Lemajic antwoordt op kritiek van Gentse fans

door
Lemajic antwoordt op kritiek van Gentse fans

AA Gent boekte vorig weekend zijn eerste zege van de play-offs, want het klopte Charleroi met 1-3. Op Mambourg toonden de Buffalo's nog maar eens hun veerkracht door een achterstand om te buigen in een zege. Met dank aan Darko Lemajic, die de eerste twee Gentse goals maakte. De Servische spits kon zich zo nog eens in positieve zin onderscheiden.


Het eerste seizoen van Lemajic in Gent is immers allesbehalve makkelijk geweest. Hij werd de voorbije maanden met de regelmaat van de klok op de korrel genomen door de fans. De 28-jarige was immers neergestreken als volslagen onbekende vervanger van Roman Yaremchuk met enkel ervaring in Servië en Letland en kon de negatieve perceptie nooit keren.

"Nog voor ik hier arriveerde, was er al kritiek. Ik kreeg via Instagram berichten van Gent-fans: 'We don't want you.' Tijdens sommige wedstrijden werd ik uitgefloten. Dat was een lastige periode", zegt Lemajic daarover in Het Laatste Nieuws. "Ik snap wel dat de supporters sceptisch waren. De club haalde mij vorige zomer bij het Letse RFS, terwijl Yaremchuk naar Benfica en eerder David naar Lille waren vertrokken. Ik wilde bewijzen dat ik het waard ben om hier te spelen. Maar ik wilde het té graag en legde mezelf te veel druk op."

GEEN GOED SEIZOEN
Lemajic was tot dusver bij Gent goed voor vijf goals in 24 wedstrijden en beseft zelf ook dat hij geen goed seizoen speelt. Hij hoopt het tij echter nog te kunnen keren en de voorbije maanden werd hij telkens ook in bescherming genomen door Hein Vanhaezebrouck wanneer de kritiek weer opborrelde. Lemajic heeft nog een jaar om zich te bewijzen, want in 2023 is hij einde contract. Gent heeft wel een optie om dat nog met een jaar te verlengen.

LEES OOK: 'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

Was de kritiek op Lemajic de voorbije maanden terecht?

Meest recent

'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

0
0
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

16
16
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

75
75
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

207
207
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

54
54
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

154
154
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

168
168
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

73
73
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1508
1508
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

450
450
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

191
191
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

139
139
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

633
633
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

59
59
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

27
27
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

40
40
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

120
120
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

377
377
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

231
231
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

651
651
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

88
88
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

84
84
CPL: Spectaculaire zege Kortrijk, mooie comeback Beerschot

In de Challenger Pro League heeft KV Kortrijk zich herpakt na de slipper van vorig weekend tegen ...

107
107
Coosemans in zak en as: "Dit klinkt belachelijk, maar ..."

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste competitiezege sinds 13 december. ...

495
495

Meer sportnieuws