'Franse bondsvoorzitter verklapt toekomst Zidane'

152 stemmen
'Franse bondsvoorzitter verklapt toekomst Zidane'

Vorige zomer gaf Zinedine Zidane er voor de tweede keer de brui aan als trainer van Real Madrid en deze keer lijkt zijn exit bij de Koninklijke definitief te zijn. Sindsdien zit de Fransman zonder job en er wordt nu al vol spanning uitgekeken naar waar hij aan de slag zal gaan. Bij Manchester United viel zijn naam na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer, maar uiteindelijk werd daar Erik ten Hag aangesteld.


Sindsdien werd hij nadrukkelijk gelinkt aan twee andere jobs: als volgende trainer van Paris Saint-Germain en als volgende bondscoach van Frankrijk. Noël Le Graët, de voorzitter van de Franse voetbalbond FFF, gaf in een interview met L'Equipe alvast een opmerkelijke hint over welke van die twee jobs Zidane zou kunnen gaan nemen.

"Als onze wegen met Didier (Deschamps, nvdr) zouden scheiden, zal Zidane bij de opties zitten", verklaarde hij. "Maar ik zit niet te denken: 'Hopelijk zegt Didier nee zodat ik Zidane kan gaan bezoeken.' We zullen zien. Zidane zou de job bij PSG kunnen nemen. Om bondscoach van Frankrijk te worden, moet je echter vrij zijn."

POCHETTINO
Le Graët acht de kans dus zeker niet onbestaande dat Zidane bij PSG aan de slag gaat. De Franse kampioen heeft met Mauricio Pochettino op dit moment nog een trainer, maar de stoel van de Argentijn wankelt al maanden. Dat PSG in de achtste finale van de Champions League gewipt werd door Real Madrid na een dramatische remontada, deed zijn positie al zeker geen goed.

LEES OOK: ‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Zal Zidane de volgende trainer van PSG worden?

Meest recent

'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

2
2
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

16
16
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

112
112
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

50
50
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

35
35
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

130
130
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

45
45
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

50
50
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

93
93
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

79
79
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

33
33
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

52
52
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

311
311
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

54
54
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

180
180
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

249
249
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

66
66
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

172
172
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

257
257
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

193
193
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

128
128
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

382
382
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

249
249
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

250
250
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

287
287

Meer sportnieuws