'Guardiola informeerde naar sterkhouder Club Brugge'

door
'Guardiola informeerde naar sterkhouder Club Brugge'

Club Brugge zal in de zomer wellicht afscheid moeten nemen van enkele van zijn sterkhouders. Vooral goudhaantjes Charles De Ketelaere en Noa Lang zijn in heel Europa gegeerd en zetten de voorbije maanden de deur al wagenwijd open voor een transfer. Maar in hun schaduw hebben ook een aantal andere spelers nog de aandacht getrokken.


Zo waren het zondag op Anderlecht niet de twee aanvallers die zich het meest in de kijker wisten te spelen, maar wel doelman Simon Mignolet en verdediger Stanley Nsoki. De Fransman speelde een sterke partij en hield veel tegen. Het wordt zo alsmaar meer duidelijk waarom Club in de zomer 6,5 miljoen euro neertelde om hem bij OGC Nice weg te kapen, nadat hij in de eerste maanden na een waslijst fouten nog weggehoond werd.

Blauw-Zwart liet de 23-jarige echter niet vallen en blijft geloven in zijn intrinsieke talent. Dat wordt ook elders opgemerkt, want Het Laatste Nieuws weet dat niemand minder dan Pep Guardiola al naar Nsoki informeerde. De trainer van Manchester City stak zijn licht op toen hij met zijn ploeg in de Champions League op bezoek kwam in Brugge.

INTERNATIONAL
Nsoki zou ook snel international kunnen worden. Niet bij Frankrijk, maar wel bij Congo. Dat is druk bezig met het recupereren van spelers en Patou Rainier, secretaris-generaal van de Congolese bond, gaf onlangs in de lokale pers aan dat Nsoki één van de spelers is die hij de komende weken wil overtuigen. De Congolezen azen overigens ook op potentieel Rode Duivel Aster Vranckx (VfL Wolfsburg).

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Heeft Nsoki al weten te overtuigen bij Club Brugge?

Meest recent

Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

8
8
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

7
7
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

31
31
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

49
49
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

71
71
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

140
140
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

189
189
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

80
80
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

247
247
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

224
224
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

34
34
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

129
129
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

204
204
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

314
314
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

205
205
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

249
249
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

356
356
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

490
490
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

312
312
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

108
108
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

66
66
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

87
87
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

81
81
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

87
87
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

47
47

Meer sportnieuws