'Inter heeft zeer pikante aanwinst beet'

door
'Inter heeft zeer pikante aanwinst beet'

Internazionale hoopt nog steeds zijn titel in de Serie A te verlengen, maar dat hebben de Nerazzurri niet langer in eigen handen. Ze hebben met nog drie speeldagen voor de boeg drie punten achterstand op AC Milan en moeten dus hopen dat de stadsgenoot nog een steek zal laten vallen. Ondertussen werken ze echter al aan enkele straffe aanwinsten voor volgend seizoen.


Door zijn bankzittersstatuut bij Chelsea werd er de voorbije maanden al duchtig gespeculeerd over een mogelijke terugkeer van Romelu Lukaku, maar in afwachting daarvan rondt Inter al een andere pikante transfer aan. La Gazzetta dello Sport meldt dat de komst van Paulo Dybala inmiddels zeer nabij is. De Argentijnse aanvaller is einde contract bij rivaal Juventus en zou zijn zinnen op een transfer naar Inter gezet hebben.

Enkel de laatste details lijken nog uitgeklaard te moeten worden en in Milaan zou er een jaarloon van 6 miljoen euro plus aanzienlijke bonussen klaarliggen voor Dybala. Die zou met zijn transfer ook sportieve revanche willen nemen op Juventus, dat in de winter een naderend akkoord over een contractverlenging opblies door plots nog de voorwaarden te wijzigen.

AFSCHEID IN MINEUR
De 28-jarige Dybala neemt zo toch een beetje afscheid in mineur van Juventus, waar hij de laatste seizoenen de sportieve malaise ook niet kon verhelpen. Hij was maar liefst zeven jaar actief in Turijn en won in die periode maar liefst vijf titels en vier bekers. Juve betaalde destijds 41 miljoen euro om Dybala bij Palermo weg te kapen, maar ziet hem nu dus gratis de deur uit lopen.

LEES OOK: 'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Zal Dybala met Inter prijzen winnen?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

85
85
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

262
262
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

154
154
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

183
183
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

259
259
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

85
85
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

636
636
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

318
318
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

224
224
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

323
323
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

225
225
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

394
394
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

371
371
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

498
498
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

225
225
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

110
110
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

431
431
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

395
395
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

153
153
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

298
298
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

313
313
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

170
170

Meer sportnieuws