Sterkhouder Club Brugge zet deur wagenwijd open voor transfer

door
Sterkhouder Club Brugge zet deur wagenwijd open voor transfer

Club Brugge doet er de komende weken alles aan om de kloof van drie punten op Union nog te dichten en zo alsnog zijn derde landstitel op een rij te pakken. Daarna wordt het een interessante zomer voor Blauw-Zwart, wàarin wellicht de nodige sterkhouders andere oorden zullen gaan opzoeken. Noa Lang en Charles De Ketelaere zijn de voornaamste kandidaten voor een transfer, maar ze zijn zeker niet de enigen.


Er dreigt nog minstens één andere sleutelpion het Jan Breydelstadion te gaan verlaten. In een interview met Het Laatste Nieuws zet immers ook Clinton Mata de deur wagenwijd open voor een vertrek. "Ik ben bijna 30. Misschien is het tijd voor een buitenlands avontuur", laat de verdediger optekenen. "Ik heb de ronde van België afgelegd. Letterlijk. Van Eupen tot Brugge. Ik heb hier van de Champions League mogen proeven. Twee keer kampioen geworden ook. Een derde landstitel op rij zou een afscheid in schoonheid betekenen."

Mata voegt eraan toe dat hij zich nog steeds heel goed voelt bij Club Brugge, maar dat hij zeker zal luisteren als er zich een mooie aanbieding aandient. In het verleden was er al heel wat interesse vanuit de Bundesliga, van onder meer Hertha BSC. In de winter werd ook gefluisterd dat Philippe Clement hem zou willen meenemen naar AS Monaco, maar verder bleef het de voorbije jaren stil.

ALLES GEZIEN
In België kan Mata inderdaad zeggen dat hij alles gezien heeft. Hij debuteerde bij AS Eupen in tweede klasse en baande zijn weg naar de top via drie jaar Charleroi en een seizoen op huurbasis bij KRC Genk. In de zomer van 2018 streek hij neer bij Club en sindsdien is hij een absolute sterkhouder achterin geworden. Mata heeft bij Club nog een contract tot 2024 en zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt op 8 miljoen euro getaxeerd.

LEES OOK: Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Zal hij volgend seizoen nog bij Club spelen?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

96
96
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

24
24
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

34
34
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

60
60
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

119
119
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

40
40
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

148
148
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

283
283
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

247
247
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

137
137
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

77
77
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

644
644
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

107
107
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

105
105
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

181
181
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

274
274
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

149
149
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

137
137
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

474
474
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

130
130
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

300
300
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

502
502
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

404
404
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

241
241
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

408
408

Meer sportnieuws