'Inter heeft zeer pikante aanwinst beet'

door
'Inter heeft zeer pikante aanwinst beet'

Internazionale hoopt nog steeds zijn titel in de Serie A te verlengen, maar dat hebben de Nerazzurri niet langer in eigen handen. Ze hebben met nog drie speeldagen voor de boeg drie punten achterstand op AC Milan en moeten dus hopen dat de stadsgenoot nog een steek zal laten vallen. Ondertussen werken ze echter al aan enkele straffe aanwinsten voor volgend seizoen.


Door zijn bankzittersstatuut bij Chelsea werd er de voorbije maanden al duchtig gespeculeerd over een mogelijke terugkeer van Romelu Lukaku, maar in afwachting daarvan rondt Inter al een andere pikante transfer aan. La Gazzetta dello Sport meldt dat de komst van Paulo Dybala inmiddels zeer nabij is. De Argentijnse aanvaller is einde contract bij rivaal Juventus en zou zijn zinnen op een transfer naar Inter gezet hebben.

Enkel de laatste details lijken nog uitgeklaard te moeten worden en in Milaan zou er een jaarloon van 6 miljoen euro plus aanzienlijke bonussen klaarliggen voor Dybala. Die zou met zijn transfer ook sportieve revanche willen nemen op Juventus, dat in de winter een naderend akkoord over een contractverlenging opblies door plots nog de voorwaarden te wijzigen.

AFSCHEID IN MINEUR
De 28-jarige Dybala neemt zo toch een beetje afscheid in mineur van Juventus, waar hij de laatste seizoenen de sportieve malaise ook niet kon verhelpen. Hij was maar liefst zeven jaar actief in Turijn en won in die periode maar liefst vijf titels en vier bekers. Juve betaalde destijds 41 miljoen euro om Dybala bij Palermo weg te kapen, maar ziet hem nu dus gratis de deur uit lopen.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Zal Dybala met Inter prijzen winnen?

Meest recent

Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

8
8
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

120
120
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

258
258
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

43
43
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

80
80
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

218
218
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

362
362
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

238
238
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

182
182
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

64
64
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

201
201
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

207
207
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

172
172
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

68
68
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

350
350
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

164
164
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

577
577
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

298
298
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

539
539
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

758
758
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

351
351
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

848
848
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

132
132
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

414
414
'Grote kuis Sibierski: eerste Anderlecht-speler vliegt'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

654
654

Meer sportnieuws