'Mainz aast op sterkhouder van KV Oostende'

door
'Mainz aast op sterkhouder van KV Oostende'

KV Oostende wil komende zomer de nodige versterking gaan halen, want de ploeg heeft duidelijk nood aan een kwaliteitsinjectie. De club zal ook een sterkhouder zien vertrekken.


De Bundesliga lonkt. KV Oostende huurde de afgelopen twee seizoenen Frederik Jäkel van RB Leipzig en dat was een groot succes. Hij groeide al snel uit tot een sterkhouder bij de kustploeg, maar een verlengd verblijf zit er niet in. Volgens Bild is er concrete interesse in de speler.

FSV Mainz wil Jäkel graag overnemen en de verdediger wil Leipzig definitief verlaten. De Duitse club heeft nochtans plannen met de speler en wil zijn contract openbreken, om hem nadien weer uit te lenen. Daar heeft hij echter geen interesse in. De speler ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Leipzig en zijn naam werd in het verleden al aan tal van clubs gekoppeld.

ANDERE TEAMS

Enkele maanden geleden werd gewag gemaakt van interesse van Vitesse, Arminia Bielefeld, Hamburger SV, Schalke 04, Hansa Rostock, FC Basel, Darmstadt, Werder Bremen en FC Nürnberg. Het is duidelijk dat de speler dus veel keuze gaat hebben. Voorlopig hebben nog geen Belgische topclubs hun interesse kenbaar gemaakt, maar het zou ons niet verbazen als dat de komende maanden zou gaan gebeuren. De marktwaarde van de speler wordt door Transfermarkt.be geschat op 1,5 miljoen euro. Jäkel is dus nog haalbaar voor tal van Belgische ploegen, al zal de transferprijs wellicht een stuk hoger liggen.

Moeten de Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

77
77
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

74
74
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

140
140
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

176
176
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

532
532
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

14
14
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

175
175
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

313
313
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

178
178
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

58
58
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

283
283
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

78
78
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

95
95
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

250
250
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

382
382
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

119
119
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

97
97
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

167
167
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

254
254
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

1176
1176
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

203
203
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

312
312
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

174
174
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

192
192

Meer sportnieuws