'Barça krijgt enorme boost na nieuwe meeting'

door
'Barça krijgt enorme boost na nieuwe meeting'

FC Barcelona staat voor bijzonder spannende maanden, want de Catalanen willen in de zomer uithalen op de transfermarkt om na enkele moeilijke jaren weer met de glorie van weleer aan te sluiten. Maar de club zal ook moeten zorgen dat het de goudhaantjes uit de huidige selectie aan boord kan houden. Onlangs kreeg het al een opsteker toen Ronald Araujo bijtekende tot 2026.


Het blijft echter nog steeds wachten op witte rook omtrent Gavi, de absolute ontdekking van het seizoen. De nog altijd maar 17-jarige middenvelder groeide vanuit het niets uit tot een wereldwijde sensatie en is zelfs al Spaans international. Alleen heeft hij in Camp Nou nog maar een jaar contract en een afkoopsom waardoor hij in de zomer kan vertrekken voor 50 miljoen euro, een som die menig Europese grootmacht wel wil neertellen.

De onderhandelingen over een contractverlenging verliepen de voorbije maanden bijzonder moeizaam en dat baarde Barça grote zorgen, maar nu zit er toch een doorbraak aan te komen. Fabrizio Romano laat immers weten dat er vrijdagmiddag een meeting gehouden werd tussen het bestuur en ex-speler Ivan de la Peña, de makelaar van Gavi. Die zou zeer positief verlopen zijn.

1 MILJARD
Barça schotelde zijn toptalent een nieuw vijfjarig contract voor en trok zijn salarisvoorstel ook op, een gebaar dat door Gavi en zijn entourage zeer gewaardeerd werd. De laatste details moeten nog uitgeklaard worden, maar een akkoord zou stilaan dichtbij zijn. Wanneer alle handtekeningen gezet zijn, zal Barça opgelucht kunnen ademhalen. Dan zal de afkoopsom van 50 miljoen euro immers vervangen worden door een clausule van maar liefst 1 miljard.


LEES OOK: Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Zal hij de patron van Barça worden?

Meest recent

Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

9
9
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

13
13
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

137
137
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

92
92
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1026
1026
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

473
473
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

27
27
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

91
91
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

142
142
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

103
103
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

230
230
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

132
132
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

114
114
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

92
92
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

111
111
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

304
304
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

616
616
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

342
342
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

124
124
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

162
162
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

266
266
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

120
120
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

84
84
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

177
177

Meer sportnieuws