AA Gent ziet speler herrijzen: "Bekerfinale gaf vertrouwen"

door
AA Gent ziet speler herrijzen:

AA Gent won met 1-3 op het veld van Sporting Charleroi. Dat was een knappe zege en Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zien AA Gent graag de Europe play-offs winnen. Darko Lemajic was de grote man.


Als Gent de play-offs wint, is de nummer vier van de Champions' play-offs zeker van een Europees ticket. Ze mogen Lemajic alvast bedanken. Hij scoorde twee keer. "Zoals ik al eerder zei, mijn gescoorde penalty in de bekerfinale gaf me vertrouwen. Dat ik nu belangrijk kon zijn voor de ploeg is fijn en ik hoop dat ik deze reeks kan verder zetten", aldus de aanvaller op de website van AA Gent.

VIJFDE PLAATS

Peter Balette en Michael Ngadeu willen ondanks de bekerwinst ook de play-offs naar hun hand zetten. "Onze tegenstanders denken dat we op onze lauweren rusten nu we de beker wonnen, maar dat zijn we allerminst van plan. We vechten nog gedurende vier matchen voor onze clubkleuren. We gaan voor die vijfde plaats", zegt Ngadeu.

Balette was tevreden over de tweede helft, niet over de eerste. "Over de eerste valt weinig te zeggen. We leden onnodig balverlies en daarbovenop zat er te veel afval in onze passing. Charleroi kwam dan nog vlak voor rust op voorsprong. Dat viel niet goed in de kleedkamer bij rust. Ik vroeg de jongens of ze al in vakantiestemming verkeerden. De reactie die ik in de tweede helft zag, was wat ik wou. Iedereen nam zijn verantwoordelijkheid en samen hebben we de situatie kunnen ombuigen. Als we hierop voortborduren gaan we nog mooie resultaten neerzetten in de play-offs. Onze ambitie is die vijfde plaats. We willen zo hoog mogelijk eindigen ongeacht ons Europees ticket."

Gaat Gent zijn play-offs winnen?

Meest recent

'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

20
20
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

53
53
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

122
122
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

32
32
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

85
85
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

63
63
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

74
74
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

68
68
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

62
62
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

418
418
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

375
375
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

67
67
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

206
206
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

238
238
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

245
245
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

71
71
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

171
171
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

53
53
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

28
28
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

412
412
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

509
509
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

421
421
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

60
60
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

43
43
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

369
369

Meer sportnieuws