'Belgische topclubs willen bij OHL shoppen'

door
'Belgische topclubs willen bij OHL shoppen'

Oud-Heverlee Leuven wil nog meer gaan inzetten op de eigen jeugd. De afgelopen weken haalde het enkele talenten weg bij Club Brugge en KRC Genk, maar de kans bestaat dat ze zelf een talent andere oorden zien opzoeken.


Het Franse Foot Mercato weet dat Oud-Heverlee Leuven moet vrezen voor een vertrek van Ilyas Lefrancq. Dat is een 18-jarige Belgische/Marokkaanse middenvelder, die voor de Marokkaanse jeugdelftallen uitkomt. De centrale middenvelder heeft echter geen profcontract en daardoor is hij makkelijk weg te plukken.

DEBUUT IN 1A

Zo zou onder meer Lille OSC zijn oog hebben laten vallen op het talent. Zij zijn echte niet de enige kandidaat, want Foot Mercato weet dat een aantal Belgische topclubs het talent op de radar hebben staan. Zij spelen komend jaar met hun beloftenteams in Eerste Klasse B en er zullen de komende maanden nog de nodige transfers gaan gebeuren om die ploegen te versterken. Bij OHL kunnen ze de talentvolle middenvelder misschien overtuigen om langer aan Den Dreef te blijven.

Trainer Marc Brys liet hem dit seizoen immers debuteren bij de eerste ploeg in 1A. Lefrancq mocht begin april tien minuten opdraven in de competitiematch tegen Royal Antwerp FC, waar toen onterecht met 0-1 werd verloren. Het was de enige keer dat hij in de selectie zat en dat smaakte uiteraard naar meer bij het jonge talent. Het is momenteel nog niet duidelijk of de speler OHL gaat verlaten of een andere uitdaging zal aangaan. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Zal hij OHL verlaten?

Meest recent

Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

11
11
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

19
19
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

33
33
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

39
39
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

186
186
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

50
50
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

22
22
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

195
195
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

309
309
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

594
594
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

68
68
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

21
21
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

117
117
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

115
115
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

723
723
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

367
367
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

383
383
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

172
172
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

434
434
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

284
284
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1240
1240
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

130
130
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

165
165
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

302
302
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

107
107

Meer sportnieuws