'Guardiola informeerde naar sterkhouder Club Brugge'

370 stemmen
'Guardiola informeerde naar sterkhouder Club Brugge'

Club Brugge zal in de zomer wellicht afscheid moeten nemen van enkele van zijn sterkhouders. Vooral goudhaantjes Charles De Ketelaere en Noa Lang zijn in heel Europa gegeerd en zetten de voorbije maanden de deur al wagenwijd open voor een transfer. Maar in hun schaduw hebben ook een aantal andere spelers nog de aandacht getrokken.


Zo waren het zondag op Anderlecht niet de twee aanvallers die zich het meest in de kijker wisten te spelen, maar wel doelman Simon Mignolet en verdediger Stanley Nsoki. De Fransman speelde een sterke partij en hield veel tegen. Het wordt zo alsmaar meer duidelijk waarom Club in de zomer 6,5 miljoen euro neertelde om hem bij OGC Nice weg te kapen, nadat hij in de eerste maanden na een waslijst fouten nog weggehoond werd.

Blauw-Zwart liet de 23-jarige echter niet vallen en blijft geloven in zijn intrinsieke talent. Dat wordt ook elders opgemerkt, want Het Laatste Nieuws weet dat niemand minder dan Pep Guardiola al naar Nsoki informeerde. De trainer van Manchester City stak zijn licht op toen hij met zijn ploeg in de Champions League op bezoek kwam in Brugge.

INTERNATIONAL
Nsoki zou ook snel international kunnen worden. Niet bij Frankrijk, maar wel bij Congo. Dat is druk bezig met het recupereren van spelers en Patou Rainier, secretaris-generaal van de Congolese bond, gaf onlangs in de lokale pers aan dat Nsoki één van de spelers is die hij de komende weken wil overtuigen. De Congolezen azen overigens ook op potentieel Rode Duivel Aster Vranckx (VfL Wolfsburg).

LEES OOK: Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Heeft Nsoki al weten te overtuigen bij Club Brugge?

Meest recent

'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

49
49
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

62
62
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

121
121
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

208
208
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

242
242
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

100
100
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

104
104
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

42
42
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

116
116
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

293
293
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

503
503
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

82
82
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

306
306
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

437
437
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

399
399
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

371
371
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

293
293
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

262
262
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

514
514
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

324
324
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

313
313
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

324
324
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

90
90
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

100
100

Meer sportnieuws