"Zirkzee? Hij is voorlopig geen optie"

door

Joshua Zirkzee wordt aan steeds meer clubs gelinkt. De Nederlandse aanvaller van RSC Anderlecht lijkt volgend seizoen niet meer in België te spelen. Eén club is nog niet concreet.


Na West Ham United en Fenerbahçe werden PSV en Ajax gelinkt aan de aanvaller van Bayern München. Volgens Mike Verweij, Ajax-volger bij De Telegraaf, zijn de Amsterdammers voorlopig niet geïnteresseerd in de diensten van Zirkzee.

"Zirkzee is voorlopig niet in beeld bij Ajax. Er zijn veel geruchten over hem, maar daar is voorlopig geen sprake van. Brian Brobbey is nog altijd de topkandidaat en er zijn al contacten tussen RB Leipzig en Ajax”, aldus Verweij in de podcast van De Telegraaf. Ajax huurt Brobbey zonder aankoopoptie van de Duitsers, die hem afgelopen nog gratis weghaalden bij… Ajax. De Nederlandse topclub wil de centrumspits nu weer definitief overnemen van Leipzig.

SCOUTS

Voor Zirkzee worden het nog spannende maanden. De 20-jarige aanvaller wordt door Bayern München uitgeleend aan Anderlecht en daar doet hij het naar behoren met 17 goals en 10 assists in 42 wedstrijden. Een terugkeer naar Bayern, waar hij nog één jaar contract heeft, is wellicht geen optie. Zirkzee is nog niet klaar voor dat niveau. Bayern zou wel 10 miljoen euro eisen en zij hopen dat de aanvaller de komende vijf matchen goed presteert bij Anderlecht. In de Champions’ play-offs zitten immers veel scouts in de tribunes en Zirkzee kan zich daardoor mogelijk nog meer in de kijker spelen. Tegen AA Gent en Union SG presteerde hij alvast niet goed.

LEES OOK: Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Zal Zirkzee volgend jaar in een topcompetitie spelen?

Meest recent

'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

6
6
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

93
93
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

179
179
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

325
325
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

580
580
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

422
422
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

98
98
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

239
239
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

168
168
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

119
119
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

100
100
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

238
238
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

157
157
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

545
545
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

294
294
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

93
93
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

480
480
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

126
126
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

487
487
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

247
247
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

394
394
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

603
603
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

300
300
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

175
175
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

308
308

Meer sportnieuws