"Ik ben 100 procent zeker dat Lewandowski hier zal spelen"

door

FC Bayern München haalde ook dit seizoen de Duitse landstitel binnen. De tiende op rij, dus het begint stilaan een ‘gewoonte’ te worden voor de Rekordmeister. Met het oog op volgend seizoen, dringen er zich enkele veranderingen op bij de Duitse topclub. Zo verliet Niklas Süle de club al, en gaan heel wat spelers hun laatste contractjaar in. 


Ook Robert Lewandowski gaat zijn laatste contractjaar in bij Bayern. De Pool zou zelf azen op een vertrek bij de Rekordmeister, maar daar wil de club allesbehalve aan meewerken. Erevoorzitter Uli Hoeness was overduidelijk in een statement aan het Duitse BR: “Ik ben er honderd procent zeker van dat Lewandowski volgend seizoen bij Bayern zal spelen. Hij heeft hier een contract. Zo simpel is het”, aldus Hoeness.

Daarmee lijkt een einde te komen aan de geruchten van de voorbije weken. Toen was er namelijk sprake dat Bayern akkoord zou gaan met een vertrek van de 33-jarige Pool, en een transferbedrag van 40 miljoen euro op zijn hoofd zou geplakt hebben. FC Barcelona zou de grootste gegadigde zijn geweest, en de entourage van de aanvaller zou zelfs al gesproken hebben met de Blaugrana.

Streep door de rekening voor Barcelona

Door het feit dat Bayern niet bereid is om zijn prijsschutter te laten vertrekken, lijkt FC Barcelona dus bot te gaan vangen. De Blaugrana is hopeloos op zoek naar een nieuw speerpunt voor de aanvalslinie na het onverwachte voetbalpensioen van Sergio Aguero. De voorbije weken werden tal van namen gelinkt aan de Catalaanse topclub, maar van een concrete piste is er voorlopig nog geen sprake.

Bayern moet de transferwens van Lewandowski niet tegenhouden...

Meest recent

'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

8
8
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

197
197
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

202
202
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

55
55
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

91
91
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

37
37
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

61
61
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

306
306
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

44
44
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

41
41
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

100
100
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

103
103
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

155
155
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

36
36
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

149
149
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

347
347
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

112
112
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

200
200
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

53
53
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

52
52
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

224
224
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

370
370
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

155
155
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

413
413
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

185
185

Meer sportnieuws