'FC Barcelona gaat Frenkie ruilen met Spanjaard'

158 stemmen
'FC Barcelona gaat Frenkie ruilen met Spanjaard'

Bij FC Barcelona moeten ze ook komende zomer nog op de centen letten, maar er zijn wel mogelijkheden op de transfermarkt. De Catalanen zijn ook bereid om enkele grote namen van de hand te doen. Eén van hen is Frenkie de Jong.


De Jong is een heel sierlijke voetballer, maar zijn prestaties zijn nog te wisselvallig. De Nederlander geniet interesse van ploegen als Bayern München en vooral Manchester United, en de kans bestaat dat FC Barcelona mits een straf bod (lees: ongeveer 80 miljoen euro) bereid is om de ex-speler van Ajax te laten gaan. Barça weet volgens Spaanse bronnen al wie dan in de plaats moet komen.

VALENCIA

Ze zouden namelijk hun oog hebben laten vallen op Carlos Soler. De 25-jarige Spaanse middenvelder, die tot op heden zes keer Spaans international was, is een sterkhouder bij Valencia. Hij is een zeer interessante piste, want zijn contract loopt nog maar door tot medio 2023. Zijn marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt.be 50 miljoen euro. Hij zou een ideale speler zijn voor Barcelona om het middenveld te versterken.

De Jong is echter een defensieve middenvelder en Soler toch een speler die meer aanvallende impulsen heeft. Met 11 goals en 5 assists in 28 competitiewedstrijden is hij inzake statistieken aan een zeer goed seizoen bezig. Het is nog maar de vraag of Barcelona De Jong gaat inruilen voor Soler, maar de geruchtenmolen draait alvast op volle toeren. De komende weken en maanden zullen er meer concrete transferplannen van Barcelona naar buiten komen. Het beloven alvast drukke tijden te worden.

🚀

Moet Barça Soler halen?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

3
3
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

98
98
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

58
58
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

76
76
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

110
110
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

61
61
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

108
108
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

41
41
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

271
271
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

98
98
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

619
619
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

57
57
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

258
258
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

268
268
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

547
547
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

459
459
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

682
682
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

77
77
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

111
111
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

183
183
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

94
94
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

234
234
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

167
167
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

159
159

Meer sportnieuws