'Franse bondsvoorzitter verklapt toekomst Zidane'

152 stemmen
'Franse bondsvoorzitter verklapt toekomst Zidane'

Vorige zomer gaf Zinedine Zidane er voor de tweede keer de brui aan als trainer van Real Madrid en deze keer lijkt zijn exit bij de Koninklijke definitief te zijn. Sindsdien zit de Fransman zonder job en er wordt nu al vol spanning uitgekeken naar waar hij aan de slag zal gaan. Bij Manchester United viel zijn naam na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer, maar uiteindelijk werd daar Erik ten Hag aangesteld.


Sindsdien werd hij nadrukkelijk gelinkt aan twee andere jobs: als volgende trainer van Paris Saint-Germain en als volgende bondscoach van Frankrijk. Noël Le Graët, de voorzitter van de Franse voetbalbond FFF, gaf in een interview met L'Equipe alvast een opmerkelijke hint over welke van die twee jobs Zidane zou kunnen gaan nemen.

"Als onze wegen met Didier (Deschamps, nvdr) zouden scheiden, zal Zidane bij de opties zitten", verklaarde hij. "Maar ik zit niet te denken: 'Hopelijk zegt Didier nee zodat ik Zidane kan gaan bezoeken.' We zullen zien. Zidane zou de job bij PSG kunnen nemen. Om bondscoach van Frankrijk te worden, moet je echter vrij zijn."

POCHETTINO
Le Graët acht de kans dus zeker niet onbestaande dat Zidane bij PSG aan de slag gaat. De Franse kampioen heeft met Mauricio Pochettino op dit moment nog een trainer, maar de stoel van de Argentijn wankelt al maanden. Dat PSG in de achtste finale van de Champions League gewipt werd door Real Madrid na een dramatische remontada, deed zijn positie al zeker geen goed.

Zal Zidane de volgende trainer van PSG worden?

Meest recent

Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

14
14
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

14
14
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

17
17
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

269
269
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

100
100
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

71
71
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

131
131
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

58
58
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

768
768
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

173
173
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

101
101
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

66
66
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

32
32
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

270
270
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

88
88
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

63
63
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

215
215
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

320
320
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

97
97
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

190
190
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

43
43
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

274
274
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

78
78
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

45
45
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

640
640

Meer sportnieuws