'Pech voor Real: sterkhouder mist clash met City'

door
'Pech voor Real: sterkhouder mist clash met City'

Real Madrid kroonde zich vorig weekend voor de 35ste keer in de clubgeschiedenis tot Spaans landskampioen. Een titel die er al enige tijd zat aan te komen, en gezien het gebrek aan concurrentie dit seizoen ook allesbehalve onopvallend te noemen is. Aanstaande woensdag staat dan weer het tweede luik van de halve finale van de Champions League op het programma voor de Koninklijke.


Het duel met Manchester City belooft (opnieuw) een spektakelwedstrijd te worden. Tot nu toe leken alle grote namen opnieuw beschikbaar voor de topaffiche, al kwam daar vandaag wel wat verandering in. Volgens Het Nieuwsblad zou David Alaba namelijk hoogst onzeker zijn voor het treffen met de Citizens. De Oostenrijkse verdediger sukkelt met een blessure aan de hamstrings.

Die blessure liep Alaba overigens op in de verloren heenwedstrijd tegen Manchester City. Volgens de Spaanse pers was de schade immers beperkt, en zou de terugwedstrijd niet in het gedrang komen. Nu Real Madrid echter met een boodschap naar voor kwam waarin gemeld wordt dat Alaba nog steeds individueel traint, lijkt die berichtgeving hoogst voorbarig geweest te zijn.

Opnieuw spektakelstuk?

De blessure van Alaba zou ervoor zorgen dat Nacho Fernandez zijn plaats zal innemen in de centrale as van de verdediging bij Real Madrid. Dat hoeft echter niet meteen slecht nieuws te betekenen voor de neutrale voetballiefhebber. Het aanvallend geweld van beide ploegen zorgde er vorige week immers voor dat er een hele resem doelpunten werden gescoord (zeven in totaal). Als hoofdrolspelers als Karim Benzema en Kevin De Bruyne opnieuw paraat zijn, mogen we ons ongetwijfeld aan een nieuwe spektakelwedstrijd verwachten.

LEES OOK: Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

Wie maakt de meeste kans op een ticket voor de CL-finale?

Meest recent

D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

0
0
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

27
27
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

0
0
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

54
54
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

68
68
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

137
137
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

60
60
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

218
218
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

220
220
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

230
230
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

46
46
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

118
118
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

72
72
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

350
350
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

320
320
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

165
165
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

72
72
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

249
249
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

186
186
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

489
489
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

92
92
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

69
69
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

77
77
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

329
329
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

314
314

Meer sportnieuws