'Mainz aast op sterkhouder van KV Oostende'

door
'Mainz aast op sterkhouder van KV Oostende'

KV Oostende wil komende zomer de nodige versterking gaan halen, want de ploeg heeft duidelijk nood aan een kwaliteitsinjectie. De club zal ook een sterkhouder zien vertrekken.


De Bundesliga lonkt. KV Oostende huurde de afgelopen twee seizoenen Frederik Jäkel van RB Leipzig en dat was een groot succes. Hij groeide al snel uit tot een sterkhouder bij de kustploeg, maar een verlengd verblijf zit er niet in. Volgens Bild is er concrete interesse in de speler.

FSV Mainz wil Jäkel graag overnemen en de verdediger wil Leipzig definitief verlaten. De Duitse club heeft nochtans plannen met de speler en wil zijn contract openbreken, om hem nadien weer uit te lenen. Daar heeft hij echter geen interesse in. De speler ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Leipzig en zijn naam werd in het verleden al aan tal van clubs gekoppeld.

ANDERE TEAMS

Enkele maanden geleden werd gewag gemaakt van interesse van Vitesse, Arminia Bielefeld, Hamburger SV, Schalke 04, Hansa Rostock, FC Basel, Darmstadt, Werder Bremen en FC Nürnberg. Het is duidelijk dat de speler dus veel keuze gaat hebben. Voorlopig hebben nog geen Belgische topclubs hun interesse kenbaar gemaakt, maar het zou ons niet verbazen als dat de komende maanden zou gaan gebeuren. De marktwaarde van de speler wordt door Transfermarkt.be geschat op 1,5 miljoen euro. Jäkel is dus nog haalbaar voor tal van Belgische ploegen, al zal de transferprijs wellicht een stuk hoger liggen.

LEES OOK: Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

Moeten de Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

6
6
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

13
13
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

71
71
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

55
55
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

7
7
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

53
53
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

133
133
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

172
172
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

117
117
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

200
200
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

264
264
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

443
443
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

252
252
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

95
95
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

55
55
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

66
66
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

78
78
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

82
82
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

44
44
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

82
82
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

206
206
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

136
136
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

190
190
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

181
181
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

655
655

Meer sportnieuws