'Franse bondsvoorzitter verklapt toekomst Zidane'

door
'Franse bondsvoorzitter verklapt toekomst Zidane'

Vorige zomer gaf Zinedine Zidane er voor de tweede keer de brui aan als trainer van Real Madrid en deze keer lijkt zijn exit bij de Koninklijke definitief te zijn. Sindsdien zit de Fransman zonder job en er wordt nu al vol spanning uitgekeken naar waar hij aan de slag zal gaan. Bij Manchester United viel zijn naam na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer, maar uiteindelijk werd daar Erik ten Hag aangesteld.


Sindsdien werd hij nadrukkelijk gelinkt aan twee andere jobs: als volgende trainer van Paris Saint-Germain en als volgende bondscoach van Frankrijk. Noël Le Graët, de voorzitter van de Franse voetbalbond FFF, gaf in een interview met L'Equipe alvast een opmerkelijke hint over welke van die twee jobs Zidane zou kunnen gaan nemen.

"Als onze wegen met Didier (Deschamps, nvdr) zouden scheiden, zal Zidane bij de opties zitten", verklaarde hij. "Maar ik zit niet te denken: 'Hopelijk zegt Didier nee zodat ik Zidane kan gaan bezoeken.' We zullen zien. Zidane zou de job bij PSG kunnen nemen. Om bondscoach van Frankrijk te worden, moet je echter vrij zijn."

POCHETTINO
Le Graët acht de kans dus zeker niet onbestaande dat Zidane bij PSG aan de slag gaat. De Franse kampioen heeft met Mauricio Pochettino op dit moment nog een trainer, maar de stoel van de Argentijn wankelt al maanden. Dat PSG in de achtste finale van de Champions League gewipt werd door Real Madrid na een dramatische remontada, deed zijn positie al zeker geen goed.

Zal Zidane de volgende trainer van PSG worden?

Meest recent

Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

15
15
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

71
71
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

167
167
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

235
235
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

256
256
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

379
379
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

121
121
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

228
228
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

439
439
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

341
341
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

163
163
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

357
357
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

311
311
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

177
177
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

698
698
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

257
257
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

358
358
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

254
254
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

177
177
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

34
34
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

52
52
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

165
165
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

149
149
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

213
213
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

208
208

Meer sportnieuws