'Franse bondsvoorzitter verklapt toekomst Zidane'

door
'Franse bondsvoorzitter verklapt toekomst Zidane'

Vorige zomer gaf Zinedine Zidane er voor de tweede keer de brui aan als trainer van Real Madrid en deze keer lijkt zijn exit bij de Koninklijke definitief te zijn. Sindsdien zit de Fransman zonder job en er wordt nu al vol spanning uitgekeken naar waar hij aan de slag zal gaan. Bij Manchester United viel zijn naam na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer, maar uiteindelijk werd daar Erik ten Hag aangesteld.


Sindsdien werd hij nadrukkelijk gelinkt aan twee andere jobs: als volgende trainer van Paris Saint-Germain en als volgende bondscoach van Frankrijk. Noël Le Graët, de voorzitter van de Franse voetbalbond FFF, gaf in een interview met L'Equipe alvast een opmerkelijke hint over welke van die twee jobs Zidane zou kunnen gaan nemen.

"Als onze wegen met Didier (Deschamps, nvdr) zouden scheiden, zal Zidane bij de opties zitten", verklaarde hij. "Maar ik zit niet te denken: 'Hopelijk zegt Didier nee zodat ik Zidane kan gaan bezoeken.' We zullen zien. Zidane zou de job bij PSG kunnen nemen. Om bondscoach van Frankrijk te worden, moet je echter vrij zijn."

POCHETTINO
Le Graët acht de kans dus zeker niet onbestaande dat Zidane bij PSG aan de slag gaat. De Franse kampioen heeft met Mauricio Pochettino op dit moment nog een trainer, maar de stoel van de Argentijn wankelt al maanden. Dat PSG in de achtste finale van de Champions League gewipt werd door Real Madrid na een dramatische remontada, deed zijn positie al zeker geen goed.

LEES OOK: Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Zal Zidane de volgende trainer van PSG worden?

Meest recent

Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

18
18
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

29
29
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

27
27
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

109
109
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

72
72
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

104
104
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

190
190
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

207
207
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

114
114
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

200
200
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

350
350
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

105
105
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

577
577
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

283
283
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

473
473
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

393
393
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

410
410
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

76
76
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

67
67
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

242
242
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

362
362
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

224
224

Meer sportnieuws