Sterkhouder Club Brugge zet deur wagenwijd open voor transfer

410 stemmen
Sterkhouder Club Brugge zet deur wagenwijd open voor transfer

Club Brugge doet er de komende weken alles aan om de kloof van drie punten op Union nog te dichten en zo alsnog zijn derde landstitel op een rij te pakken. Daarna wordt het een interessante zomer voor Blauw-Zwart, wàarin wellicht de nodige sterkhouders andere oorden zullen gaan opzoeken. Noa Lang en Charles De Ketelaere zijn de voornaamste kandidaten voor een transfer, maar ze zijn zeker niet de enigen.


Er dreigt nog minstens één andere sleutelpion het Jan Breydelstadion te gaan verlaten. In een interview met Het Laatste Nieuws zet immers ook Clinton Mata de deur wagenwijd open voor een vertrek. "Ik ben bijna 30. Misschien is het tijd voor een buitenlands avontuur", laat de verdediger optekenen. "Ik heb de ronde van België afgelegd. Letterlijk. Van Eupen tot Brugge. Ik heb hier van de Champions League mogen proeven. Twee keer kampioen geworden ook. Een derde landstitel op rij zou een afscheid in schoonheid betekenen."

Mata voegt eraan toe dat hij zich nog steeds heel goed voelt bij Club Brugge, maar dat hij zeker zal luisteren als er zich een mooie aanbieding aandient. In het verleden was er al heel wat interesse vanuit de Bundesliga, van onder meer Hertha BSC. In de winter werd ook gefluisterd dat Philippe Clement hem zou willen meenemen naar AS Monaco, maar verder bleef het de voorbije jaren stil.

ALLES GEZIEN
In België kan Mata inderdaad zeggen dat hij alles gezien heeft. Hij debuteerde bij AS Eupen in tweede klasse en baande zijn weg naar de top via drie jaar Charleroi en een seizoen op huurbasis bij KRC Genk. In de zomer van 2018 streek hij neer bij Club en sindsdien is hij een absolute sterkhouder achterin geworden. Mata heeft bij Club nog een contract tot 2024 en zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt op 8 miljoen euro getaxeerd.

LEES OOK: Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Zal hij volgend seizoen nog bij Club spelen?

Meest recent

Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

40
40
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

26
26
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

234
234
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

210
210
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

221
221
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

68
68
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

110
110
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

480
480
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

33
33
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

109
109
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

67
67
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

25
25
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

92
92
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

170
170
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

86
86
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

163
163
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

86
86
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

673
673
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

192
192
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

106
106
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

386
386
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

75
75
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

119
119
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

181
181
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

279
279

Meer sportnieuws