'Club Brugge krijgt dure flop terug'

door
'Club Brugge krijgt dure flop terug'

Het zal weer een drukke transferzomer worden voor Club Brugge, want Blauw-Zwart moet rekening houden met het vertrek van enkele sterkhouders en zal daarnaast ook knopen moeten doorhakken over een aantal terugkerende huurspelers. Zo zal er wellicht een nieuwe oplossing gezocht worden voor recordaankoop Kamal Sowah, maar ook een andere dure flop krijgt Club weer op zijn bord.


Verschillende Nigeriaanse media melden dat ook David Okereke terug naar Club gestuurd zal worden. De 24-jarige aanvaller werd verhuurd aan Venezia en deed het daar niet onaardig met zes goals in 29 wedstrijden, maar dat was niet genoeg om zijn ploeg uit de gevarenzone weg te houden. Venezia is de rode lantaarn in de Serie A en moet in zijn laatste vier matchen nog een kloof van zes punten zien op te halen.

Als de degradatie effectief een feit wordt, zal Venezie de aankoopoptie op Okereke in principe niet lichten en dan zal de voormalige recordaankoop, die in 2019 nog 8 miljoen euro kostte, terugkeren naar Club. Daar lijkt hij echter geen toekomst te hebben. Na zijn degelijke seizoen zal er ongetwijfeld interesse vanuit Italië zijn. Er gaan geruchten over AC Milan, maar het is niet duidelijk waarop die gebaseerd zijn.

MILJOENEN
Club zal wellicht hopen om nog een deel van de betaalde transfersom te kunnen recupereren. Volgens de berichten zouden ze nog 5 miljoen euro willen vangen. Okereke gaat straks zijn laatste contractjaar in, dus het wordt nu of nooit voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Zal Club nog 5 miljoen voor hem kunnen vangen?

Meest recent

Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

34
34
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

80
80
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

137
137
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

32
32
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

182
182
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

177
177
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

215
215
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

131
131
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

309
309
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

127
127
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

95
95
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

139
139
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

269
269
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

474
474
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

498
498
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

49
49
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

282
282
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

251
251
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

67
67
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

194
194
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

540
540
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

224
224
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

144
144
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

209
209
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

125
125

Meer sportnieuws