopelijk zegt Didier nee zodat ik Zidane kan gaan bezoeken.' We zullen zien. Zidane zou de job bij PSG kunnen nemen. Om bondscoach van Frankrijk te worden, moet je echter vrij zijn."

POCHETTINO
Le Graët acht de kans dus zeker niet onbestaande dat Zidane bij PSG aan de slag gaat. De Franse kampioen heeft met Mauricio Pochettino op dit moment nog een trainer, maar de stoel van de Argentijn wankelt al maanden. Dat PSG in de achtste finale van de Champions League gewipt werd door Real Madrid na een dramatische remontada, deed zijn positie al zeker geen goed.

LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Zal Zidane de volgende trainer van PSG worden?

Meest recent

Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

1
1
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

11
11
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

20
20
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

73
73
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

68
68
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

104
104
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

106
106
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

21
21
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

208
208
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

282
282
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

94
94
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

385
385
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

305
305
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

124
124
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

206
206
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

420
420
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

112
112
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

285
285
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

211
211
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

269
269
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

467
467
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

192
192
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

321
321
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

191
191

Meer sportnieuws