'Guardiola informeerde naar sterkhouder Club Brugge'

door
'Guardiola informeerde naar sterkhouder Club Brugge'

Club Brugge zal in de zomer wellicht afscheid moeten nemen van enkele van zijn sterkhouders. Vooral goudhaantjes Charles De Ketelaere en Noa Lang zijn in heel Europa gegeerd en zetten de voorbije maanden de deur al wagenwijd open voor een transfer. Maar in hun schaduw hebben ook een aantal andere spelers nog de aandacht getrokken.


Zo waren het zondag op Anderlecht niet de twee aanvallers die zich het meest in de kijker wisten te spelen, maar wel doelman Simon Mignolet en verdediger Stanley Nsoki. De Fransman speelde een sterke partij en hield veel tegen. Het wordt zo alsmaar meer duidelijk waarom Club in de zomer 6,5 miljoen euro neertelde om hem bij OGC Nice weg te kapen, nadat hij in de eerste maanden na een waslijst fouten nog weggehoond werd.

Blauw-Zwart liet de 23-jarige echter niet vallen en blijft geloven in zijn intrinsieke talent. Dat wordt ook elders opgemerkt, want Het Laatste Nieuws weet dat niemand minder dan Pep Guardiola al naar Nsoki informeerde. De trainer van Manchester City stak zijn licht op toen hij met zijn ploeg in de Champions League op bezoek kwam in Brugge.

INTERNATIONAL
Nsoki zou ook snel international kunnen worden. Niet bij Frankrijk, maar wel bij Congo. Dat is druk bezig met het recupereren van spelers en Patou Rainier, secretaris-generaal van de Congolese bond, gaf onlangs in de lokale pers aan dat Nsoki één van de spelers is die hij de komende weken wil overtuigen. De Congolezen azen overigens ook op potentieel Rode Duivel Aster Vranckx (VfL Wolfsburg).

LEES OOK: Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Heeft Nsoki al weten te overtuigen bij Club Brugge?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

32
32
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

330
330
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

290
290
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

175
175
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

227
227
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

65
65
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

565
565
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

207
207
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

389
389
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

603
603
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

210
210
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

388
388
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

163
163
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

162
162
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

257
257
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

76
76
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

332
332
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

226
226
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

235
235
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws